fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Tuzla - İçmeler Anaokulları

Tuzla İçmeler Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
Özel İş Bankası Bilfen Anaokulu Özel Okul
Tuzla / İçmeler Mah.
Özel İş Bankası Bilfen Anaokulu

Özel İş Bankası Bilfen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
Özel Tuzla Egebil Okulları Anaokulu Özel Okul
Tuzla / İçmeler Mah.
Özel Tuzla Egebil Okulları Anaokulu

Özel Tuzla Egebil Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6

Tuzla - İçmeler Anaokulları

İlkokula başlayan çocukların kolayca uyum sağlaması okul öncesi eğitim ile mümkün oluyor. Anaokuluna giden çocuğun özgüven eksikliği duymadığı da bilinen bir olgudur. Bu yüzden bütün eğitimciler okul öncesi eğitimi tavsiye etmektedirler. Tuzla İçmeler Mahallesi anaokulları da yurdumuzun eğitim sisteminin bir parçasıdır. Özel Papatya Çocuk Anaokulu bölgede hizmet veren eğitim kurumlarından birisidir. Sabah 08:00 ile akşam 18:00 arası faaliyette olan kurumda bütün sınıflar en fazla 20 öğrenci alacak şekilde düzenlenmiştir, yaş aralığı 3-6 arasıdır. Okulda psikolojik danışmanlık hizmeti de vardır. Yani çocuğunuzun gelişmesi Tuzla İçmeler anaokulları bünyesinde velilere gönderilen raporlarla ayrıntılı olarak takip edilmektedir. Aynı zamanda yemek menüleri de aylık olarak velilere bildirilir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum