fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30
Sabahçı: 09:00/12:00
Öğlenci: 13:00/16:00

Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu Hakkında

Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde verdiği birebir eğitimle ön plana çıkmaktadır. Kurum küçük yaştaki öğrencilerle birebir ilgilenmek adına sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Böylece 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolması önlenmektedir. Öğretmen başına düşen öğrenci sayısı da azalmakta ve eğitimciler öğrencileri tanıma fırsatı yakalamaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencileri tanımak adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerle düzenli olarak görüşen servis okula alışma ve ebeveynlerden ayrılma süreçlerine destek olmaktadır.
Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu fiziksel imkanları ve sahip olduğu hizmetlerle beğeni toplamaktadır. Kurumun oyun alanında eğlenceli vakitler geçirerek yorulan öğrenciler uyku odasında dinlenebilmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu sayede fiziksel gelişimleri için önemli olan öğlen uykusundan faydalanabilmektedir. Ayrıca okulun organik beslenme prensibiyle hizmet veren yemekhanesi sayesinde sağlıklı beslenebilmektedir. Kurumda bulunan yaz okulu uygulaması da öğrencilerin okuldan uzun süre ayrı kalmasını önlemektedir. Böylece küçük yaştaki öğrenciler yaz tatillerini eğlenerek ve öğrenerek geçirmektedir.
Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu öğrencilere yönelik düzenlediği aktivitelerle adından bahsettirmektedir. Kurumda beden eğitimi ve bale gibi fiziksel gelişimi destekleyen aktivitelerin yanı sıra tiyatro, drama, modern dans ve görsel sanatlar aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Okulda düzenlenen satranç aktiviteleri sayesinde de öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bunlara ek olarak yaratıcı İngilizce drama aktiviteleri yapılmaktadır. Bu aktivite öğrencilerin yabancı dil eğitiminden aldıkları faydayı artırmakta ve öğrendiklerini kalıcı hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Anka Cng Eğitim Kurumları Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah. İstanbul Cad. 219. Sok. 18 Lounge 1 Sit. Halkalı, Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum