fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Rüzgarlıbahçe Anaokulları

Beykoz Rüzgarlıbahçe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Özen Park Anaokulu Özel Okul
Beykoz / Rüzgarlıbahçe Mah.
Özel Özen Park Anaokulu

Kızım kocaman bahçesinde eğleniyor ve kaliteli ögretmenleri ile egitim alıyor tavsiye ederim. özellikle çalışan anneler...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beykoz - Rüzgarlıbahçe Anaokulları

Anaokulları okul öncesi eğitim yuvalarıdır. Buna ek olarak ayrıca çocuklar için önemli birer sportif ve kültürel faaliyet alanlarıdır. Çocuklar aldıkları eğitim dışında jimnastik, yüzme, yoga, vb. farklı sporları da öğrenirler. Ayrıca sanatsal ve kültürel yönlerini bale, tiyatro, halk oyunları, görsel sanatlar, ve el sanatları sayesinde geliştirirler. Bu etkinlikler çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları için düşünülmüştür. İstanbul Beykoz Rüzgarlıbahçe’deki mahallede yer alan Özel Özen Park Anaokulu ve diğer anaokulları çocuklarınızdaki keşfedilmemiş yeteneklerin dışarı çıkmasını sağlar. Fırsat verildiği takdirde her çocuk kendisin başarılı olduğu bir alanı bulabilecektir. Anaokulları da bu fırsatı çocuğa sunar. Listemizde belirlenen özelliklere göre çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz anaokuluyla hemen irtibata geçebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum