fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Tuzla Orta Anaokulları

Tuzla Orta Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Sabancı Üniversitesi İlk Beş Anaokulu Özel Okul
Tuzla / Orta Mah.
Özel Sabancı Üniversitesi İlk Beş Anaokulu

Özel Sabancı Üniversitesi İlk Beş Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    2 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Tuzla Orta Anaokulları

Tuzla İlçesi İstanbul’un Anadolu yakası içinde konumlanmıştır ve giderek apayrı bir şehir haline gelmektedir. Kalabalıklaşan yerleşim yerlerinde okullaşma oranı da giderek artar. Tuzla Orta Mahallesi anaokulları da bölgenin okullaşma oranını yükseltmektedir. Örneğin Özel Eyüboğlu Anaokulu bu grupta sayılan eğitim kurumları arasındadır. Semtte diğer yüksek dereceli öğretim kurumları da vardır ve hepsi hakkında bursluluk sınavları, teşvikler gibi konuları internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Anaokulları çocuğun kişisel gelişimi içinde ilk basamaktır ve kişiliğini oyunlar aracılığıyla belirleyen bir dönemdir. Anne babaların bu yüzden anaokulu seçerken akademik programdan öte oyun ağırlıklı olmasına dikkat etmeleri gerekir. Tuzla Orta anaokulları bu açıdan donanımlıdır. Ayrıca servis, güvenlik ve rehberlik hizmetleri verilmektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum