fb
Onaylanmış Okul Profili

Bahçelievler - Fevzi Çakmak Anaokulları

Bahçelievler Fevzi Çakmak Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
%20 İndirim Özel Bahçelievler Kaşif Çocuk Anaokulları Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Kaşif Çocuk Anaokulları verified

Özellikle ilkokulda faydasını görüyorsunuz böyle bir okulun. verilen eğitim gösterilen ilgi ve şefkatin önemli olduğunu...

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:30 - 19:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Bahçelievler - Fevzi Çakmak Anaokulları

3-6 yaş dönemi çocukların hızla gelişip değiştikleri ve kişiliklerinin şekilleştiği bir dönemdir. Bu dönemde çocuklar oyun hamuru gibilerdir. Yetişkinlik dönemindeki kişilikleri bu dönemde gelişmektedir. Eğitim sayesinde çocuklar, sorumluluk almayı, kurallara uymayı, sabretmeyi, özgüven geliştirmeyi, yaratıcı olmayı, akıl yürütmeyi, paylaşmayı, dayanışmayı, anne ve baba dışında önemli başka insanların da olabileceğini, karşılaştığı problemleri etkin şekilde nasıl çözeceğini, grup olarak hareket etmeyi ve kendini ifade edebilmeyi öğrenir. Çocuklarınızın ilköğretime geçişlerini yumuşak bir şekilde yapmalarını sağlamak için ilköğretim okulu na başlamasına destek eğitim çalışmaları yapılır. İstanbul Bahçelievler Fevzi Çakmak Bölgesi anaokullarının görsellerine, adres ve telefon bilgilerine ulaşıp arayabilir, eğitim kadrosu hizmet ve fiziksel olanaklarını inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum