fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal - Cevizli Anaokulları

Kartal Cevizli Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
4 okul bulundu.
Özel Çikolata Anaokulu Özel Okul
Kartal / Cevizli Mah.
Özel Çikolata Anaokulu

Çok eskiye dayanan bir eğitim geçmişleri var ve bu tecrübenin etkilerini çocuğumuzda gözlemledik ve durumdan gayet memnu...

Özel Kartal Mini Renk Anaokulu Özel Okul
Kartal / Cevizli Mah.
Özel Kartal Mini Renk Anaokulu

Özel Kartal Mini Renk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal Esentepe Anaokulu Devlet Okulu
Kartal / Cevizli Mah.
Kartal Esentepe Anaokulu

Kartal Esentepe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    07:30 - 17:15
İstanbul Anadolu Adalet Sarayı Anaokulu Devlet Okulu
Kartal / Cevizli Mah.
İstanbul Anadolu Adalet Sarayı Anaokulu

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal - Cevizli Anaokulları

İstanbul’un Kartal ilçesinin en batısında konumlanan Cevizli Mahallesi içinde eskiden beri bilinen fabrikalar ve hastaneler var. Bu listeye şimdilerde İstanbul Medeniyet Üniversitesi bile eklendi. Okullar açısından Kartal Cevizli Mahallesi anaokulları sayısı da giderek artıyor. Bölgede eğitim veren devlet okulları şimdilik daha çok olsa da Özel Çikolata Anaokulu gibi kurumlar da eğitim camiası içindeki yerini aldı. Mahallede Kartal Esentepe Anaokulu ve İstanbul Anadolu Adalet Sarayı Anaokulu gibi devlet okulları da okul öncesi eğitim faaliyetlerinin içinde sayılıyorlar. Veliler kendilerine uygun olan anaokulunu seçmek için sözü geçen bu kurumları ziyaret edebilirler. Bölge geliştikçe Kartal Cevizli anaokulları da sayı ve nitelik yönünden artış gösterecektir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum