fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Anadolu Kültür Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Anadolu Kültür Anaokulu Hakkında

Özel Anadolu Kültür Anaokulu, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde bulunan okul öncesi eğitim veren özel kurumdur. Bu kurum, modern eğitim sisteminin ilk yapı taşı olan okul öncesi eğitime önemli katkı sağlamaktadır. Güvenlik sisteminin bulunduğu bu okul, dans, heykel, resim ve piyano çalışmalarının yapılabileceği imkanlara, çocukların kas gelişimlerini destekleyici oyun alanlarına sahiptir. Çocuklara; saygı, sevgi ve paylaşmayı, yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı sunan Özel Anadolu Kültür Anaokulu, alanında deneyimli öğretmenlerle Türkiye'de okul öncesi eğitimin yüzde yüze ulaşması için büyük gayret sarf etmektedir. Değerler eğitimi ve diğer projeleri ile ön plana çıkan bu okul, veli - çocuk - okul ilişkisini üst seviyeye çıkararak eğitimin niteliğini arttırmaya devam etmektedir. Eğitimde feda edilecek hiçbir fert yoktur ilkesinden hareketle çocukları milli ve manevi değerle yetiştirmeye devam eden bu okul, geleceğin nitelikli birey ihtiyacını karşılayabilmek için tam bir ekip bilinciyle çalışmaktadır.
Özel Anadolu Kültür Anaokulu, ferah ve aydınlık dersliklerden oluşan bu kurum, 3 - 6 yaş grubuna eğitim vermekte olup, çocukların zihinsel, sosyal, duygusal ve duyusal gelişimleri destekleyen bir eğitim sistemine sahiptir. Her sınıf için kontenjanlar 15 ile 20 arasındadır. Sınıflar, Mili Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitim programı doğrultusunda hazırlanarak öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak araç ve gereçlerle donatılmıştır. Sabah kahvaltısı öğle yemeği ikindi çayı, çocukların gelişimi için özenle hazırlanmaktadır. Okulda kullanan materyaller güvenli, sağlıklı ve dünya standartlarına uygun olmasına azami dikkat edilmektedir.
Özel Anadolu Kültür Anaokulu'nda program dahilinde her yaş grubuna uygun İngilizce ve Almanca, drama, akıl ve zeka oyunları, sosyal etkinlikler, sanat ve spor aktiviteleri, sıra dışı düşünme becerileri, fen ve doğa etkinlikleri yapılmaktadır. Ayrıca belirli gün ve haftalar organizasyon ve etkinlikleri yapılmaktadır. Okul bahçesi çocukların bedensel gelişimini destekleyen derslere ve oyunlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu kurumda, vatan, bayrak ve millet sevgisi olan bir nesil yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulun en nihai amacı, çocukları geleceğe en güzel şekilde hazırlamaktır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Anadolu Kültür Anaokulu İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Madenler Sok. No:40, Dudullu Osb/çekmeköy/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum