fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Acıbadem Anaokulları

Üsküdar Acıbadem Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
4 okul bulundu.
Özel Minik Kuşum Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel Minik Kuşum Anaokulu

Çocukların çok mutlu olduğu ve kendilerini evlerinde hissettiği sıcak bir ortam.çok şanslıyımki 2 çocuğumda burada büyüm...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Geleceğe Adım Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel Geleceğe Adım Anaokulu

Okul baleden tutun jimnastiğe kadar çok çeşitli derslerle eğitim veriyor. anaokulu seçiminde bence konum değil eğitim ön...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Acıbadem Okulları Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Özel Acıbadem Okulları Anaokulu

Özel Acıbadem Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Üsküdar Anaokulu Devlet Okulu
Üsküdar / Acıbadem Mah.
Üsküdar Anaokulu

İngilizce eğitiminin olmasından, tiyatro, yoga, pilates, halk oyunları gibi derslerden memnunum. sınıflar 15-20 kişi ara...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Üsküdar Acıbadem Anaokulları

Üsküdar İstanbul’un şarkılara konu olmuş en eski ilçelerinden birisidir. Bugünse artık adını taşıyan bir üniversitesi bile bulunmaktadır. Acıbadem ise ilçenin 33 mahallesinden birisidir ve her derece de okulun konumlandığı bir bölgedir. Acıbadem anaokulları da okul öncesi eğitim veren kurumlardır. Üsküdar Acıbadem anaokulları içinde özel kurumların yanında devlet okulları da bulunmaktadır. Sözü edilen anaokulları çocukların ilkokul çağına hazırlanması, yeni arkadaşlar edinip çevreyle ilişki kurabilmesi, özvgüvenini kazanabilmesi gibi çok yönlü amaçları gerçekleştirmek için eğitim vermektedirler. Sizlerde anaokulu çağındaki çocuğunuz için bir okul arayışındaysanız bölgede yer alan bütün anaokullarını tek bir liste üzerinden inceleyebilir, detaylı tüm bilgilerine erişerek tercihinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.


Öğrencilerinin, hem sosyal hem de fiziksel gelişimlerini destekleyen anaokulları bunun yanında yabancı dile atılan ilk adımında sağlam olması adına branşında uzman öğretmenleri bünyelerinde barındırarak kaliteli eğitim vermeyi amaçlamaktadırlar. Acıbadem anaokullarının genel özellikleri modern ve büyük bahçeli binalarda hizmet vermeleridir. Öğrencileri sabah 07.30 gibi erken bir saatte kabul eden kurumlar akşam ise 19.00 gibi geç saatlere kadar öğrenciler kurumlarda kalabilmektedirler. Bu da çalışan ebeveynler için okulların iyi bir özelliğidir. Bunun dışında Acıbadem'deki anaokullarının; bina, sınıf ve bahçe fotoğraflarına, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, dil olanaklarına, kulüp bilgilerine ve adreslerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilir, çocuğunuz için en ideal anaokulunu keşfedebilirsiniz.


Butik anaokulları her öğrenci ile tek tek ilgilenen yapısıyla velilerin sıkça tercih ettiği kurumların başında gelmektedir. Bu kurumlar genellikle 2 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Eğitime atılan ilk adım olan anaokulları çocukların zihinsel gelişimlerini desteklemekte ve ilerleyen yıllarda alacakları eğitime zemin hazırlamaktadır. Sizler de çocuğunuza uygun olan okullarla iletişime geçebilir, kayıt gerçekleştirmek için randevu alabilirsiniz.


Acıbadem anaokullarını daha önce tercih etmiş ve hakkında fikir sahibi olan ebeveynler tarafından yapılan veli yorumları, okullar hakkında bilmek istediğiniz birçok detaya ulaşmanızı sağlayacak nitelikte yorumlardır. Okul profillerinde bulunan veli yorumlarını okuyarak okulları, tarafsız kişilerce yapılmış yorumlar ışığında yakından tanıyabilirsiniz. Sizler de diğer ebeveynlere yardımcı olmak adına daha önce tercih ettiğiniz anaokulları ile ilgili yorum yapabilirsiniz.


Acıbadem anaokullarını detaylı bir şekilde inceleyecek zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum