fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ardıç Anaokulu

Özel Ardıç Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Ardıç Anaokulu Hakkında

Özel Ardıç Anaokulu 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurum sabah 09.00 ile 18.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Uzman eğitimci kadrosu ve geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla öğrencilerine çok yönlü eğitim sunmaktadır. Okulda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri öğrencilerin okulda yaratıcılıklarını ortaya koymasını sağlamaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu alanlarda iç dünyalarını dışa vurma fırsatı yakalamaktadır. Okulun futbol sahası, kapalı spor salonu, bahçesi ve spor alanı da öğrencilerin fiziksel olarak aktif olmasına imkan tanımaktadır. Böylece küçük yaştaki öğrenciler erken gelişim dönemlerini fiziksel olarak aktif geçirmektedir.
Özel Ardıç Anaokulu bünyesinde gerçekleştirdiği aktivitelerle bölgede dikkat çekmektedir. Robotik ve kodlama aktiviteleri öğrencilerin teknolojiye hakim bireyler olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra satranç ve akıl ve zeka oyunları aktiviteleri öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Kurum öğrencilerinin entelektüel birikime ve estetik bakış açısına da sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple okulda dekoratif sanatlar, el sanatları ve görsel sanatlar aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Özel Ardıç Anaokulu'nda gerçekleştirilen drama ve tiyatro aktiviteleri de öğrencilerin gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Bu aktiviteler sayesinde küçük yaştaki öğrencilerin öz güvenleri ve kendini ifade edebilme yetenekleri gelişmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ardıç Anaokulu İletişim Bilgileri

Ferhatpaşa Mahallesi, 41. Sokak, No:32, Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum