fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Küçüksu Anaokulları

Üsküdar Küçüksu Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Evol Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Küçüksu Mah.
Özel Evol Anaokulu

Eğitim hayatına çok büyük bir şansla başladık

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Üsküdar Küçüksu Anaokulları

Üsküdar Küçüksu, öğrenci gelişimindeki temel eğitim olan okul öncesi dönemde öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemek amacı ile hizmet veren kurumlara ev sahipliği yapmaktadır. Bölgedeki kurumlar, nitelikli eğitim hizmeti sunarak öğrencilerin okul öncesi dönemdeki becerilerin kazanılmasında etkin rol oynamaktadır. Çeşitli eğitim yaklaşımlarını benimsemiş kurumlar Küçüksu Mahallesi'nde bulunmaktadır. Bölgedeki kurumlardan bazıları Milli Eğitim Bakanlığı'nın sunduğu eğitim programını esas alırken, bazı kurumlar buna ek olarak ilk yıllar programı (PYP-Primary Years Program) ve oyun temelli yaklaşımlar uygulamaktadır.


Küçüksu mahallesi özel anaokulları, genellikle 36 ile 72 aylık öğrencileri bünyelerine kabul etmektedir. Bu yaş aralığında olan ve tuvalet eğitimini tamamlamamış öğrencilere tuvalet eğitimi imkanı sağlayan kurumlar bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda özel anaokullarının fiziki imkanları öğrenci odaklı yaklaşımlarla hazırlanmakta ve kullanılan materyallerin CE sertifikalı olmasına dikkat edilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerle sürdürülen kaliteli eğitim öğrencilerin temel eğitimi sağlıklı bir biçimde sürdürmelerine olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte bölgedeki tüm kurumlarda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerin zihinsel gelişimleri kontrol altında tutulmakta, gelişimleri yakından takip edilmekte ve ailelere raporlarla sunulmaktadır. Öğrencilerin ne istediğini bilen ve onları anlayan PDR'lar gelişimlerinin hassas ve hızlı olduğu bu dönemde öğrencilerle birebir etkileşimler kurmaktadır. Bölgede psikolojik danışmanlık hizmeti sunan okullardan bazıları;
Özel Evol Anaokulu
Özel Çengelköy Cevher Koleji Anaokulu, şeklindedir.


Okul.com.tr, Küçüksu mahallesi anaokullarını tek bir sayfa üzerinde toplayarak vakit kaybetmeden incelemenize fırsat sunmaktadır. Küçüksu özel anaokulları listesinden, okulların fiziki imkanlarını, eğitim farklılıklarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda küçüksu özel anaokulu fiyatlarını inceleyebilir, kurumların haritadaki konumlarını görüntüleyerek kendinize en yakın anaokulunu veya anaokullarını listeleyebilirsiniz. Eğer profilleri tek tek gezmek için yeteri kadar vaktiniz bulunmuyorsa, Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızndan kriterlerinize uygun olan kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum