fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bakırköy Zeytinlik Anaokulları

Bakırköy Zeytinlik Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Bakırköy Seka Çocuk Akademi Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Zeytinlik Mah.
Özel Bakırköy Seka Çocuk Akademi Anaokulu verified

Devredildiği günden beri, önceleri okula gitmemek için ağlayan kızımı artık evden erken çıkarttığınız için buse hocama t...

  • Yaş Aralığı:
    2.5 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Bakırköy Zeytinlik Anaokulları

0-6 yaş arası dönem çocukların en yoğun öğrenme dönemi içinde olduğu, temel alışkanlıkların ve zihinsel yeteneklerin en hızlı geliştiği dönem olarak bilinir. Yapılan çalışmalar okul öncesi eğitim alan çocuklarda okula devam oranlarının ve okul başarısının daha yüksek olduğunu göstermiştir. Okul öncesi eğitim sosyal ve duygusal gelişimi destekleyerek, yetişkinlik döneminde de kişilerin daha üretici olmasını sağlar. Bu listede okul öncesi 0-6 yaş dönemin eğitiminin kaliteli verildiği İstanbul Bakırköy Zeytinlik mahallesi’nde yer alan anaokulları ve kreşlerin fiziksel hizmetlerine, etkinlik takvimine, lokasyon ve iletişim bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz. İstanbul Bakırköy Zeytinlik mahallesi’nde yer alan Özel Artı Bilim Çocuk Akademisi Anaokulu gibi kaliteli eğitime önem veren anaokullarıyla ilgili bilgileri listemizde bulabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum