fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Altın Portakal Anaokulu

Özel Altın Portakal Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Altın Portakal Anaokulu Hakkında

Ümraniye- Atakent ' te bulunan Özel Altın Portakal Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı 3-6 yaş arası hizmet veren özel bir anaokuludur. 12 ay ve tam zamanlı hizmet vermekteyiz. Eylül - Haziran ayları akademik eğitim dönemi, Temmuz ve Ağustos ayları yaz okulu dönemimizdir. Mili Eğitim Bakanlığı' nın yaptığı yarıyıl tatillerinde ve ara tatillerde kurumumuz açıktır. Yalnızca valilik ve Meb tarafından yapılan resmi tatillerde kurumumuz kapalıdır. (Milli ve dini bayramlar, kar tatilleri vb.)
Özel Altın Portakal Anaokulu'nda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklinde üç (3) öğün yemek verilmektedir. Her gün tedbir amaçlı pişen yemeklerden numune ayırıp 72 saat saklanmaktadır. Yemeklerimiz hijyen ve aşçılık sertifikası olan, sağlık taramaları düzenli periyotlarla yapılan aşçı tarafından tüketim ve saklama koşullarına uygun olarak pişirilmektedir. Okulumuzda tam zamanlı çalışan temizlik görevlimiz tüm bölümleri gün içinde sıklıkla ve hassasiyetle temizlenmektedir. Özellikle sık temas edilen yerler (kapı kolları, trabzanlar, lavabolar vb. ) antibakteriyel ürünlerle temizlenmektedir. Çocukların sağlığına zarar verecek koku ve yapıda hiç bir ürün kullanılmamaktadır. Ümraniye Atakent Altın Portakal Anaokulu olarak çocuklarımıza güvenilir ve hijyenik bir okul ortamında mutlu, özgüvenli, itaat etmeyen, 'hayır' diyebilen, sorgulayan, merak eden, tercihlerini yapan ve bunu savunan, haklarını koruyan ve kimsenin hakkına olumsuz müdahale etmeyen, iç disiplini olan, ezbere değil içselleştirerek öğrenen, saygı,sevgi,hoşgörü ve empatiyi hayatına dahil eden, yaşamın güzelliklerini fark edebilen, hayattan tat alan, fikri hür, milli değerlerinin bilincinde olan, vatanını ve bayrağını seven, yaşamın her alanında aktif olan çocuklar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğretmenlerin yöneten değil yönlendiren, rehberlik ettiği ve doğru bir rota çizmek adına emek harcadığı Altın Portakal Anaokulu çatısı altında her yeni güne yeni bir coşku ile başlıyoruz.
Özel Altın Portakal Anaokulu eğitim kadrosu enerjik, dinamik, neşeli , öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, merhamet duygusunu ön planda tutan okul öncesi öğretmenliği ve çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz her dönem başında , yeni dönemin hazırlıklarını özenle yaparlar. Çoklu zeka eğitim programını ana ekol alarak hazırlanan yıllık etkinlik takviminde farklı eğitim sistemlerinden de yararlanılmaktadır. Örneğin; Montessori, High Scope, Pyp ve Waldorf başta olmak üzere etkinliklerde esinlenip harmanladığımız, günümüz eğitim programlarına uygun hale getirdiğimiz yaklaşımlardandır. Altın Portakal Anaokulu çatısı altında tüm öğretmenlerimiz hizmetiçi eğitim ve seminerlerle gelişmeye ve değişmeye devam etmektedirler. Yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan yıllık ve aylık programlarda kazanılması gereken hedef ve beceriler belirlenmekte, belirli periyotlarda rapor edilmektedir. Ayrıca her çocuk için yıl içinde 3 defa her gelişim alanı (bilişsel, sosyal-duygusal,psikomotor,dil ve özbakım gelişim alanları) ile ilgili detaylı rapor hazırlanıp birebir görüşmelerde ebeveyne sunulmaktadır.
Ümraniyet Atakent bölgesinde okul hazırlığı ve sosyalleşme dönemindeki çocuklara ön hazırlık olması ve iyi bir okul algısı bırakabilmek adına saatlik ve günlük oyun grupları düzenlemekteyiz. Akranları ile birlikte verimli vakit geçirebilecekleri, eğlenceli ve eğitici programlarla hazırlanan oyun grupları ile iyi bir başlangıç yapmalarını desteklemekteyiz. Anaokulumuzda günlük rutinimizi ve eğitim programımızı zenginleştirecek ve renklendirecek branş derslerine yer vermekteyiz. Robotik Kodlama, Satranç, Jimnastik, Yoga /Meditasyon, Dünya Dansları (Halk dansları, zumba, salsa, modern dans vb.), Native Öğretmenler ile Yabancı Dil, Klasik Bale (Seçmeli ders). Branş derslerini alanında uzman ve okul öncesi geçmiş olan eğitmenler vermektedir. Bale dersi , özel dizayn edilmiş dans odasında, özel giysileri eşliğinde verilmektedir. Ümraniye Atakent bölgesinde fiziki yapı olarak farklı kullanım alanlarına sahip bir okul öncesi kurumuyuz. Okul içi ve okul dışı etkinlikler düzenlerken çocukların yaş ve gelişim seviyelerine ,ilgi alanlarına uygun olmasına, dikkat çekici ve eğlenceli olmasına, okul içi programı pekiştirmesine ve güven arz etmesine özen göstermekteyiz.
Okul- ebeveyn işbirliği bizim eğitim anlayışımız çerçevemizde hayati önem taşır. Anlık, güncel ve açık iletişim bizim için çok önemlidir. Çocuklarımızın gün içindeki ruh hali, yemek, uyku, gün içi bilgilendirme, öğretmen- veli notları, çocuğa özel fotoğraf - video, aylık bülten, yemek listeleri, duyurular vb. bilgilendirmeleri mobil iletişim uygulaması üzerinden sürdürmekteyiz. Ümraniye Atakent Özel Altın Portakal Anaokulu ekibi olarak çocuklar üzerinde iz bıraktığımızı biliyor ve bu hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Biliyoruz ki, çocukların yaşam hikayelerinde yer almak büyük bir ayrıcalık....

Özel Altın Portakal Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- SCAMPER Tekniği

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

Özel Altın Portakal Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Altın Portakal Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Altın Portakal Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Türkçe dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Altın Portakal Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Altın Portakal Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Altın Portakal Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Altın Portakal Anaokulu Yorumları (140)

 • Yeni dönem için kaydını yenileyen veli rahatlığı ile yazıyorum. 2023 Ağustos ayında 3 yaşındaki kızımi emanet edecek bir kurum ararken Altın Portakal Anaokulu ile tanıştım. En baştan beri öyle güven verdiler ki, dönem içinde de bu güveni hep hissettirdiler. Hep ilk günkü gibi özel kaldık. Yeni dönemde kaydımızı yeniledik. Ve huzurla tatile çıkacağız:)). Sınıfındaki bütün arkadaşların da kayıt yenilemesi, öğretmenlerin aynı kadro ile devam etmesi açıkçası bizi daha da mutlu etti. Her şey için sonsuz teşekkürler Nazlı Öğretmenimiz, İrem Hocamız ve Özden Hanim.

 • 1 yıldır bu güzel okulun velisiyim. Kayıt yenileme dönemi başladı dendiğinde hemen randevumu aldım. Anaokulundan mezun olana kadar da burada kalacağız. Öğretmen kadrosunu değişmemesi , okulun güvenliğe, hijyene, eğitime ve her şeyiyle çocuğa verdiği değer ve önem paha biçilemez. Geçen sene en az 6-7 okul gezip, inceleyip sık dokumuştum. Teşekkürler Altın Portakal, doğru bir karar verdiğimi her gün bana hatırlattınız. Hazır sene sonu gelmişken buradan da bir teşekkür etmek isterim. Sizin gibi eğitimciler ve eğitim kurumlarının çoğalması dileğiyle

 • Ablamın uzun araştırmaları sonucu buraya görüşmeye geldik. 1 yıl önce el değiştirmis. İyi ki de öyle olmuş. Yeni sahipleri öğretmen. Bu da okula çok şey katmış. Bahçesi büyük, bina içi ferah, her yeri sınıf yapmamışlar, atölyeleri de var. Uyku odaları mis gibi. Mutfak kocaman. Sınıflar aydınlık. İçime sindi açıkçası. Ve en önemlisi de öğretmenler güler yüzlü ve mutlu. Hepsine bakınca bir öğretmen profili görüyorsunuz. Sıfatına yakışır bir şekilde. İşlerine hakimler. Ettiğimiz sohbetlerde anladım. Sabire Hocayla bir ön görüşme yaptık ve tatmin oldum, için rahatladı acikcasi6. Ağustosta görüşmek üzere, sınıfın en çılgın öğrencisi geliyorrrr

 • AA

  Hem evime hem iş yerime yakın olduğu için Atakent civarında okul arayışına girdik. Oğlum bu yıl anasınıfı olacak. Seneye nasipse ilkokul. Verdikleri ilkokul hazırlık eğitimi açıkçası ağzım açık dinledim. Bir de sınıf hazırlamışlar. İnanamadim. Daha önce niye gelmedim diye kızdım kendime. Saadet Öğretmen bu yaş grubuna oldukça hakim ve tecrübeli. Eğitim planları özenle hazırlanmış. Çocuk, oyunu ertelemeden ilkokula hem akademik hem de duygusal olarak hazırlanıyoruz. Bir de laf aramızda bir kaç mevcut veli ile görüşme şansım şu ☺️harika referanslar aldım ve erken kaydını yaptırdım oğlumun. Bize de bir Altın portakal eli değmeli. Teşekkürler ilginize

 • İlk deneyimimiz olacağı için oldukça heyecanlı ve kaygılı idim. Kaç tane okul gezdim hatırlamıyorum. Bir öğretmen ve bir anne olarak çok elekten geçirdim. İçime en sinen, en güven veren okul Altın Portakal oldu. Kurum sahibi ve yöneticisinin eğitimci olması gerçek anlamda büyük avantaj. Sorduğum sorulara aldığım cevaplar ve işleyiş tarzı ve bakış açıları beklentimin üzerinde. Erken kaydınızı yaptırıp yerimizi aldık. Eylül ayını iple çekiyoruz

 • NK

  Oğlum için yeni dönemde okul arayışına başladım. Günde en az 5- 6 okul geziyorum. Gezip eledigim okullar listesi yaptım. Listede 5 okul bıraktım. Ama Altın Portakalin kapısından girince tüm sorularım ve endişelerim gitti. Özden Hanım o kadar detaylı ve açık bilgi veriyor ki, aklımızda olmayan detayları bile düşündürüyor. Çocukların her şeyine hakim ve dahil. Öğretmenlikten gelmesinin etkisinden olsa gerek diye düşünüyorum. Öğretmenimiz Buse Hoca ile tanıştık. Çok içten ve yakın davrandı. Oğlumla kurdu iletişimi görünce hakkında pek çok fikir edindim. Kurum müdürü İrem Hoca çocukların gelişimleri ile alakalı hazırladıkları tabloyu gösterdi. Detaylı net ve açık. İşini bu kadar seven ve mesleğine bu kadar hakim olan yönetici ve eğitimcilerle tanıştığım için çok mutluyum. Okulun fiziki yapısı gayet ferah ve aydınlık.

 • NB

  Eğitimi, eğitimcileri, temizliği, yemeği, fiziksel şartları gerçekten yıldızli pekiyi. Kurucuları ve müdürleri her konuda çok hassaslar. Yemek menüleri oldukça zengin. Güveçte sundukları yemek ve tatlılara oğlum bayılıyor. Çocukların hem gözüne hem beslenmelerine hitap ediyorlar. Saadet Öğretmenimiz için ne kadar şanslı olduğumuzu söylesek ne kadar teşekkür etsek yetmez. Her birinizin emeğine sağlık kıymetli hocalarım

 • İT

  Çocuğum henüz 3 yaşında. Ciddi anlamda derin ve detaylı araştırmalar yapıp güvenerek geldiğim bu okuldan bu kadarı i beklemiyordum. İlgileri ve sevgileri çok net çok gercek. Çocuğumun alışma dönemindeki halinden eser yok. Koşa koşa okula gidiyor. Nasıl huzurluyum anlatamam. Hatta Özden Hanım dan ilkokul açması talebim bile var. Güven arıyorsanız çok daha fazlası var burada. Nazlı Öğretmenimiz iyi ki siz

 • Çocuğum Ekimden beri Altın Portakala devam ediyor. Karne günü için anı kalsın diye velileri fotoğraf çekimine davet ettiler. Çok güzel hazirlanmislar yine. Çocuklarin içinde kalabalık ve kaosa sebep olmaması için saat saat grup grup cagirildik okula. İzole şekilde ve belirlenen sürede girip fotoğraflarımızı çektirdik. Demem i ki, okul içinde veli olmasından en ufak bir rahatsızlık duymayan nadir özel okullardan. Özden hocama ve Sabire hocama tekrar teşekkürler

 • ŞB

  Eğitimi, temizliği,yemekleri, öğretmen ve yönetim kadrosu, fiziksel yapısı, sevgi, güler yüz, ilgi ve özveri arıyorsanız lütfen bu okul ile tanışın. Çookk okul aramış bir anne olarak bu kadar huzurla yazacağım aklıma gelmezdi. Tanışın ve çocuğunuz için nelerin değiştiğine şahit olun. Pimpirikli bir anne önerisi

 • SK

  2023 Temmuzdan bu yana yeni sahipleri ile devam ediyor. Anaokulu eğitimcisi bir kurucusu var. Bu da pek çok şeyi güzelleştiriyor açıkçası. Tarzları, eğitim sistemleri, çocuğa yaklaşımları oldukça farklı ve özel. Daha önce de çocuğunu özel okula göndermiş bir anne olarak yorum yapıyorum. Cumhuriyet kutlamasına şahit olup birebir yaşadık. Hem töreni hem yürüyüşü içimizi kıpır kıpır hissettirdi. Tam bir bayram coşkusu yaşattılar. Dolu dolu ve çocukların da keyif aldığı bir kutlama yaptılar. Velileri de dahil ettiler. Zaten öyle açıklar ki, veliyi içeri almaktan en ufak bir cekinmeleri yok. Çünkü herkes her zaman doğru davranıyor. Biz bu kurumla 3 ay önce tanıştık ve iyi ki diyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz

 • Kurumdaki takip çok sıkı. Çocuğun her şeyiyle ilgililer ve her konuya hakimler. Öğretmenler çok içten ve donanımlılar. Nazlı Öğretmenimiz ve Sabire Öğretmenimizin okula alışma sürecindeki desteği çok kıymetliydi. Bizi her sabah enerjisi ile kapıda karşılayan Saadet Öğretmenimize de çok teşekkürler. Okulun içine girdiğinizde temizlik kokuları ile güven veren Zeynep Hanıma, lezzetli yemekleri sunan aşçımiza ve tüm bu güzel insanları bir araya getiren Özden Hnm ve İrem Hnm sonsuz teşekkürler

 • ÖK

  Ağustos ayından beri Altın Portakal Anaokulu na devam ediyoruz. Detaylı okul araştırmalarımız sonucu kararımız burası olmuştu. İyi ki de öyle olmuş. Her şeyiyle doğru karar verdiğimizi her an gösterdiler bize. Erken kayıt dönemi henüz başlamadı ama biz şimdiden kontenjanımızi ayirdik. Herkese de referans oluyoruz seve seve

 • SE

  Okulun düzeni, eğitim sistemi, kadrosu, yönetimi, branş dersleri, yemek listeleri, temizliği her şey tam beklentilerimi karşılıyor. Veli iletişimi çok sıkı. Her an her şeyden haberdariz. Ulaşmak da çok kolay. Öğretmenler öyle güzel karşılıyor ki çocukları; bizim bile çocuk olasimiz geliyor. Süpersiniz Altın Portakal Anaokulu

 • IY

  Okula Ocak başında kayıt olduk. Henüz 1 haftadır kurumdayiz. Her şeye çok açıklar. Gizli saklı hiç bir şeyleri yok. Veliyi içeri almaktan çekinmiyorlar. Sadece haklı olarak çocukların yanına sınıflara çıkmamak önemli kural. Saygı duyarım. Kameralardan izlemek de lobi de beklemek de serbest. Çünkü en ufak bir endişeleri yok. İçimiz rahat ve huzurlu. Öğretmenlerin ve yöneticilerin güler yüzü yetiyor bana. Oğlum da şimdiden sevdi

 • BE

  Telefonda İrem Hanımdan bilgi aldım. Tanışmaya gidince de kaydimizi yaptık. Kendisi çocuk gelişimi uzmanı bir okul müdürü. Eğitim programları, çocuklar, düzen vs hepsi ile çok ilgili ve bilgili. Öğretmenimiz Saadet Hanım bir anne sıcaklığı ve öğretmen şefkati ile yaklaştı bize. Henüz çok kısa zaman olsa da gelişmeleri görmek en önemlisi de oğlumun mutluluğuna şahit olmak bize yetiyor. Hepinizin emeklerine sağlık

 • IY

  Okulu bu hafta gezmeye gittim. Kurumsal ve butik bir okul3. İnsanların duruşlarından ve tarzlarından yaptıkları işe saygılarının olduğu belli. Okuldaki herkes giyimlerinden konuşmalarına kadar çok özenli. Benim için önemli bir detay açıkçası, insana enerji veriyorlar. Branş derslerinin çeşitliliği ve kalitesi tartışılmaz. Hepsi bir müfredat dahilinde. Kurucu hanım öğretmen olduğu için okul gibi okul yapmışlar. Bu harika ekibe dahil olduğumuz için çok şanslıyız. Teşekkürler

 • HU

  Okulun fiziki yapısının büyüklüğü ve ferah olması ilk dikkat çekenlerden. Yönetimin eğitimcilerden oluşması ikinci büyük avantaj. Öğretmen kadrosu oldukça kalabalık, dinamik ve güler yüzlü. Aşçı ve temizlik görevlisi dahil herkes çok enerjik ve mutlu çalışıyor. Branş öğretmenlerinin işlerine olan hakimiyeti ve çocuk ilişkileri harika. Eğitim programları özenle hazırlanmış, mış gibi değil hiç bir şey. Çocuk her an aktif ve mutlu. Yemek listelerinin çeşitliliği ve dengesi çok güzel. Veliden yiyecek vs talep edilmiyor. İşleyen sistem örnek olacak şekilde. Gelişim raporları, veli görüşmeleri çok profesyonel ve samimi. Okuldan içeri adım atınca her detayı hissediyorsunuz. Bu harika ekibi bir araya getiren Özden Öğretmen ve İrem Öğretmene çok teşekkürler. Tüm ekibe kocaman alkış

 • EH

  Okulu daha önce ziyaret etmiştim ama Temmuz ayında devredilmiş. Yeni sahiplerini tanıyınca nasıl içim rahatladı, anlatamam. Mesleğe yıllarını vermiş iki eğitimci ile tanışıp çocuklarımı emanet etmekten mutluluk duydum. Özden hanım ve İrem hanım her şeyden önce çocukları çok seviyorlar. İşlerine saygı duyuyorlar. Okula ticarethane gözü ile bakmadiklari her şeyden belli. Bu yorumu paylaşıyorum ki ,tüm çocuklara sizin eliniz değsin. Teşekkür ederiz Altın Portakal Anaokulu

 • SK

  Telefonla arayıp bilgi almak istemiştim. Yüzyüze olmadigimiz bu kadar sıcak ve açıklıkla karşılanmayi beklemiyordum açıkçası. Hemen randevu almaya gittim, kurum sahibi Özden Hanım ile tanıştım. Öğretmenlikten geldiği için yaptığı işin hakkını veriyor. Okulda tepeden tırnağa eğitim var. Abartısız 7 okul gezdim ama açık ara farkları ortada. Sınıf içi programları, branş dersleri,okuldaki tam zamanlı çocuk gelişim uzmanı, yemek menüleri...... Ve daha bir çok şey. Kızım size emanet, iyi ki tanımışız sizi

 • MD

  Herkesin bir bam teli vardır. Benim ilk ince çizgim yemek menüsü. Sabah kahvaltısında kuru yemiş, kuru meyve, taze meyve eksik olmuyor. Bu sadece listeden görmedim. Kaç sefer birebir de denk geldim. Okul çok açık ve seffa çünkü. Bir de diğer okullardan duyduğum paylaşım ikram günü varmış , veliler evden yiyecek gönderiyor. Yönetim buna tamamen karşı. Riske girmiyor. Evden , veliden hiç bir yiyecek talebi yok. Bu da hoş bir durum açıkçası. Liste dengeli ve besleyici olarak düzenlenmiş. İlk kriter buydu. Eğitim, sınıflar, hocalar, temizlik bunların hepsine 5 yıldız zaten

 • Pek çok okul araştırdım. Bu çevrenin en büyük okulu. Geniş ve ferah sınıflar, kocaman bir yemekhane, büyük bir uyku odası, büyük bir bahçe. Ümraniye -Soyak -Finanskent- Armağanevler tam ortası. Lokasyon harika. Eğitim sistemleri ve eğitimcileri az rastlanır türden. Yönetim çok ilgili ve işine hâkim. Okul arayışımin finali sizinle çok güzel oldu

 • KM

  Evime yakın okullar arasından uygun bir yer bulamayacağında işime yakın bir kurum olsun dedim ve arayışa geçtim. Atakent Mahallesi tam bir okullar bölgesi imiş. Tam 9 okul gezdim. İçlerinden bir çoğu en az 10-15 yıllık kurumlar. Ama sadece 3-4 tanesinin sahibi eğitimci. Gezerken de anladım bu çok önemli bir kriter. Kurum sahibinin eğitimci olması fark yaratıyor gerçekten. Detaylı araştırıp elediginizde siz de bu ayrımı göreceksiniz. Ben seçimimi eğitim ve güvenden yana yaptım. Tüm sorularıma tüm açıklığı ile yanıt veren Altın Portakal Anaokulu Ailesi ne teşekkür ediyorum

 • DA

  Okulun lokasyonu, fiziksel yapısı çok iyi. Ferah. Benim oğlum 3 yaş grubunda ve uyku saati var. Gezdiğim diğer okullarda sınıfın içinde uyku zamanı yapıyorlardı, inanmak mümkün değil ama gerçek. Yine aynı civarda pek çok okulda gördüğüm hijyenden ve güvenden sıfır, basık çatı katlarını uyku odası yapmışlar. Asla kabul edeceğim bir husus değil. Kurum sahibi Özden Hoca bir okul öncesi öğretmeni ve su cümleyi kurdu; mutfak ne kadar hijyenik olmak zorunda ise uyku odası da o kadar hijyenik olmalı dedi. Gerçekten pırıl pırıl, 3 yaş sınıfının katında ve kocaman evet kocaman ferah bir uyku odaları var. Tek artıları bu değil elbette. Çocuk gelişimi uzmanı müdürleri İrem Hanım, enerjik ve deneyimli birbirinden kıymetli öğretmenleri var. Okula ne zaman giderseniz gidin temizlik kokusu var. İnce ince hazırlanmış yemek menüsü,sınıflar harici atölye odaları var. Eğitimi zaten ayakta alkışlanir. Benim gibi titiz ve zor beğenen bir anne iseniz mutlaka Altın Portakal Anaokulu ile tanismanizi öneririm. Okullar hakkındaki tüm tabuyu yıktı. Atakent e çoktan siz lazimmissiniz. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim hocalarım

 • TU

  Biz kreşe başlayalı 3 ay oldu. Öğretmenimiz gayet ilgili ve çocuğumuz için bize gerekli tüm bilgileri vermekte. Ayrıca resim video ile de hangi etkinlikleri yapıp yapmadığını gönül rahatlığıyla görebiliyoruz. Gayet güzel temiz ve ilgili bir okul herkese tavsiye ederimBahçe için alan güzel ancak yaz dönemleri için biraz daha eğlenceli oyuncak lar olabilir

 • İyi ki yollarımız kesişti. Güler yüzlü eğitim anlayışı, çocuklara güven veren yaklaşımları sayesinde oğlum okulunda çok mutlu

 • MB

  Bir ögretmen olarak çok fazla okul eledim oğlum için en iyisi olsun istedim her anne gibi Altın portakalı komşum tavsiye etti bende değerlendirmeye aldım görüştüm ve iyikide yolumuz Altın Portakalla kesişti oğlum çok mutlu ve istekli bizde anne baba olarak çok ama çok memnunuz çok kısa sürede inanılmaz gelişme gösterdi oğlum çizgi çizemezdi şimdi resim yapıyor(tabi ben oğluma öğretmenlik değil annelik yapıyorum herşeyi okulda öğreniyor) çocuğun tüm gelişim aşamalarına katkıda bulunan harika bir okul Teşekkür ederim Altın portakal yonetimi ve değerli öğretmenimiz

 • ÖT

  Harika bir okul herşeyi ile mükemmel öğretmenlerimiz ve yöneticimiz ile daha güzel günlere insallahServis rica ediyorum

 • TD

  Okulunuz bizim çok kıymetli. Sevgili ve ilgi dolu yaklaşımları aşırı güven veriyor. Çocuğunuzdaki değişim sizleri mutlu ettikçe okula bağlılığınız da artıyor Okulumuz gelişmeye zaten çok açık.. Sevgiler

 • Pi

  Kizim 2023-24 egitim yili basindan bu yana bu okula gidiyor, herseyiyle muhtesem bir okul! Gerek yonetim birimindeki gerek egitmenleriyle güler yüzü ve nezaketleriyle basta gönlümüzü feth ediyorlar. Çocukların aldigi egitimler ise hem onlarin gelişimi hem hayata atilmalari asamasinda ileri duzeyde bir eğitim. Her anlamda bir egitim kurumunun verebilecegi her şeyi veriyorlar. Hepisine ayri ayri teşekkür ediyorum.

 • Hb

  Kıymetli kurucusu değerli öğretmenleriyle tüm kadrosu muhteşem bir kurum. İşini önemseyen çocuklarımızın zihinsel bedensel ve duygusal gelişimine sonuna katkı sağlayan bir anaokulu. Altın portakal ailesine katılmış ve bu kıymetli insanları tanımış olmaktan çok mutluyum. Her anlamda muhteşemler. Tüm veliler gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edebilirler.

 • Oncelıkle herkese merhabalar :) seneler boyunca kreşe giden büyük oğlumun zamanında neden Özden hanım yoktu diye düşünmekten edemiyorum bu konuda küçük oğlum çok şanslı ki ıyıkı karşıma sız çıktınız . Gerçekten her anlamda takdır edılesı oluşunuz ve bize bu güveni vermiş olmanız çok güzel . İşini hakkıyla yapan kaç ısletme vardır bılmem ama sız onların en basındasınızdır diye düşünüyorum :) her sabah çocuğumun daha doğrusu gördüğüm bütün çocukların koşarak okulunuza gırmesı ınanın paha bıcılemez emeklerınıze Sağlık güzel öğretmenlerımız

 • İL

  Alternatif eğitim modelleri ile öne çıkan nadir okullardan. Sınıf içi ve okul dışı planladıkları alternatif etkinlikleri ilgimi cekti. Klişelerden uzak planladıkları eğitim programları örnek olacak tarzdan. Bu gibi okulların eğitimde öncü olması ve çoğalmasını umut ediyorum. Ferah , aydınlık ve geniş olan binalarını özenle planlamislar. Hem bahçe hem okul içi düzenlemeleri harika.

 • Sadece sınıflardan oluşmayan farklı atölyeleri de düşünülmüş geniş, ferah ve aydınlık bir binaya sahip. Okulda insanın içi açılıyor. Yeni , düzenli ve çok temiz bir bina. Kolej havasında butik anaokulu ayrıcalığı sunuyor. Eğitim sistemleri, branş dersleri, yöneticiler ve öğretmenler çok düzgün insanlar. Özden Hanıma, İrem hocaya ve çocuğuma anne şefkati ile yaklaşan Nazlı Öğretmen ve Saadet Öğretmene çok teşekkür ederiz

 • İnternet araştırmalarım sonucu karşılaşıp tanışmaya gittiğim bu okulu çok sevdim. Eğitim anlayışları, öğretmenlerin yaklaşımları, kurum sahibinin eğitimci olması, okulun temizliği ve düzeni ve daha pek çok şey. Gerçekten beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Okulun dizaynı ve planlaması çok güzel yapılmış. Biz ailece çok beğendik

 • AH

  Öğretmenlerin ilgisi ve sevgisi çok samimi. Kızım öyle çok sevdi ki. İlk görüşmede el sıkıştık. Eşim telefondaki konuşmadan etkilenip kesinlikle bu okula gitmemiz lazım demişti. Branşlarin farkı da şu hepsine dışarıdan alanında uzman öğretmen geliyor. Çocuğumu bırakabilecek güveni tam anlamıyla hissettim. Beren bahçede Sabire Öğretmeni ile saklambaç oynamaya gelecekmiş

 • TB

  1 aydır pek çok okul gezdim. Hatta buraya 2 kere gelip 3. Gelişimde kayıt olduk. Bina gayet yeni ve ferah. Kruucusu tecrübeli bir öğretmen. Eğitimden sorumlu kişi çocuk gelişimi uzmanı. Tanıştığım öğretmenlerin hepsi çok ilgili ve cocukal iletişimleri çok güzel. Kızım da çok ısındı. Temizlik kokan , huzur veren bir kurum. Eğitime bakış açıları ve branş dersleri çok güzel. 4 Eylül de sizinleyiz, Sena ve ben çok heyecanlıyız

 • HH

  Kurumun adını daha önce duymuştum fakat hiç bir fiktim yoktu. Arkadaşım tesadüf eseri götürdükleri yüzme kursunda denk gelmiş. Gerçi pek çok okula denk gelmiş, ama özellikle dikkatini çekmiş. Öğretmenlerin çocuklara olan yaklaşımı, iletişimi ve davranışlarından çok etkilenmiş. Bir git tanış konuş dedi. Okuldan randevu alıp gittim gecrkten de iyi ki arkadaşım beni yönlendirmiş . Kurucusundan hocalarına çok profesyonel ve harika insanlar. Her şeyden önce çocukları sevdikleri ve çok çalıştıkları belli. Kaydimizi gönül rahatlığı ile yaptırdık. Saadet Öğretmenimiz bizimle çok güzel ilgilendi, özveri ile alıştırmaya çalışıyor. Çok teşekkür ediyorum

 • ID

  Geçen yıl kızım bu okuldan mezun oldu. Oğlum henüz 3 yaşında ve devam ediyor. Kurum bu yaz devredildi. Yeni kurucumuz bir öğretmen. Hem de yıllarını anaokullatinda geçirmis çok donanımlı ve sevgi dolu bir egirimci. Bu değişikliğe geçiş süresince hiç bir sıkıntı yaşamadık. Hiç bir boşluk olmadı. Yeni dönem için harika ötesi planlamaları var. Hoşgeldiniz Özden Hocam ve İrem Hocam

 • MT

  Oğlum Altın Portakal Anaokulu na 2 yıldır devam ediyor. Bu yıl 3. Senesi olacak. Kurum devredilince açıkcasi biraz kaygılarımız oldu. Ama yeni kurum sahibimiz uzun yıllardır öğretmenlik ve yöneticilik yapmış biri. Geldiği ilk günden itibaren tüm detaylarıyla hissettirdi bunu bize. Bu yıl son yılımız olduğu için üzgünüz. Keşke bu yeni ekip ve yeniliklerle daha önceden kesismis olsaydı yollarımız. İyi ki sizi tanıdık, bizim için geç de olsa

 • MA

  Bu okulda gördüğüm en büyük detaylardan biri özle okullarda var olan hırs ve yarış yok. Kendi çizgileri, hedefleri var. Çocuklar için daha iyi ne yapabilirim diye düşünüyorlar. Benzer okullarla gerçekten çok farklı kulvardalar. Bu da eğitime ve içerideki mutluluğa yansımış. Ne şanslıyız ki böyle okullara hala rastlamak mümkün. Emeğinize sağlık Altın Portakal Anaokulu

 • Çok büyük okulların kalitesinde ve özeninde bir düzen var içeride. İletişim çok aktif. Her an ulaşabiliyorsunuz. Bundan da önemlisi çok ama çok açıklar. Şeffaf olmaları güven veriyor. Branş dersleri, yıllık programları harika. Kurucusu, eğitim koordinatörü, öğretmenleri, aşçılari, kat görevlileri ccok ama çok nazikler. Benim bile çocuk olasım geldi. Sizi çok sevdik Altın Portakal Ailesi

 • Ak

  Gidip görmeniz gereken bir okul. Yönetimde ki Özden ve İrem hanım ile görüştüğünüz de eğitime olan yaklaşımlarını dinledikçe başka alternatif okul düşünemiyorsunuz. Tatil dönüşü kayıttayız. Teşekkürler.

 • Her ebeveynin çocuğunu emanet ettiği okuldan beklentisi farklıdır. Bizim beklentilerimizin en birinci maddesi güvenli bir ortam ve çocuklarla olan iletişim idi sonrası hijyen, bina yapısı, okul içi dizayn, öğretmenlerin tecrübesi, yönetimin yaklaşımı ve tabii uygulanan eğitim - plan program akışı. Bu saydığım her bir maddeyi ve nicelerini tam anlamıyla dolu dolu dolduran bir kurum. Biz Altın portakal ailesine seve seve katıldık teşekkür ederiz hassasiyetiniz için :)

 • CA

  Sosyal medya aracılığıyla bulup telefondaki görüşmeyi merak etme sebebiyle gittim okula. İyi ki gitmişim. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığım keyifli bir görüşme oldu. Her detayı anne hassasiyeti ile düşünmüş, eğitimci profesyonelliği ile planlamalar. Okul çok ferah , çalışan herkes güler yüzlü. Yeni okulumuzu şimdiden çok sevdik

 • EK

  Atakent bölgesinde gezmedigimiz okul kalmadı. Buraya geldiğimizde gördüğümuz ilgi ve hissettiğimiz güven ön plana çıktı. Her şey oldukça açık ve şeffaf. Üstelik eğitime yeni bir dokunuş derken gerçekten başka bir sistemin mümkün olduğunu, her bir çocuğa nasıl özenli olduklarını belli ediyorlar. Sizin gibi kurumların ve eğitimcilerin çoğalmasını umut ediyoruz

 • Gt

  Tavsiye üzerine gittiğim bir okul. Ve iyi ki gelmişim dediğim bir okul. Öğretmenlerinin çocuklar ile olan iletişimi çok başarılı. Yönetim oldukça samimi ve çok tatlı insanlar. Bina yapısı olarak tam bir kolej kıvamına da diyebilirim. Yeni döneme sizlerleyiz :)

 • Sk

  Bu civarda ki en dolu en farklı, bina içi olanakları çok fazla olan bizi hem okul, hem yönetim hem de öğretmen olarak en çok doyuran bir kurum. Görüşmeye girdiğimiz andan itibaren iletişimleri ile bizleri büyüleyen pozitif enerjiler veren ve en önemlisi kurucusunun bu meslekte yıllarını vermiş olması yanın da bulunan koordinatörünün uzman olması artı bir puan. Başka bir yer düşünmeden gönül rahatlığı ile kızımızı kayıt ettirdiğimiz bir okul. Teşekkürler altın portakal ailesi.

 • Ks

  5 üzerinden 5 yıldız! Okuldan içeri girdiğiniz anda sizi tertemiz bir ortam karşılıyor. İçeri de ki öğretmenlerin, personellerin ve yönetimin mutluluğu çocuklara yansımış şekli iç ferahlığı verirken, kaygılarınızı okul kurucusu Özden hanım ve koordinatör İrem hanım ile konuşmaya başladığınız an da bşr kenara bıraktığınızı hissediyorsunuz. Özden Hanım ve İrem Hanım'ın bu meslekten gelmeleri ayrı bir güven oluşturuyor. Öğretmenlerin ve personellerin çocuklarla olan iletişimleri bizleri cezbeden bir nokta oldu. Civar da bir çok okul gezdik. Uzmanlık seviyesin de eğitimini tamamlayan İrem hanım eğitim planlarını anlatırken eğitim de hala yeşeren umutlar olduğunu kabulleniyorsunuz. Bizim Kıvanç ile ilk ayrılık kaygılarımızı yıkan, güvenle gözümüz arka da kalmadan oğlumuzu seve seve güle oynaya bıraktığımız bir kurum. İyi ki Altın Portakal Anaokulu!

 • NA

  Pırıl pırıl bir okul binası, dolu dolu eğitim ve bolca mutluluk. İlgili yönetim, ilgili öğretmenler. Donanımlı sınıflar.Daha ne olsun. Teşekkürler Altın Portakal Anaokulu

 • NA

  Okulda öğretmenlerin çocuklarla iletişimi çok güzel ve çok doğal. Yüzleri hep gülüyor. Dolayısıyla çocuklar da huzur içinde. Kurum sahibi hanım da okul öncesi öğretmeni imiş. Bu bziin için büyük artı oldu

 • AH

  Okulun fiziksel ve akademik şartları gerçekten iç açıcı. Yönetim ve eğitim kadrosu yenilenmiş, tazelenmiş. Gayet içimize sindi. Tüm bunların yanı sıra dolu dolu branş derslerinin olması da çok güzel. Teşekkürler Altın Portakal Anaokulu

 • AC

  Mutlu çocukların çok olduğu bir kurum. Çünkü çalışanlar çok mutlu. Bunu anlamak güç zor değil. Eğitim , temizlik, yemek kısacası her şey içimize sindi

 • İA

  Okul gerçekten çok güzel. Anlatılan sistemi de beğendik. Tatil sonrasında çocuğumyz başlayacak

 • EP

  Evim okula çok yakın. Bir kaç sefer önünden geçtim. Bahçedeki çocuk ve öğretmen konuşmaları hoşuma gidince içeri girdim. Kurucusu Özden Hnm ve eğitim sorumlusu İrem Hnm ile tanıştım. Gerçekten eğitimde hala umut var. Eylül de görüşmek üzere hocalarım

 • BB

  Kurum bu yaz devir olmuş. Bina olarak gayet başarılı. Devir alan hanım Anaokulu öğretmeni imiş. Gezdigim pek çok yerden sonra bu detay çok fark yarattı. İçimiz rahat , aklımızda hiç bir acaba kalmadan kaydimizi yaptirdik

 • YE

  Bizi okula girişte Temizlik ve geniş sınıflar, atölyeler, dans odası cezbetti. İcerdeki işleyişi duyunca böyle okullar kaldı mı dedik. O an karar verdik ve biz de artık Altın Portakal çocuğu olduk

 • GB

  Sakin Ümraniye Atakent civarı okullar birbirinin aynısı demeyin. Bu okul yapısal olarak da işleyiş ve yaklaşım tarzı olarak da çok farklı. İlk hedefi mutlu ve güvende hisseden çocuklar. Kaliteli bir eğitim süreci geçirmek istiyorlar. Buarada çocuk hak ettiği değeri görür ve veliler beklentilerini karşılar. Atakent e yeniden Hoşgeldiniz Özden Öğretmen ve İrem Öğretmen

 • HU

  Okulu ilk aradığımda çok sıcak karşılandım. Merak edip okulu ziyaret ettiğimde içime daha da çok sindi. Kurum eski adıyla ama yeni kurucusu ile devam ediyor. Özden Hanım eğitimden gelmiş. Bu bizi çok etkiledi. Sınıfların genişliği, düzeni, bahçenin kullanışlı olması, okulun temizliği ve yeni eğitim dönemindeki hazırlıkları harika. Artık sMekus sizin öğrenciniz Altın Portakal Anaokulu Ekibi

 • Ss

  Okulu başka biri almış. Çok güler yüzlü ve tatlı bir hoca. Müdürü bizimke çok ilgilendi. Yaz doneminde olmasina rağmen kimse işini aksatmiyor. İçeri girer girmez temizlik kokuyor. Öğretmenler çok hareketli. Herkes mutlu belli. Burada çocuk da mutlu olur

 • Ss

  Okulu başka biri almış. Çok güler yüzlü ve tatlı bir hoca. Müdürü bizimke çok ilgilendi. Yaz doneminde olmasina rağmen kimse işini aksatmiyor. İçeri girer girmez temizlik kokuyor. Öğretmenler çok hareketli. Herkes mutlu belli. Buaraf çocuk da mutlu olur

 • DK

  Okul ararken hepsinin aynı olduğunu düşünürken Altın Portakal Anaokulu ile tanıştım. Okul içinde ferah sınıfları ve atölye odaları var. Bale odası dahi var. Bu lokasyinda bulamazsınız böyle geniş ve yeni bir bina. Kurucusu, müdürü, öğretmenleri, aşçısı , temizlikcisi her biri çok sıcakkanlı ve güzel insanlar. Güzel bir yıl hatta 3 yıl bizi bekliyor

 • AS

  Lokasyonu olarak Ataşehir taraflarını düşünürken bu okulla tanıştık. Ataşehir'de verilen pek çok okuldaki eğitimi aratmıyor inanın. Herankamda doku dolu bir okul. Yeni kurucusu yemekten, temizliğe, branşlardan, aktivitelere kadar aklınıza gelen her detayı çok çok düşünmüş. Kurum bünyesine çocuk gelişimi uzmanı dahil etmiş. Bu çok önemli ve özel bir durum. İyi ki siizn kapınızı çalmışiz

 • EA

  Tam bir okul binasi olarak planlanmış. İçerideki herkes çok güler yüzlü ve sıcakkanlı. hiç bir eksikkik ya da akşama yok. Önümüzdeki döneme harika hazırlanıyorlar

 • ÇK

  Okul sahibi ve bazı öğretmenler değişmiş. Ok güzel enerjiler aldik.Çocuklar için her şey özenle düşünülmüş. Aklımızda hiç bir soru işareti kalmadı. Gerçek eğitimcileri bulmak çok güzel. Teşekkürler altın Portakal

 • Bt

  Bale dersi ve bale odası olan atakentteku tek okul. Çocuğumu zebgin brnas dersleri sayesinde kurstan kursa kostirmicam.

 • Ck

  İlk görüşmede karar verdik.Kurucusu ve muduru çok donanımlı kar. Yeni dönemde yapacakları, koyacakları branş dersleri ile diğer okullara göre çok farklı. Sabire Hanım öğretmenimiz olacak. Çocukları ne kadar sevdiği ve düşündüğü belli

 • İki yıl önce oğlumu İrem öğretmen mezun etmişti. Şimdi yeniden bu okulda başladığını duyunca ablamın çocuğu yazdırmak istedik. Çocuklari çok sever ve çok ilgilidir.

 • Fk

  2 çocuğumun okul müdürü Özden Hanımdi. Hem tecrübeli bir eğitimci hem de çok güvenilir bir insan. Onunla harika bir yıl geçirmiştik. Şimdi kardeşimn ikiz çocuklarını ona emanet edeceğim

 • SD

  Özden hocamı eski kurumundan tanıyorum. Ona olan güvenimiz için yazdırmıştır,benim çocuğum ilkokulda artık. Ama yegenlerimi yeniden Özden hocama emanet edeceğim. İrem öğretmenin de aynı okulda olduğunu görmek güzle bir sürpriz oldu

 • Bahçede öğretmenlerle karşılaştık. Çocukları çok güzel oynatıyorlardi. Bizi İrem hn karşıladı ve çok güzel ilgilendi. Eğitim için her detaya önem verdiklerini gördük. Haftaya kurum sahibi ile tanışmaya gidicez

 • ŞS

  Atakent tam bir okullar bölgesi. Binası bu kadar güzel başka bir kurum yok ama. Özden Hnm ilgisi ve bilgileri karar vermmizde çok yardımcı oldu. Tanıdığım herkeze öneriyorum

 • Tatil öncesi okul gezerken önce altın portakala uğradık. Okul çok refah ve şık. Kurucusu yeni devralmış. Tecrübeli bir hica.Müdürü uzman çocuk gelisimcisi. Öğretmenlerin iletişimi hep pozitif. En doğru yerin burası olduğuna karar verdik

 • SO

  Kayıt yaptırmaya gittiğimde beni okulun Müdürü İrem Hnm karsialdi. Çok ilgili ve çok güzel ağırladı. Ertesi gün okul sahibi Özden Hanim ile tanistik. Çok yıllar öğretmenlik ve yöneticilik yapmış. İşin çok içinde. Ogretmenlerininde enerjisini sevdik. Eylül için kaydınızı imzaladik

 • ÇA

  Okulda yeni yüzler girmek bizi başta tedirgin etti ama sonradan çok heyecanlandırdı. Yeni sahiplerinin yeni dönemde yapacakları Atakentte hiç bir okulda yok. Gayet açık söylüyorum. Saadet Hocamızla devam etmekde çok güzel. Teşekkürler Altın Portakal Anaokulu

 • MA

  Sabire Öğretmenin anacligi ile okula başlamıştık. El değiştirince soru işaretlerimiz oldu ama yeni sahipleri Özden Hanım ve İrem Hanım okulu daha da ileriye taşıyacaklar. Bu çok belli. Biz okulumuzda sizinle mutluyuz

 • Okullarda herkes psikolog olsun diye israr eder ama okul öncesinde çocuk gelişimi uzmanlarınin oluşu çok daha etkilidir. Bunu bir psikolog arkadaşım anlatmıştı. Bu okulda var. Sahibide eski öğretmen ayrıca. Ekip üyeleri çok sevecen

 • DK

  Çevrede çok anaokulu var. Hepsi aynı sistemde görünüyor ama bu okuku ayıran çok önemli detaylar var. Fiziki yapısı çok yeni ve geniş. Kurucusu bir eğitimci, okullarda bu özellik yok denecek kadar az. Çocuk gelişimi uzmanları ile tüm hun çalışıyor. Öğretmenler enerjik ve mutlu. İyi ki buradayiz

 • Gp

  Okulun yönetimi el değiştirdi.yeni sahibi ve muduresi ile tanıştık. Çok bilinçli insanlar.eski öğretmenlerimiz Saadet ve Sabire Ebra öğretmenlerimizin güler yüzü cokguzel. İrem Habimve Özden Hanım hoşgeldiniz tekrar

 • Kurum bu yaz devir oldu. Başta biraz korktuk ama yeni dönem için yapılacakları duyunca okula olan bağımız arttı. Gerçek bir eğitim yuvası oluyor. İlkokula 2 yıl kaldı. Sizinleyiz

 • ÖA

  Çocuğum konusunda oldukça titiz bir anneyim. Birkaç okul gezdim ama tatmin olmayınca Altın Portakal ile tanışmak istedim. Kapıyı açan öğretmenlerimizdeb tutun da temizlik görevlisine kadar herkes mutlu. Kurum sahibide eskiden öğretmenimmis. Eğitim planları bir çocuk gelişimi uzmanı tarafından hazirlaniyormus. Kadro çok tecrübeli belli. Gence ve dinamik. Okul Atakentin enaydinlik okulu. Atatürkçü olmalarıda ayrıca anlamlı

 • ÖÖ

  Okulun büyük ve modern bir yapısı var. İlkokula hazırlık için şimdiden İrem Hoca ve Saadet Hocaya teşekkür ediyorum. Yegenimle Sabire Hoca çok ilgilendi. Kurucusu Özden Hoca çok tatlı ve güvenilir biri

 • SA

  Atakent in en yeni ve en büyük binasına sahio olan bu okula komşunun sayesinde gittim. Okulun sahibesi ilgili ve tecrübeli biriydi. Özden hanım her detayı tek tek düşünmüş ve planlanmıştı. Artık bizde burda olcaz

 • IA

  Okulun yenilenmiş kadrosu ile dün tanıştık Kurucu Özden Hanım ve sorumlu müdür İrem Hanım, deneyimli birer eğitimci. İçerideki öğretmenler nasıl şefkatli ve merhametli. Sabire Hanım , Saadet Hanım , Ebrar Hanım çok sıcakkanlı ve ilgili. İcerisi cok büyük ve ferah. Tam bir kolej binası. Temmuz sonu tatil dönüşü okuldayız sayın hocalarım

 • İK

  Kayıt görüşmesi için okul araştırdık. Bu civarda çok okul var. Ama eğitim programını hazırlayan sorumlu kişi çocuk gelişimi uzmanı imiş. İrem Öğretmen eğitime bakış tarzı ile bize umut verdi. Artık çocuğum sizin öğrenciniz

 • ÖB

  Okulun devir olduğunu duyunca açıkçası biraz endişelendik. Ama kurucunun uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik geçmişi olduğunu öğrenince içimiz rahatladı. Okulun başında işi bilen birinin olması çok güzel. His geldiniz Özden Hanım

 • NA

  Okula gittiğimizde yeni kurum sahibi ile tanıştık. Bir anaokulu kurucusunun egitimci olmasi büyük lüks açıkçası. Özden Hocanın duruşu bize çok güven verdi. Çocuk gelişimi uzmanının olması büyük bir avantaj. İrem Hoca akademik olarak çok farklı yetişmiş birisi. Sohbetlerinden anlaşılıyordu. İçerideki tüm ekip güler yüzlü ve işine hakim. İyi ki tanıdık sizleri

 • Sm

  Özden Hanım ve İrem Hanım'ı yeniliği ile gözümüzün arkada kalmayacağı, eğitimi sevgisi, çocuklarımıza verdiği değerleri, okul hijyeni yemek titizliği herşeyiyle muhteşem bir okul. Kesinlikle ve kesinlikle bir uğrayıp çay kahvelerini içip sohbetlerine katılıp çocuğunuzu gözü kapalı emanet etmenizi öneririm. İyi ki Altın Portakal Anaokulu iyi kiHerşeyiyle mükemmel bir okul.

 • Çok kıymetli öğretmenlere çocuklarımızı emanet edebileceğimiz güvenilir bir anaokulu

 • Okula kayıt olalı bir ay oldu ama yıllardır buradaymışız gibi bir güven oluştu. Gözümüz, aklımız hiç okulda kalmıyor. Yönetiminden, öğretmenlerine, çalışanlarına kadar herkes çok ilgili ve güleryüzlü. Okulda hergün farklı etkinliklerle çocuklarımız eğlenirken, öğreniyorlar. Oğlum okula seve seve, hevesle gidiyor. Temiz, sıcak, ilgili, güleryüzlü, eğlenceli ve eğitime önem veren okul arayan tüm velilere kesinlikle öneriyoruz.

 • ÖZ

  Okulun çocuklara göre oyun alanları ve parkı muhteşem. Eğitmenlerin özel olarak anne şevkati verecek kişilerden seçildiği belli. Okul yönetimi her konuda çok ilgili sevgi dolu.Mükemmel bir eğitim kurumu. Oğlum 1 yıldır okulda öğrenci. İlkokula gidene kadar da almayı düşünmüyorum.

 • ZK

  Harika bir anaokulu...Normal sezonda da ,Yaz okulunda dahi kaldı çocuğumuz...Çok ilgililer sağolsun lar.çok teşekkür ederim ☺️Mükemmel

 • GY

  Sıcacık, sevgi dolu bir kurum. Bence eğlenerek öğrenmenin adresi. Öğretmenler çok ilgili. Çocuğum eve mutlu geliyor. Çocuğumun bir çok yönden gelişimini göreceğim için mutluyum.

 • AA

  Altın portakal ailesinde 2. Yılımızdayız , burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz

 • SH

  Değerli öğretmenlerime ve özellikle müdürümüz Büşra hanima sonsuz ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. Tüm ekibe sonsuz sevgilerimle.

 • Mz

  Gönül rahatlığıyla emanet ediyorum oğlumu.Oglum mutlu bir şekilde gidip geliyorsa gözüm arkada olmuyor.Tesekkurlet tüm ekibe

 • DS

  Okulumuzu çok sevdik 3,5 yaşındaki kızım hemen alıştı okuluna severek kendi isteyerek gidiyor.öğretmenimizin ilgisinden güler yüzlü oluşundan çok memnunuz.Güzel etkinlikler yapıyorlar.Temizlik konusunda da başarılı bir okul .Büşra hanımada çok teşekkür ederiz güzel enerjisiyle karşılıyor bizi çok memnununz

 • Ta

  Öğrentmenlerimizden yetkili kişilere kadar harika insalarla tanıştık iyiki altınportakalı seçtik iyiki okulumuzu herkese tavsiye ediyorum ilgi alaka süper çocuklarla ilgileri harika kızım okuldan eve geliyo üzgün neden okuldan ayrıldığı için sabah okula severek isteyerek gidyo başarıları daim olsun biz çok mutluyuz

 • Altın Portakal da ikinci yılımız. Kızıma kattıkları paha biçilemez. Asla okula gitmek istemeyen kızım, şu anda hafta sonları bile okula gitmek istiyor. Okul tercihi yaparken, kızımın alacağı eğitimden önce güvenebilmekti tercihim. Altın Portakalda böyle bir sorununuz asla olmaz. Tüm çalışanları ilgi ve yaklaşımlarıyla çocuklarımıza yokluğumuzu hissettirmiyor . Kapıdan içeri girdiğinizde Büşra hanımın güler yüzü içinizi ısıtıyor. Son derece deneyimli bir öğretmen kadrosuna sahip. Kızımın ciddi anlamda yemek problemi vardı ama öğretmenlerimiz sayesinde yıllardır aşamadığım bu sorunu bile aştık. Öğretmenlerimiz Büşra Kayacı ve Münteha Kirazlı'ya bu konudaki desteği için çok teşekkür ederiz. Okulun yaz okuluna da katılım sağladık. Son derece keyifli ve bir yaz dönemi geçirdik. Havuz, at binme, parkur etkinlikleri ve daha bir çok aktivite. Kısacası hiç tereddüt etmeden en değerlilerinizi bu kuruma emanet edebilirsiniz.

 • GG

  Canım Büşra hanım ve Öğretmenimiz Münteha hanim fazlasiyla ilgililer. sürekli bilgi veriliyor etkinliklerle alakalı resimler sürekli atılıyor. Servis personeline kadar hepsi kendi çalışanları dışardan herhangi biri servis yapmıyor buda güvenilirliğini arttırıyor. Her sabah bir heyecanla okula gitmek isteyen bir oğlum var artık okulu sevdirdiginiz için çok teşekkür ederim

 • Reşit eymen çelebi 2,5 yaşından beri bu okula gidiyor sayenizde çok mutlu bir çocuk ne istediğini bilen bir birey oldu.Bence hergun biseyler katıyor.

 • BK

  Eğitim konusunda gözünüzün arkada kalmayacağı bir okul. Her her konuda dört dörtlük olduğunu düşünüyorum. Okul öğretmenleri ve müdürü tam bir aile sıcaklığında.

 • HK

  Kesinlikle gönül rahatlığı ile çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir anaokulu-kreş. Yaklaşık 2 yıldır kızımı gönderiyorum. Alışma süresinde desteklerini gün boyu hissettiğim daha sonrasında bile gün içerisinde aklım kalmadan işime rahat adapte olabiliyorum. Çünkü emin ellerde bunu bilmek yetiyor. Uzun uzun yazmak istiyorum çünkü benim gibi canınızı emanet edeceğiniz yeri bilmek önemli. Bir güzel yanında öğretmenlerin, çalışanların bütün çocuklara sevgi ile yaklaşması , çocukları tanıması güzel. sen başka sınıftasın benim öğrencim değilsin muhabbeti yok. Diğer çalışanları atlamamak olmaz hepsi bir aile.

 • SH

  Okulumuzdan çok ama çoook memnunuz .Okulun öğretmenleri çok sevecen ve güleryüzlü . Aklım asla kızımda kalmıyor.Kızım orada çok güvende .En önemlisinde eve çok mutlu geliyor ve bu benim için çook önemli.Tüm Altın Portakal ekibine teşekkür ediyorum

 • Ka

  Kesinlikle gözünüz kapalı bırakabileceginiz tek anaokulu ilgileri alakaları efsane çocuklarla

 • SD

  Gezdiğim bir çok okula göre ,çok temiz ,düzenli öğretmenlerimizin samimiyeti sıcaklığına hayran kaldım oğlum da çok sevdi güzel bir yıl geçireceğimize inanıyorum.Bir anakokulana göre eksiksiz görüyorum .

 • It

  Çok guzel bir okul..Biz memnunuz ❤ kizim ve kendim için mutluyum......

 • Kızım için iyiki dediğim bı kurum en başından en sonuna kadar gerek çalışanları gerekse hizmetleri baştacı gözünüz kapalı gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz beni kızım her sabah heves le kalkiyo okuluna gitmek için ve huzurla işime gitmeme sebep oluyo bu durum bütün altın portakal ailesine sonsuz teşekkürler ediyorum❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ÖZ

  Çocuklarla anne sıcaklığını aratmayacak kadar ilgileniyorlar. Oğlum ordayken gözüm arkada kalmıyor. Oğlum okula başlamadan önce insanlardan kaçıyor. Kimsenin kendisine dokunmasına izin vermiyordu. Şimdi sarılıyor öpüyor ve çok mutlu. Böyle bir ailenin üyesi olduğum için oğlumun çok şanslı olduğunu düşünüyorum.Kusursuz bir okul.

 • Ka

  Okulda gerek ilgi gerek eğitim gerek eğlence çocuğum okula severek gidiyor eğleniyor mutlu bir şekilde eve geliyor Ebru hanım , Şeyma hanım , Funda hanım , Büşra hanım hepsi işinde mükemmel insanlar iyiki oğlum o okulda güvende teşekkür ederim hepsine

 • ÇS

  Merhabalar , oğlum Yağız için okul arayışımızda Ebru hanım ile çok değişik bir şekilde yollarımız kesişti ve öyle güzel karşılandık ki , kaydımızı hemen yaptırdık.. Oğlumuzun kreşe severek gitmesi, gelişimi ve tüm ekibin içten şekilde desteği bize ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı zamanla her gün gösterdi. Artık mezun olduk ve tam donanımlı şekilde ilk okuluna başladık.. Altın Portakal ekibine kocaman teşekkürler..

 • DK

  Okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu sanırım hiçbirimiz inkar edemeyiz.Tüm ebeveynler gibi bizde çocuğumuzun en iyi, en kaliteli eğitim ve öğretim almasını isteyen ailelerdeniz ve Altın Portakal Anaokulu bunun için doğru bir seçim.. Ebru hanıma sevgiler

 • YY

  Güler yüzlü ve deneyimli öğretmen kadrosuyla, çocukları güvenle teslim edebileceğiniz sıcak bir yuva.-

 • Okul hem fiziksel yeterlilikleri hemde öğretmen kadrosuyla çocuklarınıza anaokulu ortamını sunan güvenli, temiz ve öğrenci odaklı bir kurum. Öğretmenler ve yöneticileri ilgili, güleryüzlü, çok uyumlu çalışıyorlar ve veli isteğini dikkate alan nadir kurumlardan.

 • AE

  Okulun fiziksel durumu, bahçesi ve iç görsel dizaynı çocukların hem rahat edebileceği hem de eğlenerek öğrenebileceği biçimde tasarlanmış. Okulun öğretmenleri ve yöneticileri de öğrencilere karşı çok ilgili, güler yüzlü bir tutumları var. Genel olarak gayet modern bir eğitim anlayışına sahipler.

 • AY

  3 yaşındaki kızımızı yeni kayıt yaptırdık. Ama kayıt olmadan önce ki görüşmelerimiz şimdiden içimizde ve aklımızda okul hakkında olumlu düşünceler oluşmasını sağladı. Bu düşüncelerin oluşmasında 1.sırada olan okul koordinatörü Şeyma hanıma çok teşekkür ediyoruz.

 • Sa

  Eğitim kadrosunun güler yüzlülüğünü ve eğitime bakış açısını çok beğendim. Çok memnun kaldım.

 • İS

  Okulun imkanları, hizmeti, eğitimi, eğitim kadrosu harika. Asla gözünüz arkada kalmaz. Teşekkürler Altın Portakal

 • MY

  Her zaman çok ilgililer. Sınıflarda gerekli her şey var. okul bahçesini ve yemekhanesini çok beğendim

 • SK

  Ben gerçekten okulu ve sistemini çok beğendim. İngilizce, müzik ve dramanın branş dersi olarak verilmesi çok güzel

 • NY

  Sağlık ve hijyen konusunda gerçekten çok hassaslar. Ayrıca çocuklara verdikleri eğitim de gayet iyi.

 • ST

  Okula geldiğiniz an her şeyiyle tam bir anaokulu olduğunu görüyorsunuz. Bahçesine bayıldık. İç tasarımı da her ayrıntıya dikkat edilerek tasarlanmış benim için en önemli şey bir okulun ayrıntılara ne kadar önem verdiği olduğu için özelliklere bunlara dikkat ediyorum.

 • FH

  Ümraniye çevresinde Anaokulu arayan ailelere öneririm. Farklılıklara, saygıyı, evrensel değerleri, dünya ve topluma yararlı bireyler yetiştiriyorlar. Minnettarız...

 • A

  Yönetim ve öğretmen kadrosu harika. Öğretmenlerin ilgi ve alakası çok iyi. Güvenle, gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz Altın Portakal Ailesi..

 • A

  Öğretmenlerinizin ilgili oluşu, enerjisi karşısında çok memnun kaldık her şey için çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerle...

 • Rp

  Uzun bir arayış sonrası bu okula kayıt yaptırdık ve çok memnun kaldım. O kadar farklı zeka geliştirici etkinlikler yapıyorlar ki çok şaşırdım. Çocuk sadece oyalansın diye gönderilecek bir yer asla değil. Çok geliştirici,destekleyici bir okul. Çok teşekkür ederiz öğretmenlerimize

 • ŞY

  Çocukların sağlığı, gelişimi ve eğitimi gerçekten ön planda. Öncelikleri bunlar olan bir anaokulu bulmak gerçekten zor

 • HF

  Donanımlı öğretmenleri ve özenli temizlikleriyle kesinlikle çocuğunuzu emanet edeceğiniz bir yer. Ben çok memnunum

 • Harika, temizlik konusunda çok titiz hareket eden, çocuklarınızı güvenle göndereceğiniz mükemmel bir eğitim öğretim yeri.

 • PZ

  Egtim olsun öğretmenlerin ilgi ve alakaları olsun ve en önemlisi temizlik bunların hepsinden çok memnunum

 • SB

  Eğitmenleri ve idari birimine kadar herkes görevinde çok başarılı. Disiplinli ve temiz bir okul herkese tavsiye ederim oğlum severek okula gitmesi bizide bir o kadar mutlu ediyor.

 • NY

  Pandemi doneminde cocugunuzu guvenle birakabileceginiz ,gerek personelin gerekse ogretmenlerin ozveriyle calistigi sicacik bir ortam. Yeniliklere aciklar teknolojik ve icerik anlaminda donanimli bir okul.

 • NE

  Okulun yönetimi ve eğitim sistemi harika... Her konuda hep yanınızda olan mükemmel bir kurum. Teşekküler Altın Portakal Ailesi

 • SC

  Eğitim iyi, öğretmenler ilgili, Atatürk ilkelerine sahip çıkıyor, yuva tadında...

 • Mk

  Güvenilir sevgi ve saygılı eğitimcilerin hepsi Birbirinden değerli! Temizlik yemek ve uyku saatleri çok düzenli! çocuklar sıkılmadan eğlenerek öğreniyor bu okulda ! Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim .

 • SY

  Anaokuluna tamamen karşı bir anne olarak fikirlerimi olumlu yönde degistirdikleri icin minnettarim .en önemlisi kizim kendi isteğiyle gidiyor o mutlu biz mutlu

 • BD

  Arkadasimin cocugu bu anaokuluna gidiyor ve kendisi cok memnun. Öğretmenlerin sabri guleryuzu ilgisi ve cocugu okuldayken ki guven hissi onu rahatlatiyo. Kizim kucuk suan ama ilerde bende kendi kizimi gondermek isterim.

 • BU

  3 yıldır aynı okuldayız kurucusu ve öğretmenlerinden çok memnunuz.Mutlaka çocuğunuz göndermenizi tasviye ederim.Tam bir aile ortamı sıcak ve samimi

 • Dk

  Oğlumu 2 ay önce bu okula kayıt ettirdim.Öğretmenlerin ilgisinden çok memnun kaldık.Oğlum eve geldiğinde gayet mutlu bir şekilde bütün gün yapılanları bizimle paylaşıyor.Okul yönetimi gayet başarılı ve disiplinli.Eğitim hayatına güzel bir başlangıç olması adına iyi bir adım oldu oğlumuz için...

 • Ds

  En hassas olduğumuz Güvenilir ve hijyenik ortam konusunda yeterlilik seviyesinde olur veli çocuk okul üçgeninde gayet başarılı:)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altın Portakal Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Dicle Cad. No:19/21, Ümraniye/İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum