fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Valide-I Atik Anaokulları

Üsküdar Valide-I Atik Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Üsküdar Nisan Yağmuru Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Valide-I Atik Mah.
Özel Üsküdar Nisan Yağmuru Anaokulu

Özel Üsküdar Nisan Yağmuru Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    07:30 - 18:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Üsküdar Valide-I Atik Anaokulları

Üsküdar’ın 33 mahalleden oluşan idari yapısı içinde yer alan Valide-i Atik Mahallesi komşu mahalleler ile birlikte kısaca Bağlarbaşı tarafı olarak da bilinir. Bu yüzden Üsküdar Valide-i Atik Mahallesi anaokulları ile ilgili olarak herhangi bir araştırma yapılmak istendiğinde Bağlarbaşı anaokulları olarak da aranabilir. Aynı zamanda komşu mahallesi olan Muratpaşa anaokullarını da veliler düşünebilirler. Sözü edilen tüm bu bölgelerde özel anaokulları okul öncesi eğitim camiası içindedirler ve MEB müfredatını uygularlar. Bu da öncelikle Türkçe’nin iyi kullanılmasına yönelik bir branş dersini öne çıkarır. Sonrasında oyunlarla matematik, resim yapma, müzik ve şarkı söyleme gibi konular işlenmektedir. Sosyal etkinlikler Üsküdar Valide-i Atik anaokulları için yaşanılan çevreyle sınırlıdır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum