fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Üsküdar - Aziz Mahmut Hüdayi Anaokulları

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
%30 İndirim Özel Üsküdar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Aziz Mahmut Hüdayi Mah.
Özel Üsküdar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Üsküdar İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Üsküdar - Aziz Mahmut Hüdayi Anaokulları

Özel Çağdaşım Anaokulu’na İstanbul’un Üsküdar Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi anaokulları içinde rastlayacaksınız. Gün boyu dışarıda çalışan annelere kolaylık sağlaması açısından 07:30 ile akşam 18:30 arasında açık olan okul bu yönüyle çocukların gün boyu kalabileceği güvenli bir bakım evi olarak da hizmet vermektedir. Kurum çocukların bütün fiziksel ihtiyaçlarını karşılayacak olanaklara sahiptir. Sınıflar öğrencilerin yaş durumuna göre 10 kişilik gruplara ayrılmıştır. Öğleden sonraki ders saatleri genelde sosyal faaliyetlere yönelik olarak düzenlenmiştir. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdai anaokulları grubunda yer alan Özel Çağdaşım Anaokulunda aynı zamanda İngilizce, jimnastik, seramik kulübü, bilişim ve proje kulübü, ekoloji eğitimi gibi yan faaliyetler vardır. Türkçe’nin güzel kullanılması ve matematik ise branş dersleridir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum