fb

Bakırköy - Cevizlik Anaokulları

Bakırköy Cevizlik Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
1 okul bulundu.
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü

2 yildir severek devam ettigimiz okulumuzda kaydimizi yeniledik...cocugumun ve benim istek ve ihtiyaclarima acik yurekli...

Bakırköy - Cevizlik Anaokulları

Asıl amacın çocukla birebir iletişim kurup kişiliğinin oluşmasını sağlamanın olduğu okul öncesi dönemde çocuğun ihtiyacı olan her türlü aktivite de kendini geliştirmesinde yanında bulunmaktır. Aynı zamanda geleceklerindeki kimliklerinin oluşması ve gelişmesinde, hedeflerine ilk adımlarını destekleyici ünite veya modüllerle çocuğunuzun öğrenmesini desteklemektedir. Bu listede İstanbul Bakırköy Cevizlik mahallesi anaokulları çocuğunuz için sunduğu eğitim sistemi ve ekonominizi göz önünde bulundurarak hem kaliteli hem de güvenli bir ortamda öğretmenlerin, psikologların ve pedagogların yardımıyla okul öncesi eğitim deneyimi sağlamaktadır. İstanbul Bakırköy Cevizlik mahallesi’nde yer alan Özel Işılım Anaokulu drama eğitiminden yabancı dil bilgisi eğitimine kadar çeşitli öğrenme faaliyetleriyle çocuğunuzun kişisel gelişiminde okul öncesi eğitiminde katkı sağlar.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum