fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Anadolu Kültür Anaokulu

Özel Anadolu Kültür Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Anadolu Kültür Anaokulu Hakkında

Özel Anadolu Kültür Anaokulu öğrencilerini dürüst, ilkeli ve çağdaş düşünceli bireyler haline getirmeyi amaçlamaktadır. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere sabah 07.30 ve 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerin sosyalleşebileceği oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmetleri sunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde küçük yaştaki öğrencilerin okul öncesi eğitimden aldığı faydayı artırmaktadır. Kurum, öğrencilerini geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla karşılamaktadır. Okulda bulunan oyun alanı, bahçe ve spor alanı sayesinde öğrenciler erken yaşta spor ile tanışmaktadır. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye çıkması amaçlanmaktadır. Özel Anadolu Kültür Anaokulu'nun serası ise öğrencilerin beğeni odağı olmaktadır. Öğrenciler bu alanda yapılan aktiviteler sayesinde toprakla iç içe olmakta ve üzerinde yaşadıkları dünyayı tanıma fırsatı yakalamaktadır. Okulun organik beslenme hizmeti veren yemekhanesi ise öğrencileri sağlıklı ve düzenli beslenmesine imkan tanımaktadır.
Okul, öğrencilerinin karakter gelişimlerini çok yönlü olarak desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda küçük yaştaki öğrencilere yönelik kapsamlı yabancı dil eğitimi verilmekte ve sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Okulda yapılan robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin çağın teknolojisini sadece kullanması değil aynı zamanda üretmesi hedeflenmektedir. Akıl ve zeka oyunları aktiviteleriyle de öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Bunların yanı sıra dans, fotoğrafçılık, piyano, el sanatları, heykel ve seramik kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sanatsal yönleri ortaya çıkarılmaktadır. Özel Anadolu Kültür Anaokulu'nda sosyal faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetler de yürütülmektedir. Kurumda düzenlenen yüzme, beden eğitimi ve binicilik kulübü faaliyetleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Okul, küçük yaştaki öğrencilere kapsamlı olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosunun verdiği bu eğitimle öğrencilerin ilkokul kademesine geçtiklerinde birden fazla dili aktif olarak kullanmaları amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Anadolu Kültür Anaokulu İletişim Bilgileri

Madenler Mah. Madenler Sok. No:40, Dudullu Osb/çekmeköy/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum