fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Fatih İskenderpaşa Anaokulları

Fatih İskenderpaşa Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Enerji Gönül Aydınlığı Anaokulu Özel Okul
Fatih / İskenderpaşa Mah.
Özel Enerji Gönül Aydınlığı Anaokulu

Özel Enerji Gönül Aydınlığı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:30

Fatih İskenderpaşa Anaokulları

İstanbul’da Fatih ilçesinde bulunan İskenderpaşa Mahallesi eğitim kurumları konusunda özenli bir mahalle olmayı başarmıştır. Fatih İskenderpaşa Mahallesi Anaokullarından biri olan Özel Şirin Mavi Kuş Anaokulu 3 ila 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Okulun başlangıç ve bitiş saatleri 07:30-16:00 saat aralığındadır. Fatih İskenderpaşa Anaokullarından olan bu okula çevre mahallelerden de öğrenci gelmesi hususu ile okula ulaşım için servis hizmeti sunulmaktadır. Öğrencilerin rahat ve güvenli bir ortamda eğitim almalarını hedef alan kurumda güvenlik önlemleri hat safhada tutulmaktadır. Öğrencilerini yaz dönemde bırakacak yeri olmayanlar için ise yaz okulu eğitim hizmeti devam etmektedir. Okul hem öğrencilerin severek eğitim alacağı hem de velilerin gönül rahatlığı ile çocuklarını teslim edeceği niteliktedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum