fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Arnavutköy Anaokulları

Beşiktaş Arnavutköy Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları Arnavutköy Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Arnavutköy Mah.
Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları Arnavutköy Anaokulu

Özel BÜMED MEÇ (Merak Eden Çocuklar) Okulları Arnavutköy Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 15:45
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beşiktaş - Arnavutköy Anaokulları

İstanbul Beşiktaş Arnavutköy mahallesinde yer alan anaokullarından kendi çocuğunuza uygun olan anaokulunun iletişim bilgileri ve fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Bu listedeki İstanbul Beşiktaş Arnavutköy kreşler çocuğunuzun kişisel gelişimde okul öncesi eğitimde destekleyici bir role sahip olup çocuğunuzun karakter yapısını bütünleştirici bir eğitim olacaktır. Okul öncesi dönemi çocuğunuzun duygularının iç dünyasını yansıttığı bir dönemdir. Okul öncesi 0-6 yaş eğitiminden önce yer alan erken eğitim programları 0-72 aylık çocukların ev ve kurum ortamlarında bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişmelerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu programlar, her çocuğun farklı bir gelişim gösterebileceği ve her eğitim ortamının farklı olabileceği varsayımından hareketle, farklı uygulama ve etkinliklere olanak verecek bir esnekliğe sahip bulunmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum