fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Akyurt Özel Anaokulları

Akyurt ilçesi Ankara’nın ufak ilçelerinden biridir. Düz bir zemine kurulmuş mahalle temelli yerleşimiyle sakin bir ilçedir. Akyurt Anaokulu ve Kreşleri bu doğrultuda genellikle müstakil binalarda kurulmuş bağımsız anaokullarından oluşmaktadır. Bölge anaokulu ve kreşleri öğrenciler açısından okul öncesi eğitimin ne denli önemli olduğunu kavramış okullardır. Bu doğrultuda okulların fiziki imkanları öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri için dizayn edilmiştir. Öğrencilerin en iyi öğrenme dönemleri, algılarının en açık olduğu dönemlerinin 3-6 yaş dönem olduğunun bilincinde olan okullar birçok fiziksel ve sosyal aktivite, gezi aktiviteleri ile öğrencilerinin ufkunu genişletmeyi hedeflemektedir. Talepler doğrultusunda tüm sene devam eden eğitim adı altında Yaz okulu veren anaokullar Akyurt bölgesinde bulunmaktadır. Okul.com.tr Akyurt Kreş ve Anaokulları listesine ulaşabilirsiniz. Okullar hakkında bilgiler edinebilir Akyurt kreş ve anaokulu fiyatlarını, verdikleri eğitimleri, okul saatlerini, fotoğraflar ile fiziki yapılarını, dil eğitimi olanaklarını ve birçok ayrıntıyı Okul.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Okul yorumlarını kontrol ederek velilerin deneyimlerine göz atabilir anaokulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kendinize uygun okulları filtreleme bölümünü kullanarak sıralayabilir, bu filtreleri kullanırken; butik anaokulları, havuzlu anaokulları, yüzme eğitimi veren anaokulları, İngilizce eğitimi veren anaokulları, uyku odası bulunan anaokulları gibi birçok arama kelimesini kullanabilirsiniz.


Okul.com.tr adresine hemen üye olarak indirim ve kampanyalardan haberdar olabilir, deneyimlediğiniz okullar hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız yardımı ile kendinize ve çocuğunuza en uygun okulu seçebilir, öneriler alabilirsiniz.

1 okul bulundu.
Özel Küçük Damlacıklar Anaokulu Özel Okul
Akyurt / Yıldırım Mah.
Özel Küçük Damlacıklar Anaokulu

Özel Küçük Damlacıklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Ankara Akyurt Özel Anaokulları

Akyurt Ankara'da hizmet vermekte bulunan özel kreşler ve özel anaokulları hakkında yazılmış olan yazılarını, branş derslerini, veli yorumlarını ve çalışma saatlerini öğrenmek için hemen incelemeye başlayın!

Akyurt Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum