fb
Onaylanmış Okul Profili

Pendik - Çınardere Anaokulları

Pendik Çınardere Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
Özel Pendik Açı Koleji Anaokulu Özel Okul
Pendik / Çınardere Mah.
Özel Pendik Açı Koleji Anaokulu

Özel Pendik Açı Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6

Pendik - Çınardere Anaokulları

Okul öncesi eğitim günümüzde çok önemli bir yer kazandı. Pek çok aile çocuklarının ilkokula başlamadan önce okul öncesi eğitim almasını istemektedir. Pendik bölgesinde oturan aileler anaokullarını tercih ederken vermiş olduğu eğitim, sosyal aktiviteler ve okulun fiziki durumu gibi pek çok konuyu dikkate almaktadır. Pendik Çınardere Anaokulları ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahip eğitim kurumlarından meydana gelmektedir. Pendik Çınardere Mahallesi Anaokulları 0-6 yaş gurubu aralığında bulunan çocuklara anaokulu eğitimi veriyor. Her yaş grubuna özel anaokulu eğitimi verilen okullarda okul öncesi öğretmenleri aracılığıyla çocukların yaşına uygun eğitim verilmektedir. Sınıf ve uyku odalarının farklı olduğu anaokullarında çocuklarınızın gelişimini sağlayacak beslenme düzeni özenli bir şekilde uygulanmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum