fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Ayaş Özel Anaokulları

Ankara Ayaş’ta bulunan özel anaokulları ve kreşler, öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemekle birlikte yaratıcı, öz güvenli ve bireysel becerilerinin farkında bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bölgedeki özel okullar, eğitimin temeli olan okul öncesi dönemde öğrencilere çağın getirdiklerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Ankara bölgesi okul öncesi eğitim açısından birçok özel okula yer vermektedir. Özel Ayaş anaokulları listemizden anaokulları hakkında veli yorumlarını görüntüleyebilmekle birlikte özel okulların fotoğraflarını inceleyebilmektesiniz. Ayaş’taki özel okulların fiziksel imkanları; öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, yararlı ve etkin kullanabilmeleri açısından büyük bir hassasiyetle donatılmaktadır. Ayaş bölgesindeki özel okullar genellikle Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu müfredatı öğrencilerin hizmetine deneyimli öğretmenler aracılığı ile sunmaktadır. Bölgedeki özel kreşler tuvalet eğitimini tamamlamamış öğrenciler için okul öncesinde tuvalet eğitimi de vermektedir.


Bölgedeki özel kreşler ve anaokullarının indirimleri hakkında bilgiler alabilir, Okul.com.tr adresinde yer alan makalaleler sayesinde okul öncesi eğitim hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve bölgede yer alan kolejleri sistemden listeleyebilirsiniz.


1 okul bulundu.
Özel Ayaş Gülveren Anaokulu Özel Okul
Ayaş / Hacıveli Mah.
Özel Ayaş Gülveren Anaokulu

Özel Ayaş Gülveren Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Ankara Ayaş Özel Anaokulları

Ankara ilindeki Ayaş ilçesinde bulunan özel kreşler ve özel anaokulları hakkında detaylı bilgilere, fotoğraf galerilerine, hakkında yazılarına, ebeveyn yorumlarına ve çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.

Ayaş Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum