fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Afacan Dahiler Anaokulu

Özel Afacan Dahiler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Afacan Dahiler Anaokulu Hakkında

Çoklu zeka yöntemini kullanarak okul öncesi eğitimi veren Bahçelievler bölgesinde bulunan Özel Afacan Dahiler Anaokulu 2-6 yaş grubu çocuklara özel bir eğitim kurumudur. Okulda fiziksel olarak çocukların zaman geçirdiği her alan çocuklara göre ayarlanmıştır. Mutfak, sınıflar, tuvaletler bir masalı andırır gibi çocuklar için özel olarak düzenlenmiştir. Sanatsal etkinlikler saatinde çocukların yaratıcılıklarını el becerisi ile birleştirerek keyifli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Anadili Etkinlikleri Saati ile çeşitli bilmeceler, fıkralar ile çocukların dilimizi doğru bir şekilde kullanmaları sağlanmaktadır. Müzik Etkinlikleri saati çocukların dans edip, müzik dinlediği eğlenebildiği bir zaman dilimidir. Fen ve Doğa etkinlikleri ile çocukların deneyimleyerek, gözlemleyerek öğrenmelerine olanak sağlanmaktadır. Özel Afacan Dahiler Anaokulu çizgi çalışmaları, matematik çalışmaları, şekilleri tanıma gibi etkinliklerle çocukların İlkokula Hazırlık saatinde ilkokula hazır bir şekilde geçiş yapmaları sağlanmaktadır. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. Okulda alışma sorunu yaşayan, arkadaş ortamına giremeyen ve sosyalleşemeyen öğrenciler için oryantasyon çalışmaları yapılmaktadır. Okul 2008 yılında Şirinevler’de kapılarını ilk olarak öğrencilerine açmıştır. Kısa zamanda başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren okulda branşında uzman eğitimciler, tecrübeli ve kalite personeller çalışmaktadır. Okul öncesi dönemde kullanılan en etkili öğrenme ve öğretme metotları olan proje tabanlı eğitim ile çoklu zeka yaklaşımını en etkili biçimde uygulayarak, dünyada okul öncesi eğitim alanında en son ortaya çıkmış öğrenme ve öğretim şekillerini yakından takip ederek Afacan Dahiler Anaokulu eğitim öğretim programını sürekli güncelleştirmektedir. Anaokulu için özel olarak inşa edilmiş binada, yaş gruplarına göre ayrılmış geniş, aydınlık sınıflarda faaliyetler ve çalışmalar sürdürülmektedir. Minik tuvaletlerden, oyun bahçesine, mutfağından oyun salonuna kadar her şey çocuklar için özel olarak dizayn edilmiştir. Özel Afacan Dahiler Anaokulu 'nda yıl içerisinde yapılan görsel sanatlar ve çocukların kendi yapmış olduğu çalışmalar sergi halinde sunulmaktadır. Ayrıca okulda çocukların farklı etkinliklere şahit olabilmeleri için yıl içerisinde tiyatro gibi etkinliklere gidilerek çocukların keyifli zaman geçirmesi sağlanmaktadır. Ailenin de çocukların eğitimine dahil olması gerektiğini düşünen okul ailelerinde katıldığı birçok etkinlik düzenlemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar

 • HR

  Anaokulu demenin bu kadar güzel bir şey olduğunu ve ne kadar gerekli olduğunu afacan dahiler sayesinde anladık biz de. gerçekten oğlumuzdaki kazanımlar ve öğrendikleri karşısında her gün bizler hayret ediyoruz.

 • ÖG

  Afacan dahiler anaokulunu tanımadan önce okul öncesi eğitim hakkında acaba çok mu erken diye endişelerim vardı. Ancak ne kadar gerekli olduğunu ve içine kapanık olan yavrumuzdaki değişimleri gördükten sonra şimdi iyi ki afacan dahiler anaokuluyla birlikte okul öncesi eğitime adım atmışız diyoruz

 • EP

  Aktif ve çalışkan öğretmen kadrosu sayesinde çocuklara okulu sevdirmeyi başarabilen ve ilkokul öncesinde ayakları üstünde durabılecek seviyeye getiren bir okul. Emekleri ödenmez gerçekten

 • BO

  Tam yerinde ve tam zamanında yapılması gereken çalışmalarla özellikle ilköğretime hazırlık sürecinde gerekli olacak yetenekleri çok güzel eğitim programına dahil edebilmiş bir kurum olduğu için anaokulu sürecinde anne ve babaların göz atmak isteyebileceği bir kurum olduğunu düşünüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Afacan Dahiler Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:34 Bahçelievler İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum