fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Paşabahçe Anaokulları

Beykoz Paşabahçe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Acarkent Kavram Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Acarlar Mah.
Özel Acarkent Kavram Anaokulu verified

Müdürü öğrenmenleri ve çalışanları tüm personeli çok samimi ve hakkını veren insanlar gözümüz arkada kalmıyor.akademik o...

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:15 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beykoz - Paşabahçe Anaokulları

Anaokullarında çocuklar için önemli fiziki imkanlar bulunmalıdır. Örneğin çocuklar yemekhanede sağlıklı yemekler yiyebilmeli, uyku odasında verimli bir uyku süreci geçirmeli, oyun alanlarında arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilmelidir. İstanbul Beykoz Paşabahçe mahallesindeki anaokulları da bu özellikleriyle çocuğunuza gereken sıcak ortamı sağlar. Özel Paşabahçe Anaokulu ve diğer anaokulları çocukların ihtiyaçlarına göre farklı faaliyetler sunmaktadır. Fiziksel imkanlar dışında güvenlik ve servis ile çocuklarınızın her gün evden anaokula ulaşımları güvenle sağlanır. Çocuğun memnun ayrılması için anaokulları gereken tüm önlemleri almıştır. Ebeveyne ise oluşturduğumuz listede fiyat olarak kendilerine uygun olan anaokulunu belirlemek kalmaktadır. Ebeveynin görevi çocuğun iyi bir okul öncesi eğitim aldığından emin olmaktır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum