fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Büyükçekmece - Ekinoba Anaokulları

Büyükçekmece Ekinoba Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu

Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anaokulu Özel Okul
Büyükçekmece / Ekinoba Mah.
Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anaokulu

Özel Büyükçekmece Batıkent Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Büyükçekmece - Ekinoba Anaokulları

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde Ekinoba mahallesinde eğitim tecrübesi ile ün yapmış sayılı anaokulu bulunmaktadır. Gerek eğitimci kadrosu, gerek okul genel şartları bakımından özenli davranan eğitim kurumları tercih sebebini oluşturmaktadır. Aileler tarafından iyi bir eğitim verilen bir kurum arandığında göze çarpan Özel Batıkent Koleji Anaokulu eğitimci kadrosunun yanı sıra bünyesinde bir de psikolojik danışman bulundurmaktadır. Büyükçekmece Ekinoba Mahallesi anaokulları içerisinde dil eğitim konusunda İngilizce eğitim veren bir kurumdur. Okulun fiziksel şartları öğrenciler için hazırlanmış olan güvenli bir bahçe ve oyun alanı ile sınırlı kalmayıp okulda ayrıca öğrencilere yüzme eğitiminin de verildiği bir havuz içermektedir. Yaz dönemlerinde ayrıca yaz okulu olarak hizmet veren okul Büyükçekmece Ekinoba anaokulları içerisinde dikkat çekmektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum