fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Şile - Ahmetli Anaokulları

Şile Ahmetli Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Şehit Levent Birben Anaokulu Devlet Okulu
Şile / Ahmetli Mah.
Şehit Levent Birben Anaokulu

Şehit Levent Birben Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:00

Şile - Ahmetli Anaokulları

İstanbul ili, Şile ilçesinin küçük ama şirin olan Ahmetli mahallesinde çocuklarına anaokulu deneyimini kazandırmak isteyen aileler için Şile Ahmetli Mahallesi Anaokullarından biri olan Şehit Levent Birben Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Okul eğitim saatleri 08:30 da başlamakta ve 17:00 de sona ermektedir. Okul eğitimci kadrosu tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Bu sebeple okula öğrencilerini kayıt yaptıran veliler gönül rahatlığı ile çocuklarını teslim etmektedir. Okulda öğrencilerin beslenmelerini gerçekleştirdikleri bir yemekhane hizmet vermektedir. Öğrenci veli ve öğretmen koordinasyonunun sağlandığı rehberlik hizmeti ile çocuklar hakkında rutin olarak bilgi aktarımları gerçekleştirilmektedir. Şile Ahmetli Anaokullarından olan bu okul öğrencilerin güvenli bir eğitim almaları için gerekli tüm önlemleri almıştır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum