fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu

Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 11:00/16:00

Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar Altunizade bölgesinde bulunan Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu 28 Yıldır Okul Öncesi Eğitimi veren bir kurumdur. Okulumuzda her sınıfta İngilizce Öğretmeni bulunduran bölgedeki tek okuldur. ANADİLİM İNGİLİZCE programı ile hareket ediyoruz.
Vizyonumuz Okul öncesi eğitimin ilke ve amacı ; çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve anaokulumuzun görevi de bu yetenekleri doğru ellerle yönlendirmektir. Okulumuzda her çocuğa özel içindeki potansiyeli açığa çıkarmaya yönelik program uygulanır. Amacımız çocuklarımıza saygı duymak ve öz güvenlerini attırarak bir birey olduklarını hissettirmektir.
Misyonumuz Öğrencilerimize kendini tanıyan , üretken , insana saygılı, sorgulayan , Atatürk ilkelerine bağlı nesiller yetiştirmektir. Tüm branşlarda sağlam temeller oluşturulmasına zemin hazırlamak için akıl yürütme, düşünme becerilerini geliştirme teknikleri sağlanır. Öğrencilerimiz gelişimsel eğitim ve yaşamsal deneyim gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olmaları için yaparak ve deneyerek öğrenmeleri sağlanır
Yıllardır birlikte çalışan deneyimli Eğitim Kadrosu, ferah, aydınlık, donanımlı sınıfları, bol ve kaliteli eğitim materyalleri, kendine ait kocaman bahçesiyle, DEPREME DAYANIKLILIK RAPORU OLAN SAĞLAM BİNASI ve çok kaliteli beslenme programıyla göz dolduran bir Anaokuludur. Okulda çocukların tüm fiziki ihtiyaçlarını karşılayacak teçhizatlar mevcuttur.
İLK OKULA HAZIRLIK EĞİTİMİ, Okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları, Ana dil etkinlikleri, Yabancı dil İNGİLİZCE eğitimi, Fen ve doğa çalışmaları, Bilimsel çalışmalar yapılmakta, İNGİLİZCE dil eğitimi Türkçe bilmeyen yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.
BRANŞ DERSLERİ OLARAK; ingilizce drama, Müzik eğitimi, Ritm ve ORFF çalışmaları, Resim - seramik dersleri, Çocuk yogası - dans çalışmaları, Halk oyunları mevcuttur.
Okulda sosyal sorumluluk projeleri yapılmakta, özel gün ve haftalarda faaliyetler düzenlenmektedir.
Yaz okulu etkinlikleri de mevcuttur. Yaz okulunda Yüzme, Jimnastik, Eğlenceli geziler ve piknikler, Doğa yürüyüşleri, El sanatları çalışmaları, Su oyunları yapılmaktadır.
Okuldaki sınıf mevcutları öğrencilerin yaşlarına göre belirlenmektedir. Küçük çocuklarda 5 - 10 kişilik sınıflar hazırlık sınıflarında 15 - 20 çocukluk sınıflar şeklinde uygulanmaktadır.
Çocukların el göz koordinasyonu gelişimine önem verilmekte ve bu amaçla bir çok el becerisi etkinlikleri günlük eğitim programı içerisinde uygulanmaktadır. Jimnastik, Çocuk Yogası, Halk Oyunları, Bahçe Oyunları, dersleri ile de çocukların fiziksel gelişimlerine verdiği önemi gösteren Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu bu çalışmaları alanında etkin ve yetkili öğretmenlerle gerçekleştirmektedir.
Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu Kendine güvenli, farkındalığı yüksek, meraklı, araştıran, sorgulayan, hayata daha hazır bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir okuldur.
Yaz döneminde hizmet veren okul 12 ay boyunca açıktır.
6 yaş, 5 yaş, 4 yaş ve OYUN GRUBU vardır.
Güvenlik ve servis için özenli davranan okul, sizin evlatlarınıza en az sizin kadar önem vermektedir.
Tüm yemekler onların ihtiyaç ve yaşlarına uygun olarak hazırlanıp 3 öğün olarak verilmektedir.
Tüm eğitimlerden sonra çocuklarınız ilköğretim hayatına hazır ve öz güven sahibi çocuklar halinde mezun olmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Veliler

- İdareciler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- Duygu Gelişimi

- Benlik Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

Yorumlar (48)

 • H

  biz okul.com aracılığıyla tanıştık Pembe Panter Anaokulu ile ve gerçekten çok memnununuz. Sıcacık ve çok ilgililer. başka bir okuldan geldik. ama burada tüm yaşadığımız kötü tecrübeler silindi.

 • Kk

  Uzun bir okul arayışından sonra hem okulun çocukların fiziksel hareketliliğine uygun olması hemde sahip olduğumuz değer ve ilkelerimizi anlaşılır şekilde uyguladığını düşündüğümüz için Pembe Panter Anaokulunu tercih ettik iyimi de etmişiz.Okulun tüm sakinleri işlerini o kadar severek yapıyorki gözümüz arkada kalmadan gönül rahatligiyla oglumuzu emanet edebiliyoruz.Yemekleri ve aylık düzen sayesinde oglumuz yemek ayırt etmeksizin beslenme alışkanlığını pekiştirdi tabi Sebahat hanımın o güzel yemekleri sayesinde

 • St

  Çok memnun kaldım oğlum 2 sene devam etti özellikle ingilizce konusu çok güzel işleniyor

 • NS

  2 çocuğum da bu okulda eğitim gördü. Temel eğitimlerini kaliteli bir şekilde aldılar.

 • SC

  Aylin Öğretmenimiz ve Pembe Panter bizim en büyük şansımız oldu kreş ve anaokulu yıllarında. Kötü bir deneyim sonucu yeni kreş ararken orada staj yapmış olan öğretmen bir arkadaşımın tavsiyesi vesile olmuştu. Kızımın bir gün bile okula gitmek istemiyorum dediğini hatırlamıyorum. Canımız Aylin Öğretmenimizin ne yapsak hakkını ödeyemeyiz.

 • Ea

  Fidan ve Meltem öğretmene çok teşekkür ediyoruz çok ilgililer ve sevgi dolular ,bütün güzel yorumlar onlara kızımda bizde onları hiç unutmayacağız .

 • Ha

  Uzun bir kreş arayışı sonrası yollarımız kesişti pembe panter ana okuluyla.Sıcacık geldi ilk görüşme de bana da , eşime de ..Büyük oğlum Tuğra 2009 da, küçük oğlum Tuna da 2014 te başladılar Pembe panter anaokuluna .Her iki oğlumu da gözüm kapalı bıraktım ,Hülya öğretmen, Ayşe hanım, Gamze hanım, Yemekleriyle ünlü Sebahat Teyzemiz( yemekleri her zaman benim önüme geçmiştir , sen Sebahat Teyzem gibi yapamıyorsun derlerdi hep

 • HZ

  Okulumuzun tüm imkanlarından; merkezi konumundan, temizliğinden, yemek hizmetlerinden, tecrübeli öğretmenlerinden çok memnunuz. Çocuklara sevgi ve şefkatle yaklaşan, uzun yıllardır aynı okulda görev yapmış öğretmenler veli olarak bize güven veriyor. Müdürümüz Ayşe Hanım tam bir profesyonel, sayesinde gönlümüz her konuda ferah. Çocuğumuza şefkatle yaklaşıldığından en ufak şüphemiz olmadı. 30 yıldan fazladır sektörde olmaları da gerçekten bulunmaz nimet.

 • NB

  Okul Yöneticileri ve Öğretmenler Şefkatli ve Sevgi Dolu Kişiler. Sağlıklı Beslenme ve Hijyen Konusunda Oldukça Hassaslar. Milli ve Etik Değerlere Son Derece Bağlılar.

 • EM

  2016-2018 yılları arasında oğlum burada eğitim aldı. İki sene boyunca güvenle çocuğumu emanet ettim. Hem eğitim hem diğer açılardan. Öğretmeni Aylin hanıma ne kadar teşekkür etsek az olur. O bizim en büyük şansımız oldu. Okul müdürü Ayşe hanımın her konudaki titizliği ve deneyimi sayesinde çok güzel işleyen bir okul. Kesinlikle tavsiye ederim

 • BH

  3 çocuğumun da okuduğu ikinci yuvamız. Çocuğunuzun sağlığı, eğitimi ve gelişimi için en küçük ayrıntıyı bile önemseyen eğitici ve yönetici kadrosuna sahip. Özenle seçilmiş malzemelerle yapılmış yemekleri anne yemeklerine tercih edilecek kadar mükemmel. Öğretmenleri deneyimli ve sevgi dolu. Yöneticileri profesyonel. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu gönderebilirsiniz.

 • TT

  Ben tek kelimeyle çok memnunum pembe panter ailesi bir harika herkeze tavsiye ederim

 • DK

  Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz okul, anne şefkatinde öğretmenleriyle iki çocuğum da 3 er yılını keyifle geçirdiler.

 • KD

  Torunum iki sene gitti. Çok çok memnun kaldık .Pembe panter ailesi süper bir anaokulu.

 • Md

  Süper bir Anaokulu. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu rahatlıkla emanet edebileceğiniz harika bir okul.Herkeslere tavsiye ederim.

 • Md

  Sevgili pembe panter Anaokulu eğitim ve öğretim kalitesiyle mükemmel. Herkes üstüne düşen görevleri eksiksiz yerine getiriyor. Çocuklar okula severek gidiyor. Dört dörtlük gerçek Anne sevgisi veren Öğretmem ve idarecilerden oluşan mükemmel bir ekip.iyiki varsınız.

 • He

  Pembe panter Anaokulu Altunizade-üsküdar çevresinde çocuğumuz için mükemmel bir okul. Bu okulun hem idarecileri hem öğretmenleri yaptıkları bu eğitim ve öğretim konusuna inanılmaz hakimler.Kendilerini tebrik ederim.Bunca yıl kalitesinden ödün vermeden bugünlere gelmiş. Sevgili gülsüm öğretmenim iyiki varsın. Sevgili kurucumuz Ayşe hocam emeklerinize sağlık. Sevgili Gamze hocam iyiki varsınız. Sizleri tebrik ediyorum.Daha nice uzun yıllara sevgili Pembe Panter Anaokulu.

 • Ke

  Mükemmel okul.mükemmel öğretmenler. Gerek beslenme konusunda gösterdikleri özen,gerek sevgi ve eğitim konusunda gösterdikleri hassasiyet fevkalade. Kendilerini tebrik ediyorum.iyiki pembe panter Anaokulu var.

 • Oe

  Öğretmen ve idareciler mükemmel.Çok ilgili bir kurum. Kızım iki yıl bu Anaokuluna gitti. Çok memnun kaldım. Pembe panter Anaokuluna çok teşekkür ederim. İşlerini profesyonel bir şekilde sevgi ve şevkatle yerine getiriyorlar.iyiki varsın. Pembe Panter Anaokulu.

 • Me

  Mükemmel bir okul.Hem öğretmenleri hemde idarecileri işlerine çok hakim.çok memnunun. Herkese tavsiye ederim.

 • GU

  İlgili ve sevgi dolu bir kadro. Çocukların bayılarak yediği lezzetli yemekleri, eğitiminin iyiliği sayesinde okula hazır hale getiriyorlar çocukları ve tabi tecrübeli yabancı öğretmenleri ile İngilizce eğitimleri de çok iyi. Kızım 2,5 yıl her gün koşarak gitti okuluna.

 • YK

  İdari ekibinden,ogretmenlerine,temizlik gorevlisine,aşçısına,servis sorumlusuna kadar hepsi sevgi dolu ve hep guleryuzluler.Cunku ilk oncelikleri cocuklari sevmek,cocuklara okulu sevdirmek sonrasinda gelisimlerine olumlu yonde katki saglamak.Hal boyle olunca da cocugunuzun emin ellerde oldugunu hissediyorsunuz.Her cocugun pedagojik gelisimine cok onem veren ogretmenlerin hepsi alaninda tecrubeli kisiler.Okulun kullanim alanlari oldukca ferah ve temiz.Ve çok lezzetli ve saglikli yemekler yapan muthis bir aşçısı var.Bizim kiz halen bu okulun yemeklerini ozledigini soyler :) Kullanilan malzemeler herseyiyle cok dogal.Bu okul cocugunuzun gelisim katkisi disinda herseye çok önem veriyor cocugunuzu gozunuz kapali emanet edebilirsiniz..

 • BE

  Okulun sahibi ve müdiresi Ayşe hanım bir klinik psikolog ve yaklaşımlarını takdir ediyoruz. Aşmakta zorlandığımız birçok problemde bize destek oldu. Okulda açık havada bir bisiklet/traktör terası ve bir de kumlu büyük bir park mevcut. Aşçısı ise ev yemekleri konusunda çok iyi. Çocuklar severek yiyorlar çıkan her yemeği. Tavsiye ediyorum. Okulu görüp karar verin.

 • DK

  Hiç düşünmeden gözünüz kapalı vereceğiniz harika bir okul!Kızlarım eğitime ilkadımlarını bu okulda attılar.İyi kilerim arasında..Tüm çalışanlarına,öğretmenlerine ve sevgili Ayşe hanıma sonsuz teşekkürler.. Bu arada üçüncü kızım da 2,3 seneye aranızda☺️

 • am

  3 yıldır kızım okula devam etti, çok memnun kaldık okulun eğitiminden, tavsite ederim.

 • DK

  Kızlarım ilkadımlarını bu şahane okulda attı.Her anlamda çok memnun kaldık.Bütün çalışanlarına çok değerli öğretmenlerine ve Ayşe hanıma minnettarız.Çok teşekkürler Pembe Panter ailesi

 • Ac

  Pembe Panter’de oğlum 3 yaş grubunda Aylin öğretmen’in sınıfında idi. Bu yaş grubu için öğretmenin çocukla bire bir ilgisi ve şefkati çok önemli. Aylin öğretmen bunu oğluma verebildi. Oğlum da bu sayede eğitim hayatına hiç zorlanmadan başladı. Okula hep seve seve gitti. Okul müdürü Ayşe Hanım’ın psikolog olması ve çocuğumuzun gelişimi ile ilgili soruları cevaplamaya açık olması bir diğer avantaj. Gamze Hanım da çok iyi bir idareci her zaman ulaşabildiğimiz biri oldu. Küçük yaş grubu çocuklar için binanın yatay bir yapı olması, dik merdivenlerin olmaması çok önemli bir özellik. Ayrıca iki tane bahçe bulunması da diğer fiziki avantajı.Okulda İngilizce eğitim ekonomik koşullar nedeniyle yeterli seviyede değildi. Haftada 3 gün ingilizce dersleri vardı. Çocukların dili en kolay algıladıkları bu yaşlar daha iyi değerlendirilmeli ama yabancı öğretmenlerin döviz üzerinden ödeme almaları okulu daha fazla ve daha iyi ingilizce eğitim sunma noktasında kısıtlıyor.

 • KA

  Gözü kapalı göndereceğim çevredeki tek dört dörtlük okul.Herkese tavsiye ederim

 • TE

  Çocukların psikolojik takipleri iyi yapılıyor ve veliler yönlendiriliyor.. Ayşe hanım ve kadrosu çocukları tek tek çok iyi tanıyor ve o doğrultuda iyi bir eğitim veriyor yada veliyi yönlendiriyorOkulun en olumsuz olabilecek yanı dil eğitimi konusunda biraz zayıftı.. bu konuda daha fazla zaman ayırmalı

 • DK

  Herşeyden önce eğitim öğretim ilkelerinin başında Atatürkçü anlayışı benimseyen Pembe Panter anaokulunun, tüm öğretmen ve personeli çocuklara anne şefkati ile yaklaşıyor..biz çocuğumuzu 3 yıl boyunca gözümüz kapalı teslim ettik onlara..

 • GG

  2 oğlumu da güvenle bıraktım, sevgi dolu öğretmenleri ile hem akademik açıdan ilerleyip hem de güzel anılar biriktirdiklerine inanıyorum.

 • HB

  Cocuklarimiz icin oncelikle guvenilir bir kurum, egitimi kaliteli, okuldaki egitim kadrosu guvenilir, samimi ,aile ile is birligi icinde, saglikli beslenme konusunda titiz. Cocuklar mutlu,ailelerde mutlu :)

 • GN

  Kızım Aylin öğretmenle büyüdü ve hep iyiki kızım onunla başladı diyorum. Ayrıca 3 yıl oldu mezun olalı ama Sebahat teyzenin efsane yemeklerinin tadi hâlâ soframızda gündem

 • Oğlum 2,5 yaş-5 yaş arası gitti. Çok ama çok memnun kaldım. Gelişimi açısından çok faydalı olduYok

 • MZ

  Kızımızın çok sevdiği öğretmen ve arkadaşlarıyla dolu ikinci yuvasıydı. Kaliteli eğitim ve sevgi dolu bir yaklaşımı var. Mezun olduktan sonra hala sevgiye anıyoruz.

 • FA

  Kızım, Oğlum ve iki kuzeni bu ana okulundan mezun oldu : ) Bize kattıkları değerler ve emekleri için minnettarım. iyi ki yollarımız kesişmiş hayata böyle bir eğitim yuvasında adım attıkları için şanslıyız.

 • GU

  Değerli öğretmenlerin olduğu, çocuğunuzdaki gelişimi görebileceğiniz bir okul.

 • Yo

  Pembe panter anaokulumuzda 2-3yil ogrencimiz egitim ve ogretim gordu.Hala okulunun yemeklerini unutamaz.Hijyen konusunda cok titizler.Egitime gonul vermis Ayse Hanimin kurucusu oldugu bu aile sicakligi ile egitim veren kurumda ögretmenleri de ayri ayri degerli ve sevgi doludur.Hersey icin cok tesekkurler

 • Dt

  Özellikle öğretmenimiz AYLİN Hanım’ın çocukların okul sevmesinde ve eğitiminde emeği, bilgisi, özverisi tartışılmaz.

 • Eğitiminden ve öğretmenlerinden memnun kaldığım bir okul. İlkokul öncesi kızım için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Temizlik ve yemek konusunda aşırı iyiler.

 • Dt

  Komşularımın tavsiyesi ile oğlumun eğitimini Pembe Panter’de başlatmıştım . Çok doğru bir karar verdiğimi her gün hissettim

 • ED

  Okulun verdiği eğitimden ve öğretmenlerin ilgisinden çok memnunum. Kızım her gün yeni bir şey öğrenerek dönüyor eve. Güvenli ortam, ilgili ve iyi bir kadro ve çağdaş eğitimi ile ideal bir kurum.

 • PD

  Çocugumun ilk yuva deneyimi olmasına ragmen, hergün okula mutlu gidiyor ve mutlu ayrılıyor. Öğretmenimizi ve okulumuzu cok seviyoruz. Umarım daha nice yıllar bu kalitede ve güzellikte devam ederler.

 • HK

  Yaptığı geziler ile çocuklarımızın yeni şeyler tanımasına ve tatmasına vesile olan bizi her daim memnun eden anaokulumuz. Umarız ilgileri alakaları hiç ama hiç azalmaz

 • ŞK

  Çok harika bir bina ve bahçeye sahipler bence ama bu imkanları yeterince verimli kullandıklarını düşünmüyorum. Daha fazla açık hava etkinliği ve açık havada yapılacak dersler işleyebiliriler diye düşünüyorum

 • GK

  İstanbul keşmekeşinden uzakta, sessiz ve huzurlu bir anaokulu. Bence anaokulunda ilk öncelik çocukların mutlu olması ve oyun oynayabilmeleri olmalı. Burası da tam doğru adres oyun sırasında ve eğlenerek öğrenme bu yaşlarda kalıcı oluyor

 • İÜ

  Gerçekten sıcacık samimi sevgiyi temel alan anaokulu. Kızımızın gelişiminde en ufak bir aksaklık yok bize de yol gösteriyorlar. Okulun dış yapısı da bizim için yeterli olunca Pembe Panterde karar kıldık

 • Kızım fazla hassas ve duygusal bir çocuk ve değişikliklerden pek haz etmiyor. Adaptasyon döneminde aşırı ilgi, sevgi ve anlayışa ihtiyaç duyuyor. Pembe Panter Anaokulu bu ilgi ve sevgiyi gösterdi çok teşekkür ediyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel AKD Kids Pembe Panter Anaokulu İletişim Bilgileri

Altunizade Mahallesi, Yetimhane Sokak No:10/a, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum