fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Büyükçekmece - Çakmaklı Anaokulları

Büyükçekmece Çakmaklı Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Alkent 2000 Derneği Anaokulu Devlet Okulu
Büyükçekmece / Çakmaklı Mah.
Alkent 2000 Derneği Anaokulu

Alkent 2000 Derneği Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00

Büyükçekmece - Çakmaklı Anaokulları

İstanbul, Büyükçekmece ilçesinde bulunan Çakmaklı ilçesinde şirin ve nezih bir ortamda eğitim veren Alkent 2000 Derneği Anaokulu, 08:30-16:00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okulun eğitimci kadrosu tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Öğrencilerin sabah kahvaltısı, ara öğün ve öğle yemekleri için öğrenci yaş gruplarına uygun olarak hazırlanmış bir yemekhanesi mevcuttur. Büyükçekmece Çakmaklı Mahallesi anaokulları içerisinde velilerle iletişimi kuvvetli bir okul olarak ön plana çıkmaktadır. Eğitim saatleri, şartları, okul içi ve dışı ortam koşulları, güvenlik hizmeti ve tüm konular için iletişim bilgilerinden okula ulaşım sağlanarak bilgi almak mümkündür. Rehberlik servisi aracılığı ile ders saatlerinde veliler ile görüşmeler sağlanarak öğrencinin genel durumu hakkında bilgi verilmektedir. Büyükçekme Çakmaklı anaokulları konusunda gelişmiş bir çevrede bulunması hususu ile önemli bir lokasyondadır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum