fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Sakızağacı Anaokulları

Bakırköy Sakızağacı Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Flora Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Sakızağacı Mah.
Özel Flora Anaokulu

Çocuğunuz kaliteli bir eğitim alsın istiyorsanız bu okulu seçin derim. alnında uzman disiplinli bir yöneticisi var. fark...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Bakırköy - Sakızağacı Anaokulları

Anaokullarında eğitim alan öğrenciler gelecekte kendi işlerini bağımsız olarak halledebilen, sorunlarını yardım almadan halledebilen ve bazı kararları kendisinin vermesini öğrenmesi sayesinde kendine özgüveni yükselir. Özgüven bireyin kendisini yetenekli, önemli başarılı, kendi kendine yeten ve değerli biri olarak algılama derecesi olarak da tanımlanabilir. Bu listede yer alan İstanbul Bakırköy Sakızağacı mahallesi anaokullarında düşüncelerini dile getirebilme ve başkalarına iletebilme yetisine sahip bireyler olma elde eden çocuklar yetişir. İstanbul Bakırköy Sakızağacı mahallesi’nde bulunan anaokullarında öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenirler. Listede yer alan Özel Flora Anaokulu İstanbul Bakırköy Sakızağacı mahallesinde olup kaliteli eğitime önem veren bir kurumdur.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum