fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beyoğlu - Kadımehmet Efendi Anaokulları

Beyoğlu Kadımehmet Efendi Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Sevgi Kucağı Anaokulu Özel Okul
Beyoğlu / Kadımehmet Efendi Mah.
Özel Sevgi Kucağı Anaokulu

Sevgi kucağı bizim için çok büyük şans oldu çocuğum okulda bir çok şey öğrendi ve aile ortamı olduğu için kendisini özgü...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Beyoğlu - Kadımehmet Efendi Anaokulları

Okul öncesi 0-6 yaş arası dönem çocuğunuzun bir birey olma yolunda attıkları ilk adım olan, hayatlarında alacakları kararların önem derecesini şekillendirdikleri aynı zamanda hayal güçlerini ve yeteneklerinin keşfetmelerine olanak tanıdığı ilk süreçtir. Çocuğunuzun öğrenmeye en açık olduğu dönem olan 0-6 yaş aralığında onun yabancı dil eğitimi alabileceği, konularında uzman eğitmenler tarafından ilgi alanlarının ve yeteneklerinin ortaya çıkabileceği, sosyalleşme ve becerilerini öğrenme imkanlarının sınırsız olduğu anaokulu ortamında gelişmesi çocuğunuzun gelecekteki eğitim hayatına hazır ve donanımlı şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bir arada listelediğimiz Beyoğlu Kadımehmet Efendi Mahallesi’nde yer alan anaokulu listesinden anaokullarının iletişim bilgilerine, çocuğunuza sundukları eğitim ve kişisel gelişim fırsatlarına ve sahip oldukları hizmetlere kadar bütün bilgileri görebilirsiniz, aynı zamanda velilerin bu anaokulları hakkındaki güncel yorumlarını da okuyabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum