fb
Özel Ark Anaokulu

Özel Ark Anaokulu

0 212 963 2079
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Ark Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Ark Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara Kemerburgaz da eğitim vermektedir. Anaokulunun amacı öğrencileri sınırlarının ötesine geçebilmiş bireyler olarak mezun etmektir. Anaokulunda ikinci dil öğrenimi mutlak bir gerekliliktir. Anaokulunun müfredatı ikinci dil öğreniminin kavrama ve sosyal yetilerine faydalarını gösteren güncel araştırmalar ışığında, küresel bilince odaklanarak, öğrencilere öğrenebilecekleri yabancı dili akademik ve günlük dil olarak sunmaktadır.
Anaokulunun özenle hazırladığı İngilizce tabanlı müfredat dil öğrenimini ilgi çeken fırsata dönüştürmektedir. Anaokulu 2005 yılında kaliteli okul öncesi eğitimi sunma felsefesiyle kurulmuştur. Özel Ark Anaokulu'nda tam gün, yarım gün eğitim seçenekleri mevcuttur. Anaokulunda gelişimsel yaklaşımla eğitim verilmektedir. Anaokulunun müfredatı farklı eğitim modellerinden derlenmiştir. Anaokulunun yaklaşımı çocuk odaklıdır. Oyun ve keşfetme yollarıyla çocukların fiziksel, duygusal, bilişsel, sosyal gelişimleri desteklenmektedir.
Özel Ark Anaokulu'nda ki programlar çocukların gelişim sürecinde öz saygılarını, kendilerine duydukları güveni inşa ederek güçlendirmek üzere şekillenmiştir. Anaokulunda çocukların öğrenme isteklerinde daimi olarak devam ettirebilmeleri için başarma ve merak isteklerini tetikleyecek öğretim yöntemleri uygulanmaktadır.
Öğrencilere fen, sosyal, matematik gibi temel bilimler aşılanmakta, müzik, dans, sanat, jimnastik gibi alanlarda kişisel gelişim için gerekli alt yapılar sunulmaktadır. Anaokulunda birden fazla kültür bir arada bulunmaktadır. Bu sayede çocuklar sahip olduğu yetenekleri erken keşfedip geliştirme imkanı bulabileceklerdir. Verilen eğitimler ile öğrencilere sonraki yıllarda topluma faydalı bireyler olmanın kapıları aralanmış olacaktır.
Özel Ark Anaokulu'nda yaz okulu programı uygulanmaktadır. Kurumda sınıf öğretmenleri, bir rehberlik öğretmeni, müzik ve spor için ek uzman öğretmenler, her sınıfta anadili Fransızca ya da İngilizce olan nitelikli öğretmen, deneyimli öğretmen kadrosu, her sınıfta okul öncesi eğitimi almış öğretmenler bulunmaktadır. Anaokulunda çocukların kişisel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış aktiviteler yapılmaktadır. Okul etkin ve kaliteli çocuk eğitiminin, aynı evde olduğu gibi arkadaşça, sıcak, güvenli ortamlarda geliştirilmesini sağlamaktadır.
Özel Ark Anaokulu'nda 3 ve 5 günlük kayıt opsiyonu bulunmaktadır. Yaz okulunda yüzme, yoga, jimnastik, doğa ve gözlem, hava durumu, kamp kurma becerileri, su oyunları, drama, bowling, hayvan bilimi, mini golf, yaratıcı sanat çalışmaları hazine avı gibi etkinliklerle eğlenerek öğrenme mümkündür.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Fransızca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • C. G.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum. kısa zamanda çok şey öğrendi öğretmenlerinin ilgisi ve sabrının bu konudaki payı büyük. Yabancı dil eğitimi çok iyi okulun kızım evde bizimle İngilizce konuşuyor.

 • H. A.

  Okulda her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğunun bilincinde olarak ders işlenmesini takdir ediyorum böyle iyi eğitim veren okullar çok az ne yazık ki

 • S. C.

  Öğretmenleri çok ilgili ve güleryüzlü çocuklarla kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyorlar. okulda en beğendiğim şeylerden biri de sağlık ve beslenme bu konuda çok titizler çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet edebildiğim tek yer

 • O. K.

  Gerek fiziksel imkanları gerekse eğitim kalitesiye dört dörtlük bir okul diyebilirim. Kızımı bu okula gönderdim ve bir çok arkadaş güzel tecrübe, eğitim hayatı boyunca fayda sağlayacak bilgiler edindi.

 • Veli

  Çocukları sosyalleştiren, paylaşmayı ve kendi kendine yetmeyi öğretebilen işini bilen anaokullarından. Yabancı dil eğitimde ben bu işi biliyorum diyenlere taş çıkarır bence. Cidden iyi ve olması gerektiği gibi öğretiyorlar. Doğa ile içiçe çocukların hayvanlarla oynayabildiği harika bir yer. Yaşasın okulumuz.

"Özel Ark Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Ark Anaokulu İletişim Bilgileri

Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi, Davutpaşa Cd. Mevkii Çiftalan Yolu 28-30, 34010 Eyüp/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu

Yıllardır kaliteli hizmet veren bir okul. Çevremizde çocuğunu bu okula gönderen çok oldu olumsuz bir şey duymadığımız ve...

Özel Parlak Fikirler Anaokulu Özel Okul
Özel Parlak Fikirler Anaokulu

Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir okul, eğitimi okulun guzelligi hersey mükemmel..

Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu Özel Okul
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu

Çocuğumu oyun grubuna gönderdim kendi çocukları gibi ilgileniyorlar. tuvalet eğitimi de veriliyor. Çok memnun kaldık ve...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum