fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Dikilitaş Anaokulları

Beşiktaş Dikilitaş Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Dikilitaş Mah.
Özel Yıldızlar Anaokulu verified

Beşiktaş yıldızlar anaokulu gibi bir okul olduğu için çocukların ve biz velilerin şanslı olduğunu düşünüyorum. limon çiç...

  • Yaş Aralığı:
    2.5 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beşiktaş - Dikilitaş Anaokulları

Siz değerli velilerimiz için hazırladığımız İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi anaokullarının iletişim ve konum bilgilerini inceleyebilirsiniz. Listede yer alan İstanbul Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi anaokullarının okul öncesi eğitim kurumlarının yararları psikososyal gelişime destek, bilişsel gelişime destek, motor gelişime destek, ilgi ve yetenek gelişimi sağlama gibi yeteneklerin gelişimini sağlamak ve öğrencilerle bireysel iletişim kurmaktır. Kreş Programıyla birlikte, 0-3 yaş çocuklarının bilişsel, dil, sosyal, duygusal, özbakım ve fiziksel gelişim alanlarına ait özellikleri dikkate alınarak 0-12 ay, 13-24 ay ve 25-36 ay şeklinde üç ayrı gelişim evresine bölünmüştür. 0-3 yaş arasındaki çocuklar için hazırlanan bu programın amacı, bu yaş grubundaki çocukların sağlıklı bakım, beslenme, bedensel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum