fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Selami Ali Anaokulları

Üsküdar Selami Ali Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel İlim Ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Selami Ali Mah.
Özel İlim Ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel İlim Ve Fazilet Vakfı Eğitim Kurumları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 5
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Üsküdar Selami Ali Anaokulları

Üsküdar Selami Ali Mahallesi anaokulları konusunda yaptığınız incelemeler dahilinde iki kurum ismiyle karşılaşacaksınız. Özel Üsküdar Sev Anaokulu (Junior Hall) ve Özel Fazilet Eğitim Kurumları Anaokulu şeklinde sıralanabilecek bu kurumlardan başka mahalleye komşu olan semtlerdeki anaokulları da gezilip incelenebilir. Bu veliler açısından düşünülecek seçeneklerin artmasıdır. Bütün anaokulları servis hizmeti ile çalıştığı için ulaşım da sorun olmayacaktır. Üsküdar Selami Ali anaokulları da diğer muadilleri gibi zenginleştirilmiş bir okul öncesi müfredatını takip ederler. Bunun yanında bir eğitim kurumunun şubesi olarak çalışan anaokullarında dil eğitimi daha ağırlıklıdır. Yine muadilleri gibi bu okullarda da biri sabah diğeri ikindi olmak üzere iki kahvaltı ve bir öğle yemeği verilmektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum