fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ataşehir Öncül Anaokulları

Özel Ataşehir Öncül Anaokulları verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00

Özel Ataşehir Öncül Anaokulları Hakkında

BİZ KİMİZ? Özel Ataşehir Öncül Anaokulları'nda HERŞEY SEVGİYLE BAŞLAR.YEŞERİR,GELİŞİR,GÜZELLEŞİR inancımız ile çocuklarımızla varolmanın keyfini ve heyecanını yaşıyoruz.SÖZLERİMİZ İLE DEĞİL KALBİMİZ İLE çalışıyoruz.
SEVGİ VE GÜVENİ esas alarak ikinci ana kucağı olarak hayatlarına girdiğimiz yavrularımızın eğitimlerinden ,sağlıklarına, beslenmelerinden, kişisel gelişimlerine, yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesine, ulaşım ve güvenliğe kadar her türlü detayı önemsiyoruz ve çok çalışıyoruz. AİLELERİMİZ ile harika bir iş birliği içerisinde onları gerçek yaşama hazırlayan keyifle yürüdükleri bir köprü olmayı ve her daim o sıcaklıkla anımsanmayı diliyoruz.
Çocuklara değer katan eğitim yaklaşımlarından ve çocuk gelişimi alanında uzman olan eğitmenlerden destek alarak çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini amaçlıyoruz.
“Her çocuk bir bireydir; her bireyin kendine has özellikleri, yetenekleri ve eğilimleri bulunur.” gerçeğinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş eğitim yaklaşımlarını bir araya getiriyor ve uzman eğitmen kadromuz ile programlarımızı daima güncel tutuyoruz.
Çocuklarımız, uzmanlarımız ve velilerimiz arasındaki bağları güçlendiriyor ve birlikten doğan verimliliği arttırıyoruz. Kontrollü özgürlük ilkesine bağlı kalarak çocuklarımızın her yeni edinimi büyük bir coşkuyla karşılamasına aracılık ediyoruz.
Çocuklarımızın dünyayı ve kendilerini keşfetmeleri adına en verimli süreçleri yönetmek için çalışıyoruz. Çocuğum bolca oyun oynasın, oynayarak ve yaşayarak keşfetsin ,oyun çocuğun en büyük gıdasıdır diyorsanız hem yavrumuza hem sizlere ışık tutan olmak için buradayız.
Özel Ataşehir Öncül Anaokulları

OKUL BİNALARIMIZ Anaokulu binamız şehir merkezinde bulunmakla birlikte şehir karmaşasından uzakta yeterli alanlarıyla öğrencilerimize doğal korunak ve huzur sağlamaktadır. Anaokulu binamız deprem yönetmeliklerine uygun olarak yetkili firmalar tarafından denetlenmiştir ve sağlamlık raporları alınmıştır. Binamızda çocuklarımız için risk teşkil edebilecek alanlar belirlenerek gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Okulumuzun her alanında duman dedektörleri bulunur. Her sınıfın yangın merdivenlerine kaçış yolları belirlenmiştir ve her katta yangın tüpleri mevcuttur. Okulumuzun yangın ve deprem tahliye planları hazırdır ve belirli aralıklarla tatbikatlar yapılır. Okulumuz Maksimum Hijyen anlayışına göre düzenlenmiştir. Çocuklarımızın eğitim gördükleri bina alanına veli ve ya misafir girişi kesinlikle yapılamamaktadır. Velilerimiz ve misafirlerimiz tamamen bağımsız bir alanda karşılanmakta ve misafir edilmektedirler. Düzenli aralıklarla genel dezenfekte işlemlerimiz yetkili firmalarca yapılmaktadır.
Sınıflarımızda corona virüs dahil olmak üzere virüs ve bakterileri,tozu,kokuyu yok eden,astım hastaları için önerilen, ve ikinci derece medikal cihaz olarak kabul edilen DAİKİN HAVA TEMİZLEME cihazlarımız 7/24 aktiftir,
Okulumuzda Kontrollü Sosyal Eğitim Kuralları çerçevesinde eğitim verilmektedir.
Bahçemiz çocuklarımızın güvenle ve eğlenerek oynayabileceği şekilde tasarlanmakla birlikte çocuklarımızın oyun oynarken bilişsel ve motor becerilerini geliştirebileceği nitelikli oyuncaklarla donatılmıştır.

OKULLARIMIZDA EĞİTİM
Okulumuzda her yaş grubumuzdan kontenjan sınırı 15 öğrenci olacak şekilde Sınıf açılmaktadır. Büyük Grup ve Orta Grup öğrencilerimize, aylık periyotlarla dönüşümlü olarak, öğleden önce Türkçe, öğleden sonra Native Speaker öğretmenlerimizle İngilizce eğitim verilmektedir. Küçük Grup öğrencilerimize İngilizce eğitimi branş dersi olarak her gün 2 ders saati olacak şekilde Native Speaker öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.
Güne mutlaka kahvaltı sonrası Sabah Dansı ile başlanır ve her hafta mutlaka branş öğretmenleri ile birlikte Jimnastik ve Yoga dersleri yaparlar. Çünkü bizler biliriz ki; Okul öncesi dönemdeki çocukların hareketliliğe bağlı olarak kas ve kemik yapılarının güçlenmesi, sinir – kas koordinasyonu, sürat, kuvvet yapılarında gelişme sağlanması, çok önemlidir. Çocuğun fiziksel gelişimine en uygun etkinliklerle buluşmasına olanak yaratır, kendine güven duygusu kazandırır, benlik algısının gelişmesine olumlu katkı sağlar, grupla birlikte hareket edebilme becerisini geliştirir, dikkatini geliştirir, otokontrol kazandırır, yeni alanlarda beceriler kazanma konusunda ilgi ve istek oluşturmasını sağlar.
Ve sabah dansı sonrasında Sınıf Öğretmenimiz ile birlikte mutlaka her gün sınıf olarak sosyal ve duygusal bağlarımızı güçlendirmek için Çember Saati yapılır.Hava şartlarının çok olumsuz olmaması halinde hergün mutlaka çocuklarımızın bahçe saatleri vardır,açık havada özgürce enerjilerini boşaltmaları,oyunlar oynamaları,etkinlikler yapmaları çok önemsediğimiz bir konudur.
Büyük Grup öğrencilerimize Branş Öğretmeni tarafından Okuma-Yazma eğitimi verilmektedir. Çocuklarımızın yılsonunda bizden mezun olduklarında Okuma Yazma biliyor olmaları hedeflenmektedir.
Her dönem için bir adet STEM projesi belirlenir ve sertifikalı öğretmenleri ile dönem boyunca araştırarak, çalışarak her dönem sonunda bir Proje Sunumu gerçekleştirirler.
Masal Tadında Matematik Eğitimi Mathazone uygulamasını sertifikalı öğretmenimizle Mathazone Ormanında gerçekleştirirler. Her gün Mathazone Ormanına mutlaka bir ziyaret gerçekleştirirler.
Her ay Art derslerinde mutlaka bir ressamın ve ya müzisyenin yaşamına misafir olur eserlerini incelerler. Kendilerine ait her dönem sonuna bir sergi olacak şekilde ürünler ortaya çıkarırlar.
Her hafta Eğlenceli Bilim çalışmalarında deneyler ve projeler gerçekleştirirler. Kodlama derslerini sertifikalı Branş öğretmenimizle kendilerine özel hazırlanan program çerçevesinde uygularlar. Ritim ve Drama derslerinin birleştirilmiş haline çocuklarımız keyifle katılırlar
Ayrıca Sınıf Öğretmenleri ile Kitap Zamanı, Yaşam Becerileri, Eğitsel Oyun, Geleneksel Oyun ve Dünya Oyunları aktivitelerinde bulunurlar. KAYIT İŞLEMİ SIRASINDA İSTENECEK EVRAKLAR 1. Öğrenci Kayıt Sözleşmesi 2. Acil Durum Başvuru Formu 3. Anne-Baba-Çocuk Kimlik Fotokopileri (Boşanmış ailelerde velayet karar sayfası fotokopisi) 4. Anne-Baba-Çocuk Fotoğrafları (1 er adet) 5. KVK Formu 6. Sağlık Bakanlığı Taahhütname

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- SCAMPER Tekniği

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Yoga Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Yorumlar (36)

 • SD

  Nasıl alışır , okulda nasıl yemek yer , nasıl uyur derken kısa bir sürede hiç ağlatmadan üzmeden oryantasyon sürecini tamamladılar , Veli iş birliği ve çocuğun dinamiği onlar için çok değerli . İlk görüşmemiz de bize bu güveni verdi Melis hanım ve iyiki diyoruz . Şimdi tatil günlerinde bile okuldan bahsediyor oğlumuz. Yaşasın okulumuz ❤️

 • AA

  Öncül Anaokulları profesyonel bir ekiple , hergün birbirinden farklı etkinlikler ile çocuklarımızın hem gelişimi hem mutluluğu için çabalıyor.Branş dersleri çok keyifli.Gözüm kapalı emanet edebildiğim bir okulumuz olduğu için çok mutluyum. Teşekkürler Öncül ❤️

 • ZK

  Öncül Anaokulları çok yeni bir okul olmasına rağmen muhteşem kadrosu ve enerjisiyle hepimizin “iyiki”si oldu.Çocuklarımız Mutlu biz daha da Mutlu

 • Jimnastik,Sanat,Drama,Müzik,İngilizce hepsi işinin ehli eğitimcilerle ve eğlenceli şekilde yapılıyor. Gerçekten temelinde sevgi olan bir okul ve keşke hep aynı çatı altında kalabilse yavrular. Kurucumuz, hem eğitimci kimliğiyle hem annelik hassasiyeti ve sıcaklığıyla daha ilk görüşmede içinizi ısıtıp güven veriyor. Çocuğumuzun mutluluğu ve gelişimine sundukları katkıları için hepinize çok teşekkür ederiz :)

 • NB

  Değerli Öğretmenlerimiz, samimiyetiniz için, verdiğiniz güven hissi için , çocuğuma dokunduğunuz güzel kalpleriniz için müteşekkiriz . Eğitim planlamanız , dolu dolu branş dersleriniz , bahçe ve açık hava aktiviteleriniz , yemekleriniz , gösterdiğiniz titizlik Herşey mükemmel . Yolunuz açık olsun.çokça çocuğa dokunmanız dileğiyle .. Sevgiler .

 • İK

  Çocukların önce mutluluğunu önemsiyor , güvende hissetmelerini . Oğlumuz herkesden sevgiyle bahsediyor. Aşçımız çok güzel yemek yapıyor diyor :) Okulda bir aile yaşantısı hissettirmeleri bizlere de çok iyi geliyor. Eve hergün bir etkinlikle geliyor .Fotoğraflarını takip etmeye bayılıyoruz . Kurucumuza ve değerli ekibine çok teşekkür ederiz .Keşke ilkokulda da devam etsek birlikte :(

 • EY

  Zorlu geçen birkaç aylık farklı bir okul tecrübemiz sonrasında “Öncül Anaokulu” ile tanışmanın mutluluğu içerisindeyiz. Oryantasyon sürecine ,aile iş birliğine , çocuğun dinamiğine çok önem veriyorlar ve titizlikle programlıyorlar . Her daim orada olan uzman çocuk gelişimci Çiğdem Hanım ve kurucusu Melis Hanım bizlere çok destek oldular ve çocuğumuzun en sağlıklı şekilde okul oryantasyonunu tamamladılar .şimdi Haftasonları bile okula gitmek isteyen bir kuminimiz var :) Teşekkürler iyiki Varsınız .

 • YS

  Onlar öğrencilerine “kuminilerimiz” diye sesleniyor. Okul değil “öncül gezegeni “ diyorlar :) çocuğun dünyasına çok değer veriyor , onların doğuştan gelen meraklarını hep canlı tutmaya ve bunu eğitimle başarıya taşımaya çalışıyorlar .Bolca oyun oynuyorlar , keşfediyorlar , günlerini birbirinden renkli aktiviteler ile geçiriyorlar.ve diyorlar ki “biz sadece onlara eşlik ediyoruz ..” çok değerlisiniz bizim için . İyiki yollarımız kesişti . Teşekkürler “Öncül Gezegeni “

 • KT

  Donanımlı ve Güler yüzlü kadrosu İle “ÖNCÜL ANAOKULLARI “ çocuklarımıza en iyiyi verme çabasında. Keşke “ilkokul” da açsanız :) Eğitim , sıcak bir aile , sağlıklı beslenme , hijyen , güven & samimiyet bir arada . Teşekkürler “Öncül”, tüm ekibe Sevgilerimizle..

 • SA

  Öncül Anaokulları”kısa sürede büyük işler çıkardı ve bizlere tüm kalbimizle iyiki dedirtti. Canımızı güvenle emanet ediyor , gelişimini ve mutluluğunu gördükçe bizler de çok mutlu oluyoruz. İyiki Varsınız Öncül Ailesi ❤️

 • DK

  Sicak samimi bir ortam. Ogretmenler, Melis hanim ve Cigdem hanim cok ilgililer. Oglum okuluna severek gidiyor. Gun icinde okuldan gelen "tabagini bitirdi" mesajina ilk baslarda inanamayip gercekten de yedi mi diye soruyordum :)

 • EB

  Okulun eski sahiplerini tanidigim icin onlara guvenerek yollamistim 2 yasindaki oğlumu. Okulun Oncul anaokullarina devrini duydugumda cok endiseliydim ama daha ilk haftadan "iyi ki almislar" dedirttiler. Ogretmenlerden, oyuncaklara, mufredattan ek derslere kadar bircok konuda katkilari yadsinamaz derecede hissedildi. Ama benim icin en onemlisi guvenebilmemdi. Ki 5gun okulda bulunan pedagoglarindan tutun okul sahibine kadar herkesin tek tek tum cocuklarla birebir ilgisi ve aile olarak bizlere gerekli uyarilari yapmalariyla; çocuğum icin cok dogru bir yerde oldugumuza inandim. Oglumsa "anne 8 olduuu okula gidelim" diyerek her sabah keyifle okula gidiyor ve tatil olunca üzülüyor:) cok tesekkur ederim tum destekleriniz için

 • AD

  3 yaşındaki kızımın her gün severek gittiği güzel okulumuz.. Her gün eve farklı bir şey öğrenmiş ve mutlu bir çocuk olarak geliyor. Temiz içerikli ve çeşitli yemek menüleri var. Veli görüşlerine önem veriliyor. Özellikle Melis Hanım ve Esra öğretmenin yeri ayrı :) İyi ki yollarımız bu güzel, Atatürkçü eğitim veren okul ile kesişti, gözümüz arkada kalmıyor artık..

 • Tz

  Bugün tanışmak için gittiğimiz öncül anaokulundan Melis hanımdan ve öğretmenlerinden harika bir karşılama gördük.cok samimi kaliteli bir kurum olduklarına inandik. Çok teşekkür ederiz yakında görüşmek dileğiyle :)

 • YA

  Melis Öncül, bundan tam 14 yıl önce beraber çalıştığım,uzun yıllardır tanıdığım ,her zaman ders işleyişini çok beğendiğim, öğrencilere yaklaşımı ve veliler ile iletişim noktasında her zaman tercih edilen bir eğitimci olmuştur. Şuan eminim ki öğrencilerine en az kendi çocukları kadar titiz ve özenli davranacaktır. Zaten kısa sürede profesyonelliğin yanı sıra, sevgisini ve şefkatini de hem çocuklar hem veliler hissedecektir.

 • G

  Melis Öncül değerli İngilzce Öğretmenimiz okulumuzun Yabancı Diller Koordinatörü olarak görev yapıyordu , mübalağasız söylüyorum ki kendisi okulun en sevilen öğretmeniydi

 • şk

  Çocuklarımı gözüm kapalı emanet ediyorum , ilgileri çok güzel yemek yemelerinde çok yardımcı oluyorlar benim gibi yemek yemelerinden muzdarip annelere sesleniyorum gözünüz arkada kalmasın bir şekilde doyuyorlar. Aktiviteler güzel ingilizce çok güzel , kısacası tavsiye ediyorumm ...

 • SS

  Yenilikçi, donanımlı işini severek yapan İngilizce öğretmeni , açtığı kurumda oyun odaklı çocuk merkezli Atatürkçülüğü önde tutan, anne mutfağı, özen gösteren, tüm öğretmenleri deneyimli, Güler yüzlü ve işini aşk ile yapanlardan seçen bir okul.

 • CD

  Öğretmenlerin çocuklarla olan iletişimi, yönetimin tecrübesi ve tüm ekibin size geçen mutluluğu ile tam bir aile sıcaklığında, tertemiz, bilgili, ilgili, çocuklarımın severek hevesle gittiği bir okul oldunuz, tüm ekibe çok tesekkürler

 • SK

  Oğlumu böylesi özenli donanımlı bilgili kişilere emanet ettiğim için içim çok rahat,Melis hanımın daha önceki yaptığı işlerde ne kadar başarılı istikrarlı olduğunu yakın çevremden çokça duyuyorum ve çok mutlu oluyorum.

 • ŞÖ

  Anne mutfağı özeni olan, Bol aktiviteli, Atatürkçülügü önde tutan ilgili deneyimli öğretmenleri, çocukların istek ve ihtiyaclarına göre etkinlikleri olan bir okul

 • İÖ

  Çok başarılı eğitmen ve personel güvenilir ve kaliteli hizmetKolay gelsin her şey yolunda

 • FA

  Merhaba, 3 yaşındaki kızımı bu sene öncül anaokuluna başlattım hem kızımın okul sonrası değişimini gördüğüm için hem de anaokulunun ortamını aktivitelerini ve öğretmenlerini yakından tanıma fırsatı bulduğum için hepinize gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Bu devirde hem çocuklara teker teker hem de sınıf ortamını koruyarak arkadaş duygusunu aşılayabilen bir anaokulu bulduğum için çok mutluyum. Çocuğumu aydın düşünceye sahip öğretmenlere emanet ettiğim için de gönlüm çok rahat. Aynı memnuniyetimin sonraki senelerde de devam edeceğine de eminim.İyi ki öncül anaokuluyla tanışmışız.Her şey oldukça güzel. Hiçbir eksik yok. Benim gönlüm çok rahat

 • MB

  Melis hocam, Gerek öğretmenlik döneminde gerekse yine eğitim alanında yöneticilik yaptığı dönemlerde başarısı hırsı çocuklarımıza olan ilgisi alakası ve şevkati ile bizi her zaman mutlu etmiş bir kişiliktir. Öğretmen sözcüğünün bizim ailemiz için sözlükteki karşılığıdır, çünkü çocuklarımıza verdiği eğitim yanında gösterdiği ilgi alaka sevgi hissedilir ve hissettirir. Onun olduğu yerde bilirizki çocuklarımız güvende ve mutludur. Kendi iştiraki olan Öncül anaokullarını duyduğumuzda kendi yerimiz gibi sevindik Çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz Yolları açık olsunSosyal medyayı daha etkin kullanabilirler

 • GA

  Melis Öncül değerli İngilizce Öğretmenimiz okulumuzun Yabancı Diller Koordinatörü olarak görev yapıyordu, mübalağasız söylüyorum ki kendisi okulun en sevilen öğretmeniydi

 • YM

  Okulun kurucusu Sevgili Melis Öncül , kızımın İngilizce öğretmeniydi. Güler yüzü, samimiyeti, ezbere dayalı bir sistemle eğitim vermemesi ile hep çok şanslı hissettik kendimizi. Şimdi kurucusu olduğu Özel Ataşehir Öncül Anaokulları hoşgörülü ve sevgi dolu uzman eğitim kadrosu ve tüm personeli ile çocuğunuzun yaratıcılıklarının kısıtlanmayacağı geliştirileceği, eğlenceli bir eğitim yuvası olacaktır eminiz.Başarılar Öncül Ailesi

 • HB

  Melis hanım, kızımın ingilizce öğretmeniydi. Ingilizce dersi Melis hanım sayesinde kızımın en sevdiği dersiydi. İşine olan sevgisi ve en önemlisi çocuklara gösterdiği sevgi ve anlayışlı yaklaşımı ile minik kalpleri fethediyor. Ben bir anneyim çocuğum için tüm anneler gibi en iyisini isterim. Bir annenin aradığı sevgi, samimiyet, güven, huzur, mutlu olduğu bir ortam, iyi bir eğitim, minik kalplerde Atatürk sevgisi ile yetişen evlatlarımız için hepsini bir arada bulabileceğiniz bir eğitim yuvası. Gelecekte sevgi dolu özgüvenli yetişmiş evlatlarımız için Özel Ataşehir Öncül Anaokullarını sizde tercih etmelisiniz.

 • CA

  Okul sahibi Melis Hanim yıllardır kızımın Ingilizce hocalığını yapmıstır ve eğitim programına, çocuklar ile iletişimine, yoğun sevgisine hayranlık duyduğumuz bir eğitmendir. Cocuklarınızı gönül rahatlığıyla kendisine ve uzman eğitmen ekiplerine emanet edebilirsiniz. İşlettiği okulda Atatürk ilkelerine uygun bir şekilde, sevgi ve saygı çerçevesinde üst düzey bir eğitim sağlanmaktadır.

 • ÖA

  Çocuklara değer vererek yaklaşmaları veli olarak bizlere sağladıkları güven çok önemli. İçerideki çocukların mutlu olması çok güzeldi, şimdi oğlumuz da keyif alarak okula gidiyor...

 • ÖA

  Oğlumu güvenle bırakarak işe gidebiliyorum, sevecen ve enerjik bir kadro, her sabah yüksek enerjiyle karşılıyorlar. Keşke bahçede toprak alan da olsaydı...İnstagrama daha fazla foto koysanız mesela :)

 • SK

  Her açıdan memnun olduğumuz harika okul. Çocuğumuza ve bizlere olan ilgi ile sonsuz güvenimizi kazanmıştır. Eğitim olarak 5 yıldız veriyorum.Fiyatları da çok makul. Daha ne olsun.

 • ET

  Yaz okulu ayrı güzel , kış okulu eğitimi ayrı güzel :) gözüm kapalı güvendiğim nadir kurumlardan.. hep böyle kalın.. sevgiyle, şefkatle,harika eğitimle :)

 • ÖU

  Çok keyifli ve planlı bir oryantasyon dönemi geçirdik. Kızım okulunu çok seviyor. İçim rahat bir şekilde işe gidebiliyorum

 • ÇÖ

  Eğitim sistemi, içerikleri dolu dolu bir okul. Öğretmen kadrosu, rehberlik birimi oldukça tecrübeli. Çocuğum çok mutlu, okulunu çok seviyor.Annesi ve babası olarak, Şu ana kadar şu da olsaydı demedik.

 • SB

  İnanılmaz ilgili ve tecrübeli bir kadro, çocukların ruhuna, mutluluğuna dokunan bir kurum. Kızım ve oğlum çok mutlu. İngilizce eğitimleri inanılmaz başarılı çok memnunuz iyi ki varsınız.

 • SG

  İnanılmaz ilgili ve çok tecrübeli öğretmenler.. gönlüm çok rahat, çocuklar aile sıcaklığı hissediyor..herkesin emeğine sağlık..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Öncül Anaokulları İletişim Bilgileri

Atatürk Mahallesi Şengün Sokak No:21 Ataşehir - İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum