fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Çengeldere Anaokulları

Beykoz Çengeldere Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Beykoz Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Çengeldere Mah.
Özel Beykoz Final Okulları Anaokulu

Özel Beykoz Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    5 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beykoz - Çengeldere Anaokulları

Anaokulları okul öncesi eğitimin yanında, sanatsal alanda da çocuğun gelişimini sağlayan kurumlardır. Alanında eğitim almış uzman eğitimciler eşliğinde çocuklar, Bale, Drama, Tiyatro, Halk Oyunları vb. farklı sanat alanlarında aktivite yapma fırsatı bulurlar. İstanbul Beykoz Çengeldere mahallesinde yer alan anaokulları size bu doğrultuda hizmet vermektedir. Sanatsal yönü gelişmiş bir çocuk yetiştirmek ebeveynlerin göz ardı etmemesi gereken bir durumdur. Uzmanlarca çocukların en az 1 sanat alanında aktif olarak rol alması gerektiğini söylemektedir. Çocuklarınız için bunu eğlenceli ve eğitici bir şekilde sağlayan yerler de anaokullarıdır. Çocuğunuzun sanatsal yönünü geliştirmek için sizin için hazırladığımız listeden yararlanabilirsiniz. İyi bir okul öncesi eğitim almasını sağlayabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum