fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu

Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6

Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu Hakkında

Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu Adana Çukurova'da bulunan bir okuldur. Minik kalpli çocukların her türlü bedensel ve bilişsel aktivite ile hayata ilk adımlarına destek olmak amacıyla eğitim öğretimine devam ederek sevgi dolu, sorumluluk sahibi, mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmektedir. 3 ve 6 yaş aralığındaki çocuklara anaokulu hizmeti veren okul, branş dersleri için alanında uzman ve deneyimli branş öğretmenleri ile eğitim hizmeti sunmaktadır. Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu’nda akıl ve zeka oyunları ile çocukların bilişsel gelişimleri desteklenir. Ayrıca drama, origami, tiyatro, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar gibi sanatsal aktiviteler de yapılmaktadır. Müzik kulübü etkinlikleri ile de çocukların ritim duyguları ve İngilizce şarkılarla İngilizce dil becerileri de geliştirilmektedir.
Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu’nda çocukların uyku ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, dinlenmelerine ve öğle uykularını almalarına imkan sağlayan uyku odası mevcuttur. Ayrıca çocukların kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi beslenmelerinin sağlanması için hijyenik bir yemekhane de bulunmaktadır. Yemekhanede yenen yemekler çocukların sağlıklı gelişimini destekleyici niteliktedir. Okulun bahçesinde çocuklar belli zamanlarda fiziksel aktiviteler yaparak rahatlayabilmektedirler. Öğrencilere yaşayarak öğrenme imkanı sunan anaokulunda bu sayede ileriki hayatlarında kullanabilecekleri faydalı eğitimler verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şirin Minik Kalpler Anaokulu İletişim Bilgileri

Huzurevleri Mahallesi, 77232. Sokak, No:51/a, Çukurova / Adana
0 322 248 89** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum