fb

Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu

0 312 963 1769
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığında ki öğrencilerine Ankara Polatlı bölgesinde okul öncesi eğitim vermekte olan kurumdur. Kurum Yükseliş Kolejine bağlı, kolejin akademik yapısını derslerinde sürdüren, fiziki açıdan sahip olduğu donanımlı binasıyla eğitimlerini zenginleştiren bir okuldur. Öğrencilerin eğitim hayatıyla ilk defa tanıştığı anaokulu döneminde eğitimi sevdirmek önemlidir. Öğrencinin içerisine eğitim heyecanı ve hevesi anaokulunda yerleşmektedir. Bu bağlamda okul tek düze ezberci eğitimden kaçınarak uygulamalı, eğlenceli, oyunlarla ve müzikle harmanlanmış bir eğitim sunmaktadır.
Öğrencinin öğrenmesinin en kolay olduğu, algılarının açık olduğu bu dönemde verilen yabancı dil eğitimi çok önemlidir. Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu bu bağlamda İngilizce eğitimlerini hafızada kalıcı görsel etkinliklerle sürdürmektedir.
Geniş bir yemekhanesi bulunan okulda öğrencilerin fiziki şartlarına uygun şekilde yemek alanları oluşturulmuştur. Yemekler ise okulda doğal taze besinlerden hazırlanmakta öğrencilerin yaş gruplarına ve gelişimlerine göre menüler çıkartılmaktadır. Anaokulunun yemekhane yemek alanı ayrı olduğu gibi eğitim bölümleride diğer sınıflardan ayrıdır. Böylelikle öğrencilerin akranlarıyla eğitim görmeleri sağlanmaktadır.

"Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Polatlı Yükseliş Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Basri Mahallesi 618. Cadde No:3 Polatlı – Ankara / Türkiye
0 312 963 1769
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Polatlı Ted Koleji Vakfı Anaokulu Özel Okul
Özel Polatlı Ted Koleji Vakfı Anaokulu

oğlumuz eğitim hayatına burada sizinle başladı ve buradan da hayırlısıyla mezun olsun istiyoruz çünkü sizler polatlının...

Özel Polatlı Yumurcak Anaokulu Özel Okul
Özel Polatlı Yumurcak Anaokulu

çocuklarınıza aile ortamından okul ortamından okul ortamına geçtikleri süreci olumlu yönetebilen eğitim ve öğretim ciddi...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum