fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Fatih - Molla Fenari Anaokulları

Fatih Molla Fenari Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
İELEV Özel Anaokulu Özel Okul
Fatih / Molla Fenari Mah.
İELEV Özel Anaokulu

Almanca dil eğitimi veren iyi okulların başında geliyor ielev. sağlanan hijyenik ortam çocukları gözü kapalı emanet edeb...

  • Yaş Aralığı:
    4 - 5
  • Okul Saatleri:
    08:05 - 15:35
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Fatih - Molla Fenari Anaokulları

Fatih’te İstanbul’un oldukça büyük semtlerinden biridir. Son derece gelişmiş bir semt olan Fatih’te nüfus hızla artış gösteriyor. Eğitimin giderek özen kazandığı Fatih bölgesinde çocukların anaokulu ihtiyacını karşılamak adına birçok okul hizmet sunmaktadır. Fatih Molla Fenari Mahallesi Anaokulları arasında 0-6 yaşındaki çocuklara tam gün ve yarım gün seçenekleriyle okul öncesi eğitimi sunulmaktadır. Sosyal aktivitelerin gerçekleştirildiği anaokulunda çocuklar hem eğleniyor hem de yeni şeyler öğrenme imkanına sahip oluyor. Fen, matematik ve psikoloji gibi branş derslerinin de gösterildiği anaokulları sayesinde çocuklar ilkokula hazırlanıyor. Fatih Molla Fenari Anaokulları arasında bulunan okullar arasından seçim yapmak artık çok kolay. Sizler için hazırladığımız listelerden çocuğunuzu hangi anaokuluna göndermek istediğinize karar verebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum