fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Kızılcahamam Özel Anaokulları

Kızılcahamam ilçesi Ankara’nın doğayla içiçe, tarihsel yapısı bozulmamış, kültürünü koruyan bir ilçedir. Yeşil alanları bol, turistik açıdan zengin bir bölge olması açısıyla Kızılcahamam’da bulunan anaokulu ve kreşler birçok kültürel gezi etkinliği ile eğitimlerini harmanlamaktadır. Bağımsız binalarda, öğrencilerine ferah ve geniş sınıflarında eğitim sunan birçok okul tesisleri içinde geniş oyun alanları ve bahçeye de sahiptir. Öğrencilerin sosyolojik gelişimlerini takip etmek amacıyla okullarda psikolojik danışman hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerin çoklu gelişimi sağlanmakta ve gerekli bilgiler raporlanarak velilere bildirilmektedir. Okul öncesi eğitimde öğrencinin eğitimi genel olarak tüm hayatına yön vermektedir. Bu sebeple anaokulu ve kreş seçimi önemli bir detaydır. Bu doğrultuda hareket eden Kızılcahamam Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakımevleri öğrencilerine aile sıcaklığında verdiği eğitimlerinde sosyal, kültürlü, toplumsal kurallar konusunda bilinçli, karar yeteneği gelişmiş, algıları ve kavrama yetenekleri üst seviyede bireyler olmaları yönünde eğitim vermektedir. Bölgede servis hizmeti açısından birçok okul öncesi eğitim kurumunun kuruma ait aracı bulunmaktadır.


Kızılcahamam Özel Anaokulu ve Kreşleri’ni filtrelemeler kullanarak sıralayabilirsiniz. Bölge kreş ve anaokullarının sunduğu eğitim yaklaşımlarını, fiziksel imkanlarını, okul fotoğraflarını, anaokulu ve kreş fiyatlarını, ders saatlerini, veli yorumlarını, yabancı dil imkanlarını ve daha birçok bilgiyi okul profillerini inceleyerek görebilirsiniz. Yine filtrelemeler bölümünü kullanarak Kızılcahamam’da; High Scope eğitimi veren anaokulları, yüzme eğitimi veren anaokulları, dini eğitim veren anaokulları, yaz okulu eğitimi veren anaokulları gibi detaylı aramalar yaparak sizin ve çocuğunuz için en uygun okulları listeleyebilirsiniz. Karar verme aşamasında yardım almak isterseniz Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımı ile en uygun okul önerilerini alabilirsiniz.

2 okul bulundu.
Özel Kızılcahamam Gülveren Anaokulu Özel Okul
Kızılcahamam / Akçay Mah.
Özel Kızılcahamam Gülveren Anaokulu

Özel Kızılcahamam Gülveren Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kızılcahamam Bilgem Anaokulu Özel Okul
Kızılcahamam / Karşıyaka Mah.
Özel Kızılcahamam Bilgem Anaokulu

Özel Kızılcahamam Bilgem Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Ankara Kızılcahamam Özel Anaokulları

Ankara Kızılcahamam'da bulunan özel anaokulları ve kreşlerin anne ve babalar tarafından yapılan yorumlarını, çalışma saatlerini, fiziksel özelliklerini ve fotoğraflarını hemen görüntüleyebilirsiniz.

Kızılcahamam Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum