fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çekmeköy - Çatalmeşe Anaokulları

Çekmeköy Çatalmeşe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Ekinköy Montessori Anaokulu Özel Okul
Çekmeköy / Çatalmeşe Mah.
Özel Ekinköy Montessori Anaokulu

Özel Ekinköy Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Çekmeköy - Çatalmeşe Anaokulları

Geleceğin büyüklerini yetiştirirken bugünün değerlerini ve ileri görüş açısını eğitim anlayışına katarak çocuklara eğitim vermeyi kendine vizyon edinmiş bir kurum olan Çatalmeşe Anaokulu siz ebeveyinlerin çocuklarınız için istediği kaliteli eğitimi almalarını sağlamaktyadırlar. Çağdaş değerler altında bilimle ve ilimle kuşanmış bir nesilin yetişmesi için uzman eğitimcilerin buluştuğu bu okula sizde çocuklarınızı gönderebilirsiniz. Milli eğitim müfredatına bağlı olarak bilimsel çalışmalarını yapan ve çocuklara bilimi sevdirerek öğreten Çekmeköy Çatalmeşe Anaokulu geleceğin bilimadamlarını yetiştirmek için önemli bir eğitim seferberliği başlatmış bulunuyor. Çocuklarınızın bilimsel bir ortamda kaliteli bir eğitim alması için sizde bu okula gelebilir, yetkililerle görüşebilir ve öğretmenlerle tanışabilirsiniz. Gelecek nesili yetiştiren ilk basamak okulların ne denli önemli olduğunu anlayabilirsiniz
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum