fb
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Yıldız Anaokulları

Beşiktaş Yıldız Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
Özel Yeni Okul Anaokulu Özel Okul
Şişli / Esentepe Mah.
Özel Yeni Okul Anaokulu verified

Çocuğumuz için kocaman bir eğitim ortamı hazırlamışlar, keşfetme ve merak güdülerini ön plana çıkartmak üzerine kurdukla...

  • Yaş Aralığı:
    4-6
  • Okul Saatleri:
    08:20 - 15:50
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beşiktaş - Yıldız Anaokulları

Uygun fiyatlarla anaokulları seçimleri yapabilmek için siz değerli velilerimiz için hazırlamış olduğumuz liste üzerinden sunduğumuz Beşiktaş Yıldız anaokulları bütçenizi aşmadan ve bulunduğunuz konuma uygunluğuyla çocuğunuzun kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilir ve aynı zamanda okulların adres ve iletişim bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul öncesi dönemi çocuğun yaşamında gelişim hızının yüksek olduğu ve çocuğun kişiliğinin biçimlendiği en önemli dönemdir. Okul öncesi dönem çocuğun kişiliğinin temel yapısının oluşması açısından ayrı bir yere sahiptir. Çocuğun yaşamındaki insanlar arası ilişkilerin düzeyi, tepkileri, düşünceleri, duyguları, korkuları, alışkanlıkları, olaylar karşısındaki tutumu, iyi veya kötü huylar edinmesi bu dönemde belirlenmektedir. Çocukların kendi adına düşünebilmek ve karar verebilmek, kendine karşı gerçekçi bir güven duygusu içinde olmak gibi özelliklere sahip olması için çalışılmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum