fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ada Çocukları Anaokulu

Özel Ada Çocukları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Ada Çocukları Anaokulu Hakkında

Özel Ada Çocukları Anaokulu, önce öğrenci ilkesinden hareketle küçük yaştan itibaren öğrencilerin kaliteli bir öğrenim görmesini desteklemektedir. Öğrencilerin doğal gelişim sürecine zarar vermeden onların yaş gruplarına uygun olarak oluşturulan eğitim yaklaşımlarıyla kalıcı bir hizmet sunmak kurumun öncelikli amacıdır. Öğrencilerin yaşayarak-keşfederek öğrenmesinin altını çizen eğitim yaklaşımlarıyla çok yönlü bir hizmet programı oluşturulmaktadır. Maltepe bölgesinde yer alan özel anaokulu, bünyesine 3 ile 6 yaş arası öğrencileri kabul etmektedir. Öğrenci gelişiminin en yoğun ve etkili olduğu okul öncesinde kaliteli eğitim alması öğrencinin ilerleyen seviyelerdeki başarısına da doğrudan fayda sağlamaktadır.
Özel Ada Çocukları Anaokulu'nda okuma yazmaya yönelik çalışma programları da uygulanmaktadır. Öğrencilerin ilkokul seviyesine hazır bireyler olarak yetişmesini desteklemek adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Okul bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık hizmetiyle beraber öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmektedir. Öğrencilerin zihinsel, fiziksel, duygusal ve bilişsel gelişimleri raporlanarak ailelerle paylaşılmaktadır. Montessori eğitim yaklaşımının kullanıldığı okulda sınıflar maksimum 15 öğrenci ile sınırlandırılmaktadır. Böylelikle öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığı artırılmaktadır.
Özel Ada Çocukları Anaokulu düzenlediği aktivitelerle bölgede ön plana çıkmaktadır. Kurum, öğrencilerin sosyal gelişimlerini ilerletmek adına sanatsal ve sportif faaliyetler yürütmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda modern dans, drama, piyano, görsel sanatlar ve el sanatları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta entelektüel birikimleri ve estetik bakış açıları oluşmaktadır.

Yorumlar (5)

 • HE

  Okuldan ve canım Deniz öğretmenimizden çok memnunuz.Kızım 3 ay geç başlamasına rağmen diğer arkadaşlarına yetişdi. Öğretmenimizin emeğine ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Kızım kısa zamanda okulu ve arkadaşlarını çok sevdi diğer çalışanlardanda cok memunuz güvenilir ve samimi yaklaşımlardan dolayı kızım okula severek gidiyor.Başda Çevdet beye ve tüm öğretmenlerimize çalışanlara çok tşk ediyorum.Yemekleride gayet güzel ve ćeşitli.Bahceşehir okuluyla kardeş okul olabilir mesela☺

 • Güleryüzlü karşılama,sonsuz ilgi ve sevgi ile özverili ve planlanmış emek dolu eğitimin birarada olduğu bir okul.Kurucusundan müdür ve öğretmenine hakikaten rahatlıkla fikir danışabildiğimiz,aile sıcaklığı veren tüm ekibe ayrıca şükranlarımı bu yorum ile bildirmek isterim.Birinci sınıf için rehberlik görüşmesine gittğimiz okulun övgülerini aldık maşAllah. Başta sevgili sınıf öğretmenimizin,yardımcısının ve branş öğretmenlerimizin emekleri tartışılmaz.Okulun fiziki koşullarına zaten bayılmıştık ve hala diğer okullara göre geliştiren ve yenileyen herşeyin en kalitelisini kullanan bir kurum. Başarılarının artarak devamı dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum.Ayfer Ünal.Keşke ilkokul ve ortaokulu da olsa idi ve öğretmenimizle devam etse idik :)

 • Mb

  Bu yıl anaokulu olarak başladık bu okulumuza. Eğitim,ilgi,kalite anlamında 5 de 5 vereceğim bir okul. Gerçekten kalpten bu puanı veriyorum. Kizımın birgün bile gitmek istemediği gün olmadı. Hastayken dahi okula gitmek istiyordu. Sanırım bu bir yanıttır bu okulu tercih etmekte tereddütte olanlara.

 • KK

  Muhteşem kadrosuyla mütevazı Uzman öğretmenleriyle çocuğunuzdaki güzel gelişimleri fark edeceksiniz tavsiye üzerine geldik bizde şimdi tavsiye ediyoruz çok memnunuz

 • BS

  Öğretmenimizi ve okuldaki herşeyi çok seviyoruz. Her türlü olanağa sahip buna rağmen mütevazi duruşunu, aile sıcaklığını koruyan bir okul. Daha önce dragosta bir okula gitmiştik, burada şov yok, reklam yok ama çocuklar gerçekten mutlu ve eğleniyorlar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ada Çocukları Anaokulu İletişim Bilgileri

Zümrütevler Mahallesi, Nish Adalar Sitesi Sosyal Tesisleri, No:13T, Maltepe/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum