fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu

Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu, İstanbul'un Eyüpsultan bölgesinde okul öncesi eğitim vermekte olan kurumdur. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Okul öğrencilerin merak ve yaratıcılık duygularını geliştirip, eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır. Derslerinde öğrencilerin içsel dürtülerini geliştirmeyi, potansiyellerini ortaya çıkartmayı amaçlamaktadır. Bu kurum, bir çok eğitim sisteminin anlamlı şekilde bütünleştirilerek eğitimini sürdürmektedir. High-Scope (Aktif Öğrenme), Scamper (Farklı Düşünme), Gems (Matematik-Fen&Doğa), Reggio Emilia (Proje Tabanlı Eğitim) eğitim modelleriyle geleceğe, meraklı, problem çözme yetisini kazanmış, yaratıcı, girişimci, öz güveni yerinde, birden fazla dil bilen bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu öğrencileri, kazandıkları disiplin, öz güven ve bilgi birikimlerini manevi bir kültürel miras olarak kendilerinden sonra gelen kuşaklara aktarmaktadırlar. Bu kurumda bale, modern dans, müzik, ritim, tiyatro, drama, folklor, satranç ve İngilizce dersleri haftalık ders programına dahil edilmiştir. Bu sayede öğrencilerin eğitimi çok yönlü almaları sağlanmaktadır. Ayrıca okulda; sanat etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, anadil etkinlikleri, bilişsel ve gelişim etkinlikleri, mutfak etkinlikleri, sanat, bilim, kültür, eğlence ve meslek temalı geziler yapılmaktadır.
Yabancı dil eğitimlerine de önem veren bu kurum, okul içerisinde temel İngilizce eğitimlerini müzik ve görsellerle destekli eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirmektedir. Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu, öğrencilerin güvenliği açısından tedbirler almaktadır. Bu bağlamda okul 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.
Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu'nda bulunan rehberlik servisiyle öğrencilerin ruhsal gelişmeleri okul - aile işbirliği çerçevesinde takip edilmektedir. Pedagojik eğitimli uzman eğitim kadrosu ve çeşitlendirdiği akademik yapısıyla öğrencilerine çok yönlü gelişim sağlayan bu okul, çevrede tercih edilen aile sıcaklığını çocuklara hissettiren bir yuva olmakta ve çevre ilçelerden güvenle ulaşım sağlanması amacıyla servis hizmeti sunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Reggio Emilia Yaklaşımı

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel 5. Levent Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Güzeltepe Mah. 15 Temmuz Şehitler Cad. Anil Sok. A2 Blok No:10/1, Eyüpsultan / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum