fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Merkez Anaokulları

Beykoz Merkez Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Pakkan Okulları Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Merkez Mah.
Özel Pakkan Okulları Anaokulu verified

Özel Pakkan Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 15:50
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beykoz - Merkez Anaokulları

İstanbul Beykoz Merkez’de yer alan anaokulları ceşitli kültürel aktivitelerle birlikte çocuklara sosyallikle dolu bir eğitim sunmaktadır. Çocuklar sinema ve tiyatrolara giderek hem eğlenip, hem de sanatı keşfeder. Spor faaliyetleriyle üzerlerindeki enerjiyi atar, farklı kulüpler ile müzik ve satranç gibi yararlı faaliyetleri gerçekleştirler. Bu tarz özellikler anaokullarının okul öncesi eğitimde önem verdikleri şeylerdir. Etkili eğitimde bu faaliyetlerin rolü büyüktür. Ebeveyn olarak da bu anaokullarını keşfetmek size düşmektedir. Hazırladığımız liste ile beraber bu anaokullarını hakkında bilgi alabilir, arayarak daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda size en uygun anaokulunu sunabiliriz. Çocuğunuzun okul öncesi eğitimini verimli bir şekilde tamamlamasını sağlayabiliriz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum