fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ataşehir Mevlana Anaokulları

Ataşehir Mevlana Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
Özel Yeni Çamlıca Beyaz Gül Anaokulu Özel Okul
Ataşehir / Mevlana Mah.
Özel Yeni Çamlıca Beyaz Gül Anaokulu

Özel Yeni Çamlıca Beyaz Gül Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Akşemsettin Anaokulu Devlet Okulu
Ataşehir / Mevlana Mah.
Akşemsettin Anaokulu

Akşemsettin Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00

Ataşehir Mevlana Anaokulları

Özel okullar denildiği zaman akla gelen bütün köklü eğitim kurumlarının kurdukları eğitim zincirini anaokulu seviyesinden başlattıkları bilinmektedir. Çünkü anaokulunda edinilen alışkanlıklar aile eğitimi ile birlikte kişiliğin temelini oluşturur. Bu sebepten çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerinin kesinlikle sevgiye, hoşgörüye, yardımlaşmaya ve oyuna dayanması gerekmektedir. Ataşehir Mevlana Mahallesi anaokulları olarak hizmet veren tüm eğitim kurumlarının temel amacı da budur. Bu listede yer alan Akşemsettin Anaokulu’nun programında değerler eğitimi konusu da vardır. Okulun fiziksel koşulları bütün öğrencilerin güven içinde ve rahatlıkla eğitim görmesine ve oyun oynayarak eğlenmesine imkan verecek şekilde düzenlenmiştir. Ataşehir Mevlana anaokulları kategorisinde sözü geçen devlet okulundan başka özel okullar da eğitim vermektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum