fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartal - Orta Anaokulları

Kartal Orta Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

2 okul bulundu.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anaokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anaokulu

Özel Kartal İFBM Medeniyet Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:10
Özel Soğanlık Mavi Düşler Anaokulu Özel Okul
Kartal / Orta Mah.
Özel Soğanlık Mavi Düşler Anaokulu

Özel Soğanlık Mavi Düşler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6

Kartal - Orta Anaokulları

Son yıllarda sosyal yapısı çok değişen İstanbul Kartal’ın Orta Mahallesi de sosyal gelişimden payını alıyor. Gelir grubu olarak orta düzey sayılan bu semt içinde artık çok sayıda eğitim kurumu var. Kartal Orta Mahallesi anaokulları içinde hem devlete bağlı olan hem de özel olarak çalışan okul öncesi eğitim kurumlarını bulabilirsiniz. Örneğin Özel Huzur Anaokulu çevrede oturan ve 3-6 yaş arasında olan minikleri öğrenci olarak kabul etmektedir. Okul binasının arka kısmında yer alan büyük ve ağaçlıklı bahçe ise özellikle ilgi çekmektedir. Sınıf kapasiteleri en fazla 15 öğrenci ile sınırlandırılmıştır. Psikolojik danışmanı olan okul böylece hem öğrencilerin hem de velilerin yardımcısıdır. Kartal Orta anaokulları içinde okulu ziyaret edebilirsiniz
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum