fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beykoz - Soğuksu Anaokulları

Beykoz Soğuksu Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu Özel Okul
Beykoz / İncirköy Mah.
Özel Paşabahçe Kardelen Anaokulu verified

Güler yüzlü idarecileri ve öğretmenleriyle kardelen anaokulu gönül rahatlığıyla kızımı emanet ettiğim bir okul. okulun h...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!
Beykoz Konakları Vakfı Güler Keçeli Anaokulu Devlet Okulu
Beykoz / Soğuksu Mah.
Beykoz Konakları Vakfı Güler Keçeli Anaokulu

Beykoz Konakları Vakfı Güler Keçeli Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beykoz - Soğuksu Anaokulları

Anaokulları çocuklar için eğitimden fazlasıdır. Aynı bir ev gibi anaokulunda da çocuklar bir yuvadaymış hissine kapılır. Yemekhanede yemek yer, bahçede oyun oynar ve dolaşır, sağlanan güvenlik ile kendisini huzurlu hisseder. Okul öncesi eğitimde bunlar da gereklidir. Anaokullarıyla beraber çocukların ayrıca sosyalleşmesi de sağlanır. Oyun alanları ve sanat atölyelerinde diğer çocuklarla kaynaşmayı ve takım uyumunu öğrenirler. İstanbul Beykoz Soğuksu mahallesindeki Beykoz Konakları Vakfı Güler Keçeli Anaokulu ve diğer anaokulları çocuğunuza bu sıcak ortamı sağlamak konusunda, uzman kadrolarıyla hizmet veren eğitim kurumlarıdır. Çocuğunuzun evinde gibi hissetmeleri için bu kurumlar gereken tüm özellikleri taşırlar. Sizin için güvenli bir ortam sağlamaktadırlar.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum