fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye bölgesinde okul öncesi eğitim veren Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu çocukların zihinsel, sosyal, duygusal, duyusal gelişimlerini destekleyen bir eğitim sistemine sahiptir. Bu eğitim sistemi Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygun gördüğü çoklu zeka yöntemidir. Sınıf mevcutları 20 şer kişilik olarak ayarlanmıştır. Bu ayarlamalar çocukların yaş gruplarına bakılarak yapılmaktadır. Okul saatleri 07:30 ve 18:30 arasındadır. Bu saatler arasında çocukların fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak adına okulun çocuklara sunduğu alanlar; yemekhane, uyku odası, bahçe ve oyun alanlarıdır. Çocukların bedensel gelişimini destekleyen dersler için uygun bahçesi, çocukların enerjilerini atmaları ve oyun oynamalarına da elverişlidir.
Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu içerisinde gerekli olan bütün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Okulun kendi servisi sayesinde çocukların ulaşımları oldukça kolaydır ve bu esnada da güvenlikleri sağlanmaktadır. Güvenlik içinde çocuklarla beraber seyahat eden servis personelleri bulunmaktadır. Anaokulu kış döneminin yanı sıra yazın da ders vermektedir. Okul öncesi yabancı dile ağırlık veren anaokulu dil seçimini evrensel niteliklere sahip olan İngilizce olarak yapmıştır. İngilizce eğitiminde derslerin yanı sıra oyunlara ve etkinliklere de yer verilmektedir.
Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu psikolojik danışmanı sayesinden çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya çıkarmaları desteklenmekte ve bu eğitim ve öğretim esnasında ilerledikleri aşamaların takibi söz konudur. Bu takip sonucunda elde edilen bilgiler raporlar halinde velilere sunulmaktadır. Çocukların gelişim bilgilerine ek olarak yiyecekleri yemeklerin listesi de velilerin bilgisine sunulmaktadır. Yemek listeleri kendi sitesi üzerinden de yayınlanmakta olan Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu'n da günde 3 öğün yemek kendi yemekhanesinde çıkmaktadır. Bu 3 öğün sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak sunulmaktadır. Çocuklara olduğu kadar velilere yönelikte çalışmalara sahip olan özel anaokulunda veliler için seminerler hazırlamaktadır. Eğitici kadrosu içerisinde branşlarında uzman ve tecrübeli öğretmenler oluşturmaktadır. Sanatsal anlamda gelişimi desteklemek için drama dersleri verilmektedir. Ayrıca okulun sahip olduğu ve eğitimi destekleyen satranç kulübü bulunmaktadır.
Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu içerisinde özel gün ve haftalara uygun etkinlikler ve organizasyonlar yapılmaktadır. Çocuklar içinde doğum günü, mezuniyet gibi özel günlerinde de okul bu etkinliklere yer vermektedir.

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu Yorumları (18)

 • Zs

  Kızımla 4 yaşında başladık yaz okuluna.Alışması öğretmenlerimizin sevgi ve güleryüzleri sayesinde kolay oldu. Evimin çok yakınında anaokulu olmasına rağmen yolu göze alarak nitelikli eğitim alması adına kızımı bu okula kayıt yaptık. Hiç pişman olmadık kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul☺️

 • Ga

  Eğitimciler çocuklara karşı çok ilgililer,çocuğumuzun gelişimini en yapıcı biçimde karşıladıklarını düşünüyorum.Ayrıca çok güleryüzlüler.

 • Al

  Kızımız okulunda çok mutlu ve gelişimini her geçen gün gözlemliyoruz. Okulun atmosferi gerçekten harika. Çocuğumuz her gün severek gidiyor ve evde öğrendiklerini bizimle paylaşıyor.

 • BY

  Çok güzel bir okul,öğretmenleri çok iyi ve ilgili.Çocuklara verilen ilgi çok güzel,velilere verilen değerde ayrı güzel Eğitimciler çocuklara karşı çok ilgililer,ayrıca çok güleryüzlüler. Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • AD

  Burası sadece eğitim değil, aynı zamanda bir aile ortamı gibi. Çocuğumuzun burada geçirdiği her günün ardından yüzünde oluşan gülümseme, bizim için en büyük mutluluk kaynağı. Anaokulumuza teşekkür ederiz!

 • HK

  Bir anne için en önemli şey güven sonrasında da hizmettir. Bana hem güven konusunda hem de akademik anlamda kattıklarından dolayı okulumuza çok teşekkür ederim. Bir sürü anaokulu gezıpte ıste burasıdır dedıgım tek yerdi gercektende guvenılır ve samımı bır yer ıykı Gülbahçesi anaokuluna gitmiştim

 • KD

  Tamamen tesadüf eseri oğluma kreş ararken tanıştığımız ve tanıştığımız anda da içimizin ısındığı okul. Çok cana yakın, sıcak, içten bir yuva. Eğitim açısından kendini yenileyen ve geliştiren bir okul. Oğlumu mezun ettik, hiç tereddüt etmeden kızım için de tercih ettik. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler…

 • Sa

  Hem ailelere karşı hemde toplumda değerli bir birey yetiştirip. Birey olmayı öğretiyorlar. Her sene kendini daha ileri taşıyan bir kurum. Herkese tavsiye ederim

 • Hb

  Bu sene yaz okulu ile başladık ve çok güler yüzlü sevecen öğretmenlerle birlikteydik. Evimin çok yakınında anaokulu olmasına rağmen yolu göze alarak nitelikli eğitim alması adına kızımı bu okula kayıt yaptık. Umarım hayırlı olur .

 • EA

  Tertemizdi her yeri. Çok güleryüzlü bir ekip ilgilendi bizimle. oldukça zengin bir programları var. Geçen yıl giden bir tanıdığımız çocuğunun çok mutlu gittiğini söyledi. Bu yıl için biz de düşünüyoruz. Size tavsiyem mutlaka gidip okulu görmeniz. Okulu görüp gezince zaten ikna oluyorsunuz.

 • yd

  Kızım 4 yaşında. Henüz 3 yaşındayken geçen yıl tanıştık okulumuzla. Okula uyum sürecimiz çok sağlıklı ve doğru adımlarla ilerledi. okula başladığımız günden bu yana kızımın gelişimine büyük katkılar sağladı. Öğretmenlerinden yöneticilerine kadar her aşamada çok ilgililer. Hiçbir zaman aklımız çocuğumuz da kalmadan gönül rahatlığıyla işimize gidiyoruz. Okulumuzda cana yakın öğretmenlerin olması, çözüm odaklı ve ilgili yöneticilerin olması bizim en büyük şansımız. Kızımız sosyalleşti, sorumluluk bilincini aldı, ve kesinlikle düzenli bir yaşama alıştı. Tavsiye edebileceğim bir diğer husus ise maddiyattan önce vicdanıyla yaklaşan insanlardan oluşan bir kurum olması. Anaokulu öğretmenlerine ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. İnşallah uzun yıllar devam edeceğiz…

 • Yy

  Biz 3 sene süren bu yolculugumuza anne sıcaklıgı buldugumuz gözümün arkada kalmadıgı acaba oglum ne yapıyordur diye düsünmeden bıraktigim ögretmenimiz sema sivrikaya ile devam ettik ve bu yolculukta iyiki yollarimiz kesismiş ve iyiki sizi tanimışız ins bundan sonraki yolculugumuzdada sizin gibi iyi insanlara cikar yolumuza ögretmenimiz yeriniz asla dolmaz hakkiniz ödenmezBiz 3 sene serüvenimizi burada baslayip bitirdik ve anne sicakligiyla ogretmenlerimiz. Hepsi ilgili sicak tavsiye ederim

 • My

  Eski köklü bir okul oldugunuda bilerek tavsiye uzerine burdayiz ve mutluyuz ilk bocalamis olsada cocugumuz haftasonu ogretmenimi ozledim deyip anlayabiliyor buda bizi mutku ediyor iyiki yollarimiz kesismjs sizlerle tesekkur ederiz

 • So

  Biz 1 yildir gidiyoruz .Cok memnunuz bu 2 .senemiz .Ozellikle oglum seher öğretmenni cok sevdi .Cok mutlu Guvenerek gonderebilirsiniz

 • SB

  Okula ilk gittiğimizde oğlum çok ağlamışdı ve kalmak istememişdi ama şuan gerçekten çok mutlu ve hergün gitmek istiyor.Gerçekten gayet memnunuz ...

 • Dk

  Kızım için adeta ikinci bir aile oldular. Eve gelince sürekli arkadaşlarından ve öğretmenlerinden bahsediyor.Bu kadar güzel ve samimi ortamlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Veli

  Aile sıcaklığını yakalayabilmiş okul öncesi eğitim kurumlarından.

 • Veli

  Çocuklarımız oldukça neşeliler okuldayken. Umarız böyle devam eder. Öğretmenleri oldukça ilgili ve sıcaklar. Seneye de orada devam edeceğiz kısmetse :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Armağanevler Gülbahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Armağanevler Mah. Mi̇thatpaşa Cad. Harman Sok. No:7 Ümrani̇ye/İstanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum