fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Sultantepe Anaokulları

Üsküdar Sultantepe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Acıbadem Okulları Sultantepe Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Sultantepe Mah.
Özel Acıbadem Okulları Sultantepe Anaokulu

Özel Acıbadem Okulları Sultantepe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Üsküdar Sultantepe Anaokulları

Anadolu yakasının dillere destan semti Üsküdar sınırları içinde olan, üstelik denize kıyısı bulunan semtler arasında adı geçen Sultantepe bugün için yoğun nüfuslu ve giderek hareketlenen bir semt olarak tanınıyor. Üsküdar Sultantepe Mahallesi anaokulları listesinde yer alan Özel Sultantepe Çocuk Yuvası bu sosyal hareketliliğin bir parçasını oluşturuyor. Mahallede ayrıca devlete bağlı ilkokul ve bunların ana sınıfları da görev yapmaktadır. Özel Sultantepe Çocuk Yuvası iki yaşındaki minikleri de kabul ettiği için daha çok kreş formatındadır ama 6 yaş altında olan tüm çocuklar okulun öğrencisi olabilirler. Üsküdar Sultantepe anaokulları arasında sayılan Özel Sultantepe Çocuk Yuvası ise sahip olduğu deniz manzarası ve geniş bahçesiyle tanınmaktadır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum