fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Tuzla Mimar Sinan Anaokulları

Tuzla Mimar Sinan Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Tuzla Mucit Yumurcak Anaokulu Özel Okul
Tuzla / Mimar Sinan Mah.
Özel Tuzla Mucit Yumurcak Anaokulu

Özel Tuzla Mucit Yumurcak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Tuzla Mimar Sinan Anaokulları

Dünyanın en kalabalık şehirleri arasında olan İstanbul’un Anadolu yakası ilçelerinden biri olan Tuzla’da Mimar Sinan Mahallesi bölgesinde yaşayan 3-6 yaş grubu içindeki miniklerin anne babaları Tuzla Mimar Sinan Mahallesi anaokulları içinde büyüklerinin uygun gördüğü okullarına gidiyorlar. MEB okul öncesi müfredatını uygulayan devlet okullarından başka eğitime destek veren özel anaokullarını da bölgede tercih edebilirsiniz. Mimar Sinan bölgesi yoğun ve genç nüfusludur. Her seviyede eğitim veren kurumlara her zaman ihtiyaç vardır. Tuzla Mimar Sinan anaokulları da sabahtan akşama kadar hafta içi her gün minik öğrencilerini kabul etmektedirler. Anne baba olarak bu okulları ziyaret edebilirsiniz. Çoğunda rehberlik hizmeti olduğu için velilerle iletişim zaten her zaman sağlanmaktadır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum