fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beylikdüzü - Beylikdüzüosb Anaokulları

Beylikdüzü Beylikdüzüosb Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
Özel Mektebim Koleji Beylikdüzü Anaokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Beylikdüzüosb Mah.
Özel Mektebim Koleji Beylikdüzü Anaokulu

Beylikdüzünde güvenilir, çocukların doya doya eğlenebileceği ve özel anaokulu fırsatlarından sonuna kadar faydalanabilec...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 5
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beylikdüzü - Beylikdüzüosb Anaokulları

Çocukların en yoğun öğrenme dönemi içinde olduğu, temel alışkanlıkların ve zihinsel yeteneklerin en hızlı geliştiği dönem 0-6 yaş arası olarak belirtiliyor. Bu zaman diliminde öğrenilen davranış şekilleri yaşam boyu devam ediyor. Ayrıca erken yaştaki deneyimlerin beynin çalışma biçimini de etkilediği biliniyor. Bu nedenle 0-6 yaş arası kaliteli eğitim veren İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan anaokulları listemizde verilmiştir. İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi anaokulları her derste, öğretme teknikleri, etkinlikleri, başarı düzeyi değerlendirme, branş dersleri ve öğrenci değerlendirme araçları ile incelikle planlanmıştır. Çocuklarınızın kişilik gelişimlerini, başarılarını, yeni hayatlarını etkileyecek olan okul öncesi eğitiminde gerçek ve doğru eğitimi vermek için listemizden yararlanabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum