fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ümraniye Esenşehir Anaokulları

Ümraniye Esenşehir Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
Özel Madenler Batışehir Koleji Anaokulu Özel Okul
Ümraniye / Esenşehir Mah.
Özel Madenler Batışehir Koleji Anaokulu

Özel Madenler Batışehir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:20 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Esenşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu Özel Okul
Ümraniye / Esenşehir Mah.
Özel Esenşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Esenşehir Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00

Ümraniye Esenşehir Anaokulları

İstanbul ili, Ümraniye İlçesi, Esenşehir Mahallesi gün geçtikçe gelişmesini hızla sürdüren nezih bir mahalle halini almaktadır. Bu mahalle sakinleri tarafından eğitim ve öğretim konusunda çocuklarının güvenli ve mutlu bir eğitim almasını hedef alan aileler Ümraniye Esenşehir Mahallesi Anaokullarından, Özel Bilge Yumurcak Anaokulu’nu tercih etmektedir. Bu okulda eğitim saatleri 07:30/19:30 olarak geniş tutulmuştur. Okula civar mahallelerden gelen öğrencilerin rahat ve konforu için servis hizmeti verilmektedir. Okulun geniş güvenlik önlemleri ise çocukların huzur içinde eğitim almaları açısından önem arz etmektedir. Ümraniye Esenşehir Anaokullarından olan bu okul, yaz aylarında da yaz okulu olarak eğitim vermeye devam etmektedir. Okulda verilen başlıca eğitimler ise, İngilizce dil eğitimi, halk oyunları ve drama eğitimi ile müzik eğitimleridir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum